Andrzej Grzebyk wraz z Kamilem Gniadkiem zdobyli statuetkę za „Walkę Roku” na gali rozdania nagród Heraklesy polskiego MMA 2019. W wywiadzie po uroczystości, Andrzej opisuje swoje emocje związane z tym faktem, zarzeka się, że nie usiądzie na laurach i będzie dalej piął się w rankingach, ale tym razem już w innej niż FEN organizacji.

14 KOMENTARZE

 1. Nie macie wrażenia, że w wywiadach brakuje trudnych pytań.? Według mnie brakuje takiego polskiego Helwaniego. Kibice chcą się czegoś dowiedzieć jak co dlaczego więcej  faktów a nie uśmieszki i wywiad poszedł.

 2. Dorosły facet nie powinien mówić PIENIĄŻKI. Nie znoszę zdrobniania słowa pieniądze bo to umniejsza pracy jaką trzeba poświęcić na ich zdobycie. To tak jakby himalaista mówił idę na zdobyć górkę Everest. Co do nowej federacji mam nadzieję że nie będzie top KRS1 bo to byłby wielki krok wstecz.

 3. Nie macie wrażenia, że w wywiadach brakuje trudnych pytań.? Według mnie brakuje takiego polskiego Helwaniego. Kibice chcą się czegoś dowiedzieć jak co dlaczego więcej  faktów a nie uśmieszki i wywiad poszedł.

  Jakie pytanie chciałbyś usłyszeć? 🙂

 4. Nie macie wrażenia, że w wywiadach brakuje trudnych pytań.? Według mnie brakuje takiego polskiego Helwaniego. Kibice chcą się czegoś dowiedzieć jak co dlaczego więcej  faktów a nie uśmieszki i wywiad poszedł.

  Takie co pyta o gwałty i skandale jak Helwani ostatnio?

 5. Nie macie wrażenia, że w wywiadach brakuje trudnych pytań.? Według mnie brakuje takiego polskiego Helwaniego. Kibice chcą się czegoś dowiedzieć jak co dlaczego więcej  faktów a nie uśmieszki i wywiad poszedł.

  każdemu "dziennikarzowi" marzy się robota przy KSW, więc wazelina musi być

 6. Myślę, że warto wysłać niektórym zawodnikom karton chusteczek higienicznych na otarcie łez, że jednak umów podpisanych trzeba dotrzymywać. To nudne: albo jest umowa ważna, albo nie…

  7 liga zapewniła mu regularne starty, brak odwołanych gal, a nie branie walk na dwa tygodnie przed i jeszcze narzeka zamiast próbować się jakoś dogadać.

  To jest pewnie kolejny z Artox

 7. Nie macie wrażenia, że w wywiadach brakuje trudnych pytań.? Według mnie brakuje takiego polskiego Helwaniego. Kibice chcą się czegoś dowiedzieć jak co dlaczego więcej  faktów a nie uśmieszki i wywiad poszedł.

  Mamy od lat, ale nie oczekuj zmiany

 8. A ja tam bardzo pozytywnie odebrałem ten wywiad z Andrzejem, może też dlatego, że pierwszy raz słyszę go nie "na gorąco" zaraz po walce.

 9. Nie macie wrażenia, że w wywiadach brakuje trudnych pytań.? Według mnie brakuje takiego polskiego Helwaniego. Kibice chcą się czegoś dowiedzieć jak co dlaczego więcej  faktów a nie uśmieszki i wywiad poszedł.

  Po tym jak Wojslaw zbanowal Wojtka z ksw reszta trzęsie portami i zadaje tylko miłe i pochlebne pytania :razz:jelen:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.