W rozmowie z naszym portalem Alan Kwieciński zdradził, że wróci na ring podczas gali FEN 13.

24 KOMENTARZE

 1. Idź być ogórem gdzie indziej.

  Są bardziej utalentowani leccy w Polsce niż ten celebryta, ale nie są tak znani.

  Lać to on może jakiegoś pijaczka z warsaw shore.

 2. Alanik nigdy nie traci formy !

  O siema to widze taki temat #nikogo więc można popytać jak tam pogoda w Londynie i kiedy nowy Next level?

 3. O siema to widze taki temat #nikogo więc można popytać jak tam pogoda w Londynie i kiedy nowy Next level?

  Teraz AF z Bonsonem. Wyjdzie. Zobaczysz.

  Level po brudnych na wigilie, albo na Sylwka.

 4. Trochę syndrom Różala- walczy w MMA ale chciałby stójkowicza i pokazać że jest w tym dobry. Niech walczy z powrotem w K-1 jaki problem? Brakło mi pytania czy wraca do WS w następnej edycji!:lol: a piąteczka przybita jakby się z znali z Dominikiem 100 lat:wink:

 5. Alan dobry w stójce? Po tym co pokazał na torwarze to sie może mierzyć co najwyżej z najebusami pod klubem a i tam nie gwarantuje mu samych wygranych.

 6. O siema to widze taki temat #nikogo więc można popytać jak tam pogoda w Londynie i kiedy nowy Next level?

  Przelotne opady, temperatura 16 stopni. Do usług.

 7. Trochę syndrom Różala- walczy w MMA ale chciałby stójkowicza i pokazać że jest w tym dobry. Niech walczy z powrotem w K-1 jaki problem? Brakło mi pytania czy wraca do WS w następnej edycji!:lol: a piąteczka przybita jakby się z znali z Dominikiem 100 lat:wink:

  Chodzą słuchy, że Dominik był ukrytym uczestnikiem WS i stąd się dobrze znajo

 8. Już go kurwa nie hejtujcie, bo chłopak widać, że ćwiczy i chce, a zawodową walkę nie przegrał przez jakieś KO w 1 rundzie.

 9. Już go kurwa nie hejtujcie, bo chłopak widać, że ćwiczy i chce, a zawodową walkę nie przegrał przez jakieś KO w 1 rundzie.

  zawsze jest hejt, jak ktos jest znany. ja sie juz przyzwyczailem

 10. Alan dobry w stójce? Po tym co pokazał na torwarze to sie może mierzyć co najwyżej z najebusami pod klubem a i tam nie gwarantuje mu samych wygranych.

  Zdarzały się takowe przypadki, ale tylko z "obstawą"  podjaranych koleżków:)

 11. Już go kurwa nie hejtujcie, bo chłopak widać, że ćwiczy i chce, a zawodową walkę nie przegrał przez jakieś KO w 1 rundzie.

  To że ćwiczy i chce a co z tego wynika to dwie różne sprawy. Mówi że chce być wszechstronny, ale tego nie zrobi się miesiąc, dwa, rok. Na to trzeba lat. Zobaczymy co pokaże 2,3 i kolejnej walce.

 12. Znam Alana tylko z WS. Po ostatniej porażce, pokazał swoje oblicze. Czyli wygląda na to że w WS nie grał i taki jest naprawdę. Cenię za szczerość, ale nie trawię tego typu charakteru. To typ gościa, co to nie można z niego zażartować , ale on z innych już tak.

  Co do mma – jak lubi i ma  z tego kasę – wolna droga.

 13. Znam Alana tylko z WS. Po ostatniej porażce, pokazał swoje oblicze. Czyli wygląda na to że w WS nie grał i taki jest naprawdę. Cenię za szczerość, ale nie trawię tego typu charakteru. To typ gościa, co to nie można z niego zażartować , ale on z innych już tak.

  Co do mma – jak lubi i ma  z tego kasę – wolna droga.

  A co on właściwie zrobił po tej porażce bo po tej walce od razu poszedłem na piwo a i bardziej mnie interesowała inba z udziałem trybsona na płycie.

 14. A co on właściwie zrobił po tej porażce bo po tej walce od razu poszedłem na piwo a i bardziej mnie interesowała inba z udziałem trybsona na płycie.

  Nie wiem :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.