Popularny YouTuber zdradza kulisy negocjacji z dwiema największymi organizacjami MMA w Polsce.

43 KOMENTARZE

 1. Dobra wixa była u Mirasa:cmgkeepgoing:

  Dobrze widzieć Trenejro w dobrym zdrowiu i humorze.

  Kontrakt dla AdBustera pewnie był na miejsce "konsultanta". Ma lepszego bicka to pewnie szybciej mógłby nosić krzesełka:lesnarhappy:

 2. Dałem sie złapać na clickbait. Ciekawe Kiedy MMARocks zostanie wykupione przez Aksel Szpringer czy inny medialny moloch. Mogliście napisać ze Adbuster przewija faramazon o Fame MMA to bym sobie odpuścił. Jedynie Mirek z napojem cisnacy po Pudzianach warty odnotowania.

 3. Gościu jest w moim ścisłym TOP 2 ludzi tak wkurwiających, że autentycznie ich nie lubię, chociaż ich nie znam.

  W towarzystwie Karoliny Owczarz tam jest, wiem że chcieliście to wiedzieć

 4. Gościu jest w moim ścisłym TOP 2 ludzi tak wkurwiających, że autentycznie ich nie lubię, chociaż ich nie znam.

  W towarzystwie Karoliny Owczarz tam jest, wiem że chcieliście to wiedzieć

  To samo.. irytuje w chuj

 5. YT powoduje, że ci, którzy trochę się wybili, przytulili jakieś pieniądze stają na głowie żeby utrzymać się w top-e, stąd to żenujące schlebianie publiczności i łapanie każdej szansy na kolejną odsłonę. Ten koleś też, robił coś ciekawego (weryfikacja reklam), zarobił trochę grosza i popłynął.

 6. Kiedys widzialem jego filmiki o reklamach itp, bylo to fajne. Mial kanal byc jak jan blachowicz gdzie zaczynal przygode z mma i pokazywal trenungi, nawet do Tajlandii pojechal trenowac. Widzialem tez jakis wywiad z nim niedawno po walce gdzie byly spekulacjw czy nacpany. Myslalen ze to taki image sceniczny ale w tym wywiadzie mowi w ten sam sposob co konfrontujac reklamy(tamto mialo podtekst humorystyczny). Dziwnie sie go slucha

 7. rocksy powoli zaczynają rozumieć działania rynku

  :jjsmile:

  Do puki KSW będzie karmiło to długo jeszcze nie zrozumią

 8. Do puki KSW będzie karmiło to długo jeszcze nie zrozumią

  na bana jak u Mroza się nie zanosi, który notabene zniknął z mapy, a zapowiadał takie 'wielkie rzeczy'

  :jarolaugh:

 9. Spoko wywiad, fajnie gada, bez napinki. Nie wiem skąd tyle hejtu ( no chyba że chodzi cały czas o walkę z Ozdobą ? ) Gale w stylu zapowiedzianego czerwcowego Egzekutora organizuje i promuje w USA sam Eddie Bravo.  Co do FAME MMA to raczej nic się nie zmieniło z naszej strony ale poczekamy na rozpiskę, może będzie pozytywne zaskoczenie. Na razie widziałem w temacie na naszym forum że największą gwiazdą jest dziewczyna która jest znana z tego że przespała z czarnymi muzykami wiec :crazy:

  rocksy powoli zaczynają rozumieć działania rynku

  :jjsmile:

  Dzięki za dobre słowo, jesteśmy na tym rynku od zaledwie 11 lat, dobrze wiedzieć że w końcu ogarniamy o co tu biega :heart: Chciałoby się powiedzieć klasykiem "jesteśmy modym portalem, rozwijamy się ":lol:

 10. Chciałoby się powiedzieć klasykiem "jesteśmy modym portalem, rozwijamy się "

  Bardzo dobrze, że się rozwijacie! Kiedyś MMA Rocks było nierzetelne, nieuczciwe. Nie to co teraz.:bayan:

 11. Co do FAME MMA to raczej nic się nie zmieniło z naszej strony ale poczekamy na rozpiskę

  szału nie będzie  :śmiech:

  "jesteśmy modym portalem, rozwijamy się ":lol:

  :beczka:

 12. na bana jak u Mroza się nie zanosi, który notabene zniknął z mapy, a zapowiadał takie 'wielkie rzeczy'

  :jarolaugh:

  Trzeba przyznać ze od kiedy mmanews zostało odcięte od ksw to nawet nie wchodzę na ich stronę

 13. Co to za Placeusz nawet nie wiem  czego ten ananas jest słynny. Tylko nie piszcie że pobił Ozdobę Psychola.

 14. Co to za Placeusz nawet nie wiem  czego ten ananas jest słynny. Tylko nie piszcie że pobił Ozdobę Psychola.

  Pobił ozdobę psychola

 15. Co do FAME MMA to raczej nic się nie zmieniło z naszej strony ale poczekamy na rozpiskę, może będzie pozytywne zaskoczenie. Na razie widziałem w temacie na naszym forum że największą gwiazdą jest dziewczyna która jest znana z tego że przespała z czarnymi muzykami wiec :crazy:

  Dzięki za dobre słowo, jesteśmy na tym rynku od zaledwie 11 lat, dobrze wiedzieć że w końcu ogarniamy o co tu biega :heart: Chciałoby się powiedzieć klasykiem "jesteśmy modym portalem, rozwijamy się ":lol:

  Promowanie patologii jako rozwój portalu MMARocks? Chcecie być poważni, ale zastanawiacie się nad promocją FameMMA na waszej stronie? Nie czujesz, że coś tu nie gra?

 16. Gościu jest w moim ścisłym TOP 2 ludzi tak wkurwiających, że autentycznie ich nie lubię, chociaż ich nie znam.

  W towarzystwie Karoliny Owczarz tam jest, wiem że chcieliście to wiedzieć

  Widziałem wcześniej kilka produkcji AdBustera na jego kanale. Były całkiem zjadliwe i ok. Może nie na tyle żeby oglądać je regularnie, ale ok. Miałem go za normalnego gościa, ale wywiad po walce gdzie był naszprycowany przedtreningówkami jak ludzie w teledyskach cypisa i teraz oglądając tutaj stwierdzam, że gość jest z gatunku ciężkostrawnych.

 17. Promowanie patologii jako rozwój portalu MMARocks? Chcecie być poważni, ale zastanawiacie się nad promocją FameMMA na waszej stronie? Nie czujesz, że coś tu nie gra?

  To trochę bardziej skomplikowany temat niestety ale nie chce mi się już o tym pisać ponownie – sporo komentowałem w dziale na naszym forum dot. Fame MMA. Może kiedyś zbiorę to wszystko do kupy  i wstawię jako oficjalne stanowisko portalu 🙂 Na ten moment nie promowaliśmy tego wydarzenia więc spokojnie:beer:

 18. Serio AdBuster walczył z Ozdobą? Pytam tutaj, nie szukam w sieci, bo nie chcę sobie psuć wzorku newsami o jakiś pseudoorganizacjach. Swoją drogą wczoraj sobie odświeżałem wszystkie 5 części "Płaska ziemia – poważna analiza" jego brata i przeszedł mi przez glowę, a tu proszę, dzisiaj news o nim 😉

 19. To trochę bardziej skomplikowany temat niestety ale nie chce mi się już o tym pisać ponownie – sporo komentowałem w dziale na naszym forum dot. Fame MMA. Może kiedyś zbiorę to wszystko do kupy  i wstawię jako oficjalne stanowisko portalu 🙂 Na ten moment nie promowaliśmy tego wydarzenia więc spokojnie:beer:

  Ja chcę zobaczyć wywiad z Bonusem BGC na Rocksach:tellmemore:

 20. To trochę bardziej skomplikowany temat niestety ale nie chce mi się już o tym pisać ponownie – sporo komentowałem w dziale na naszym forum dot. Fame MMA. Może kiedyś zbiorę to wszystko do kupy  i wstawię jako oficjalne stanowisko portalu 🙂 Na ten moment nie promowaliśmy tego wydarzenia więc spokojnie:beer:

  Dzięki za odpowiedź, doceniam.

  ////////////

  Nie interesuje mnie to ile poświęcił czasu taki patus na treningi w biciu swojej matki(wiecie o kogo chodzi), więc ze sportem to dla mnie nie ma nic wspólnego.

  Adbuster próbował z zawodami amatorskimi i jakby się dalej rozwijał to są inne kierunki niż takie gale.

  Bezbeki z YT, które żerują na kasie dzieci. Tak, każdy ma swój pomysł na biznes:no no: Najgorsze, że spora ilość tych ludzi to naprawdę ogarnięci goście, tylko wycelowali w najbardziej łatwowierny target.

 21. Promowanie patologii jako rozwój portalu MMARocks? Chcecie być poważni, ale zastanawiacie się nad promocją FameMMA na waszej stronie? Nie czujesz, że coś tu nie gra?

  No tak, wśród "zawodowców" nie ma patologii, pisanie o FAME MMA to promowanie patusów, ale pisanie o Popku w KRS1, to już rozwojowy wątek. :tysonhappy:

 22. No tak, wśród "zawodowców" nie ma patologii, pisanie o FAME MMA to promowanie patusów, ale pisanie o Popku w KRS1, to już rozwojowy wątek. :tysonhappy:

  Zauważyłeś żebym udzielał się w wątkach o Popku? Nie? No to masz odpowiedź.

 23. Zauważyłeś żebym udzielał się w wątkach o Popku? Nie? No to masz odpowiedź.

  Nie twierdzę, że Ty, ale nie widzę jakoś, w tematach o nim, takich prawilnych pouczeń, o promowaniu patologii. :wink2:

 24. Nie twierdzę, że Ty, ale nie widzę jakoś, w tematach o nim, takich prawilnych pouczeń, o promowaniu patologii. :wink2:

  Były, były

 25. Nie twierdzę, że Ty, ale nie widzę jakoś, w tematach o nim, takich prawilnych pouczeń, o promowaniu patologii. :wink2:

  A skąd mam wiedzieć dlaczego ludzie lubią patologię? Może takie wartości u nich królowały w domu i tęsknią za tymi czasami? Może tak jak Popek są prawilniakami, którzy twierdzą że gdyby nie kradzieże, to by musieli uczciwie pracować, a to by ich upodliło w oczach ziomeczków? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi.

  Żeby nie było, nie twierdzę, że cała ekipa z FameMMA jest patologią. Mogą zrobić coś fajnego, ale są tam osoby, które powinno się rozdeptać jak karalucha, a nie wywyższać ponad stan.

 26. A skąd mam wiedzieć dlaczego ludzie lubią patologię? Może takie wartości u nich królowały w domu i tęsknią za tymi czasami? Może tak jak Popek są prawilniakami, którzy twierdzą że gdyby nie kradzieże, to by musieli uczciwie pracować, a to by ich upodliło w oczach ziomeczków? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi.

  Żeby nie było, nie twierdzę, że cała ekipa z FameMMA jest patologią. Mogą zrobić coś fajnego, ale są tam osoby, które powinno się rozdeptać jak karalucha, a nie wywyższać ponad stan.

  Tak jak i Ja, nie twierdzę, że całe KRS1 jest do dupy ( w sensie zawodnicy), przede wszystkim, hipokryzja i podwójne standardy, to robienie wywiadów z Popkami i innymi dziwolągami, które pojawiały/pojawiają się, w KRS1,FEN czy wcześniej MMA Srattack (dobrze, że upadli), całe społeczeństwo dziennikarskie MMA, jest tak krytyczne do Fame MMA, ale freaki z KRS1 i wywiady z nimi, to już na pierwsze strony wrzucają. A odnośnie MMARocks, to warto jeszcze wspomnieć, że za obrażanie zawodników tutaj, grozi ban, podczas gdy zawodnicy mogą mówić co chcą, a najlepszym przykładem, był ostatni wywiad z Narkunem, którego wyzwiska w stronę fanów, znalazły się w tytule wywiadu. :facepalm:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.