Wywiad Macieja Glabusa z Adamem Wieczorkiem przed UFC on FOX 29 w Glendale, zrealizowany przez naszego partnera strategicznego – Extreme Hobby.

16 KOMENTARZE

 1. obstawiłem Wieczorka patriotycznie i kibicuję, ale zdroworozsądkowo to raczej przeciwnik jest faworytem, i może zgnębić zapasami

 2. Zebyscie mieli chociaz 1% ognia co ma Siwy to byloby dobrze… Znam Siwego z opowiesci( troche z innej strony:wink:) i ognia to mu nigdy nie brakowalo. Siwy pewnie wygra na pkt ale wygra!:OK:

 3. Zebyscie mieli chociaz 1% ognia co ma Siwy to byloby dobrze… Znam Siwego z opowiesci( troche z innej strony:wink:) i ognia to mu nigdy nie brakowalo. Siwy pewnie wygra na pkt ale wygra!:OK:

  No to dajesz, wszyscy lubimy historie z wyjazdow

 4. Zapominacie widzę, że Adam pokonał Hamiltona, który pokonał Omielańczuka i Grabowskiego. Wiem, że walka bliska i przeciwnik po serii porażek, ale Wieczorek miał kilkukrotnie walkę przekładaną. Teraz będzie ogień i ogromna niespodzianka, bo znokautuje olimpijczyka.:bomb:

 5. No to dajesz, wszyscy lubimy historie z wyjazdow

  Musisz obejsc sie smakiem… to forum o MMA a nie kibicowskie:wink:

 6. Pierwszy raz słyszę Adama , kurła zajebisty gościu jak na pierwszy rzut , dobrze się tego słucha , świetny wywiad , z " taka gadka " w życiu bym nie pomyślał że ten człowiek się " bije "  powodzenia !

 7. Pierwszy raz słyszę Adama , kurła zajebisty gościu jak na pierwszy rzut , dobrze się tego słucha , świetny wywiad , z " taka gadka " w życiu bym nie pomyślał że ten człowiek się " bije " powodzenia !

  Obejrzyj sobie: Extremalny dzień z Adamem Wieczorkiem przed UFC on FOX 29, polecam!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.