Walka wieczoru

145 lbs: Cristiane Justino (MMA 18-1-0) vs. Holly Holm (MMA 11-3-0) | [​IMG] | 5 rund


Karta główna (od 04:00)

155 lbs: Khabib Nurmagomedov (MMA 25-0-0) pokonał Edsona Barbozę (MMA 19-5-0) jednogłośną decyzją sędziów (30-25, 30-25, 30-24)

155 lbs: Daniel Hooker (MMA 15-7-0) pokonał Marca Diakiesego (MMA 12-2-0) przez poddanie (gilotyna) w rundzie trzeciej (0:42)

115 lbs: Carla Esparza (MMA 13-4-0) pokonała Cynthię Calvillo (MMA 6-1-0) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28) | 3 rundy

170 lbs: Neil Magny (MMA 20-6-0) pokonał Carlosa Condita (MMA 30-11-0) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 29-28)

Karta wstępna (od 02:00)

205 lbs: Michał Oleksiejczuk (MMA 13-2-0) pokonał Khalila Rountree (MMA 6-3-0) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-27)

145 lbs: Myles Jury (MMA 17-2-0) pokonał Ricka Glenna (MMA 20-5-1) jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27. 30-27)

185 lbs: Omari Akhmedov (MMA 17-4-1) zresmisował z Marvinem Vettorim (MMA 12-3-1) większościową decyzją sędziów (28-28, 28-29, 28-28)

125 lbs: Matheus Nicolau (MMA 13-1-1) pokonał Louisa Smolkę (MMA 11-5-0) jednogłośną decyzją sędziów (30-26, 30-26, 30-25)


Karta przedwstępna (od 01:30)

125Ibs: Tim Elliott (MMA 15-8-1) pokonał Marka De La Rosę (MMA 7-1-0) przez poddanie (anakonda) w rundzie drugiej (1:41)

460 KOMENTARZE

 1. mam nadzieję wielką że Holy znokautuje tego faceta. jak to możliwe że ten mutant, po zapodaniu takiej ilości koksu jest zestawiany z kobietami. jak by miało być sprawiedliwie to Chris powinna zawalczyć z Gabi Garcią

 2. Kiedyś powiedziałbym, że idealna kobieta ma ciało dwudziestolatki i stan umysłu trzydziestolatki. Za to mamy olbrzymiego farta, że żyjemy w czasach, kiedy kobiety rozumieją określone procesy wcześniej, a tracą swoją atrakcyjność dużo później.

   Widzieliście na ważeniu Cris Cyborg?:antonio:

 3. Kiedyś powiedziałbym, że idealna kobieta ma ciało dwudziestolatki i stan umysłu trzydziestolatki. Za to mamy olbrzymiego farta, że żyjemy w czasach, kiedy kobiety rozumieją określone procesy wcześniej, a tracą swoją atrakcyjność dużo później.

  Widzieliście na ważeniu Cris Cyborg?:antonio:

  To ten z zakolami?

 4. Kiedyś powiedziałbym, że idealna kobieta ma ciało dwudziestolatki i stan umysłu trzydziestolatki. Za to mamy olbrzymiego farta, że żyjemy w czasach, kiedy kobiety rozumieją określone procesy wcześniej, a tracą swoją atrakcyjność dużo później.

   Widzieliście na ważeniu Cris Cyborg?:antonio:

  Przystojny jest, ale ja za facetami się nie oglądam. :damjan:

 5. To ten z zakolami?

  Nie, mam na myśli najpiękniejszą zawodniczkę UFC, z którą konkurować mogą jedynie ring girls.

  :star wars:

 6. Nie, mam na myśli najpiękniejszą zawodniczkę UFC, z którą konkurować mogą jedynie ring girls.

  Mhm 😎

 7. Ja na przeczekanie do początku gali, właśnie kupiłem sobie DS2 i ELEX.  Tylko nie wiem od cczgo zacząć ;(

  Oczywiście dark souls 2.

  Mam nadzieję, że masz pad :awesome:

 8. Oczywiście dark souls 2.

  Mam nadzieję, że masz pad :awesome:

  Gram na PS4, więc pad jest. Co do gier od From Software to zabawe z nimi zacząłem od dupy strony. Na początku skończyłem Bloodborne, wciąż gram w DS3. Jestem prawie na końcu, zatrzymali mnie książe Lothric i ten drugi zjeb. Tak więc na DS2 chyba jestem przygotowany, choć słyszałem, że jest trudniejsza od trójki.

  Dość offtopu. O której Bedorf?

 9. Ja wiem, że sylwetka nie walczy i lubie nawet jak ulaniec wygrywa z mięśniakiem ale kurwa Michał wygląda tragicznie i jeszcze na ważeniu za mało miał kg. Sam Alvey od niego wygląda lepiej 😆

 10. Ja wiem, że sylwetka nie walczy i lubie nawet jak ulaniec wygrywa z mięśniakiem ale kurwa Michał wygląda tragicznie i jeszcze na ważeniu za mało miał kg. Sam Alvey od niego wygląda lepiej 😆

  Ty KURWO antypolska

 11. nie wierze kurwa że Khabib się nie rozjebał do dnia walki

  ale nie chwalmy dnia przed zachodem bo do wyjścia jeszcze pare godzin, wszystko się może zdarzyć 😆

 12. Ja wiem, że sylwetka nie walczy i lubie nawet jak ulaniec wygrywa z mięśniakiem ale kurwa Michał wygląda tragicznie i jeszcze na ważeniu za mało miał kg. Sam Alvey od niego wygląda lepiej 😆

  w sumie to nie ogarniam tego, ze typ ktory trenuje 2 a może 3 razy dziennie ma taką sylwetkę 😆 jeszcze HW to bym zrozumial, przyklad takiego Nelsona co wpierdala za dużo KFC ale przy okazji potrafi komuś jebnąć, tak tutaj nie mogę tego pojąć.

  Nie wiem, może po prostu lubi big maki i dlatego zaczął trenować mma 😆

 13. ale dominacja. Młody nie miał nic do powiedzenia w drugiej. W pierwszej coś tam jeszcze próbował, bronił sie… przewaga Eliota straszna

 14. Tim, pełna kontrola w parterze, nawet jak miał głęboko łapę w balaszce, to nie panikował i zrobił potem swoje.

 15. O ja pierdolę właśnie wszedłem na typera i ogarnąłem, że zaznaczyłem swoje typy ale kurwa zapomniałem je zatwierdzić :damjan::DC:

 16. w sumie to nie ogarniam tego, ze typ ktory trenuje 2 a może 3 razy dziennie ma taką sylwetkę 😆 jeszcze HW to bym zrozumial, przyklad takiego Nelsona co wpierdala za dużo KFC ale przy okazji potrafi komuś jebnąć, tak tutaj nie mogę tego pojąć.

  Nie wiem, może po prostu lubi big maki i dlatego zaczął trenować mma 😆

  O załamaniu metabolicznym słyszałeś? Taka ilość treningów na dobę czasami przeszkadza a nie pomaga w budowaniu sylwetki… Po prostu ma niedostosowaną dietę do obciążeń treningowych. On ma jakiegoś dietetyka?

 17. O ja pierdolę właśnie wszedłem na typera i ogarnąłem, że zaznaczyłem swoje typy ale kurwa zapomniałem je zatwierdzić :damjan::DC:

  Ja też 🙁 @Cloud otwórz jeszcze na chwilę.

 18. Co się stało? Żona od Tima odeszła albo zmarł mu ktoś z bliskich?

  Chyba  o Roberta Follisa chodziło , tego trenera.

 19. Polaku rodaku , nie zapomniej o Oleksiejczuku .

  Ło, Panie, toś mnie przypomniał, bom całkiem zapomniał że ŁOleksiejczuj walczy na ty galy… Jak tak, to chyba nie idę spać, opróżnie jeszcze ze 2 (dwa) browarki i wysiedze do tej 3:30 :beer:

 20. kórwa, napierdalają u mnie petardami

  a pies się boi. Cały drży. Muszę go uspokajać. :boystop:

  Aż strach pomyślec, co będzie za kilkanaście godzin.

  No normalnie drży cały jak … wibrator :jump: :no no:

 21. kórwa, napierdalają u mnie petardami

  a pies się boi. Cały drży. Muszę go uspokajać. :boystop:

  Aż strach pomyślec, co będzie za kilkanaście godzin.

  No normalnie drży cały jak … wibrator :jump: :no no:

  @TYTUS  masz coś wspólnego ze straszeniem tego psa? :mamed:

 22. Ja pierdole co ten Smolka jest chujowy…

  Mimo że dwa razy go podłączył w 1 R, to ta walka wygląda jak sparing…

 23. heu heu heu ogladalem nie ta gale :D. Co ten fightpass. Po 1 walce, zamiast przelaczyc na prelimsy to dal inna gale

 24. smolka przejebał, wyglądał jakby był osłabiony jakiś, wszystko bez mocy, jak anorektyk, miałem wrażenie że gdyby nico trochę sie podpalił i ruszył z cepami… zabił by

 25. Pierwsza runda dla Ahmedova.

  Co to za Italianiec, który jest faworytem z ziomkiem o nazwisku kończącym się na -ov i do tego z ksywką "Rosomak"?

  Jak to możliwe w ogóle?

 26. Akhmedov niezły cepiarz, z takim stylem w drugiej rundzie będzie bez paliwa :boystop:

  Jeden i drugi kondycją nie grzeszą.

 27. O fuck…kurs na remis wynosił 69 na chwilę przed ogłoszeniem werdyktu.

  Ja bym dał to Ahmedovovi 1 i 2 r, w trzeciej 10-8 się nie należało.

 28. O fuck…kurs na remis wynosił 69 na chwilę przed ogłoszeniem werdyktu.

  Ja bym dał to Ahmedovovi 1 i 2 r, w trzeciej 10-8 się nie należało.

  Nikogo nie skrzywdzili.

 29. Pamiętam, że był taki moment, że był lekki hype Jury'ego, też miał był prospektem. To było jeszcze w lekkiej, ale Cerrone go zweryfikował…

 30. Gamrot by zrobił z Jurego ścierkę do wycierania oktagonu

  Pod warunkiem że walczyliby w KRS1, bez USADA… :jjsmile:

 31. Gamrot by zrobił z Jurego ścierkę do wycierania oktagonu

  mógłby mu co najwyżej obciągnąć, fury by go wykręcił i poddał 😉

 32. No to teraz wbrew wszystkim i wszystkiemu Oleksiejczuk wjezdza na pelnej. Z fartem Michal !

  Dlaczego "wbrew wszystkim i wszystkiemu"? Ja pamiętam tego Rountree z TUFa z Aśką i on wcale jakiś rewelacyjny nie był, a te jego dwa nokauty były poprzedzone dwoma porażkami… 😉 Mam nadzieje że będzie dobrze, muzyka z "Ogniem i mieczem" :beer:

 33. Dlaczego "wbrew wszystkim i wszystkiemu"? Ja pamiętam tego Rountree z TUFa z Aśką i on wcale jakiś rewelacyjny nie był, a te jego dwa nokauty były poprzedzone dwoma porażkami… 😉 Mam nadzieje że będzie dobrze, muzyka z "Ogniem i mieczem" :beer:

  Mimo wszystko, na papierze, murzyn powinien go zjesc, ale wierze w inny scenariusz 😉

 34. Może i pocięty i pierwsza dla czarnego, ale teraz jak się nie da ubić na początku drugiej lub trzeciej rundy to ugra co najmniej 29:28, a może i urwie głowę!

 35. Te ciosy trochę takie jak Nick Diaz. Niby bez pierdolnięcia, ale w kumulacji robią robotę. No i chyba pierwszy Polak, który wypada lepiej kondycyjnie od przeciwnika. Choć murzyn umówmy się maratończykiem to nie jest.

 36. Kurwa mamy to ! Panowie Kawulski i Lewandowski, moze za jakis czas, jak murzyn przejebie jeszcze ze dwie walki, uda sie wam zakontraktowac go dla Narkuna. Kocham takie chwile.

 37. Oglądałem na telefonie, tak jednym okiem, bo siedzę w stolicy na sylwestra. Michał dał dobry występ, coś z niego w tym UFC będzie.

 38. Herb nauczony casusem Janka już wiedział czyją rękę podnieść do góry:crazy:

  Klątwa wielkich, czarnych i eksplozywnych murzynów już chyba ostatecznie została przełamana:fly:

 39. Przyznam, że pierwszy raz oglądałem walkę Oleksiejczuka i po ważeniu miałem mieszane odczucia. Silny murzyn vs. Polak bez muskulatury to słabo wyglądało, ale te mięśnie było trzeba dotlenić. W 1 rundzie rywal już pływał a Polak punktował.

  Brawo, brawo, brawo!!

 40. Haha! 30-27! Piękny debiut! "Klątwa murzyna" nie działa,  muzyka z "Ogniem i Mieczem". Chłopak ma 22 lata, ładnie to wszystko wygląda. Jeśli będziesz to czytał Michał, gratuluję, piękny debiut :applause:

 41. Nikt z miejscowych kurwiów nie mógł w to uwierzyć. Utarł nosa niedowiarkom. Gratulacje.

  Jak Pletwa w swoim debiucie, ale Michala podobno nawet USADA glupio kontrolowac 😉

 42. U buków też się ładnie kurs zmieniał. Przy szarży Khalila było ponad 5 zeta za wygraną Michała, w połowie 2 r 1.44, a pod koniec 3 r 1.25. Kurwie do końca wierzyły w murzyńską klątwę i luja ogłuszacza rozpaczy.

 43. Mimo wszystko, na papierze, murzyn powinien go zjesc, ale wierze w inny scenariusz 😉

  Wiara czyni cuda… 🙂 Jeszcze mam nadzieje będziemy mieli wiele pociechy z chłopaka :beer:

 44. ciosy na korpos i na glowe ,michal jest najlepszym polakiem w ufc na dzien dzisiejszy nawet jj sie chowa

  No żeś trochę popłynął teraz, ale rozumiem, też się podjaralem wygraną Michała.:beer:

 45. kto wsiada do hype trainu with me?????

  Kilka osob juz od dosc dawna nim jedzie, ale nawet one sa w szoku. Ja szansy na wygrana upatrywalem w jakims gongu. Tymczasem Michal jak profesor, a teoretycznie powinien robic dopiero licencjat. Klania sie indywidualny tryb w uczelni, ktora sam sobie tworzy.

 46. Fajnie widzieć, jak gość którego śledzisz od ponad dwóch lat, od czasów bieda-gal, bije silnego i zwinnego murzyna dającego się złapać na siatkę. Opanowanie w walce jakby zaczynał w czasach Pride, a nie miał 22 lata i FEN był jego najpoważniejszą rywalizacją. Oby tak dalej. Choć dalej będę trzymał się swojego zdania, że gdyby zszedł z jedną wagą w dół, mógłby wyglądać jeszcze lepiej.

 47. Ja na ceremonii ważenia wiedziałem, że Lord to ugra. Stalowe nerwy ma + immigrant mentality ze wsi, która nie wyświetla się na mapach. No i nie zapominajmy o matce boskiej na pod żebrem.

 48. ciosy na korpos i na glowe ,michal jest najlepszym polakiem w ufc na dzien dzisiejszy nawet jj sie chowa

  To był wielki cios dla korporacji KSW.

 49. Kilka osob juz od dosc dawna nim jedzie, ale nawet one sa w szoku. Ja szansy na wygrana upatrywalem w jakims gongu. Tymczasem Michal jak profesor, a teoretycznie powinien robic dopiero licencjat. Klania sie indywidualny tryb w uczelni, ktora sam sobie tworzy.

  On jest trochę jak Gustafsson (tak, mam świadomość nieadekwatności porównania), nie wygląda na atlete- kilka osób wspominało że sylwetkę ma słabą. Ale za to ma całkiem mocną szczękę, niezłe cardio. Prze do przedu, niezły boks. Ma 22 lata i to był jego debiut. W dodatku na numerowanej gali UFC w Las Vegas. Nie obs*ał się. Wygrał w niezłym stylu. Moim zdaniem :applause: i :beer:

 50. Chyba nigdzie nie ma takiej zmiany pokoleniowej jak w welterweight. Przyszli młodsi, mma poszło do przodu, a Condity, Lawlery, GSP zostały.

 51. Condit to drewno.

  Drewno to może nie, ale jest do bólu klasyczny, techniczny, przewidywalny. Te jego kombosy jab, cross, low kick to jakbym podręcznik do kickboxingu czytał. Do tego mentalnie to już też nie to. Kiedyś Dana powiedział, i to chyba jedyna jego myśl, kiedy nie kłamał, że jak zawodnik nie wie czy walczyć, czy nie walczyć, waha się czy kończyć karierę czy jeszcze nie, to znaczy, że już mentalnie jest gdzie indziej i lepiej, żeby dał sobie spokój. I tak właśnie jest z Conditem. I z GSP.

 52. Condit 3 porażki z rzędu. 2 walki temu walczył o pas a zaraz będzie walczył o utrzymanie w rankingu. Chyba czas dać sobie spokój. Słaby występ niestety 🙁

 53. 2x 30×27 😕

  Punktacja z kosmosu. Szkoda. Condit powinien skończyć kariere. To już nie to. Niech się nie rozmienia na drobne jak inni. Jego ostatnia wielka walka to ta z Lawler'em o pas. Szkoda że po niej nie odpuścił. To jest mój ulubiony zawodnik. Mój wzór w treningu, zawsze chciałem mieć stójkę jak Condit 😉 . Kawał mojego interesowania się MMA to Condit. Szkoda, ale pewnie wielu miało taki moment. Trochę się rozkleiłem, pozdrawiam wszystkich, dopijam piwo i idę spać…

 54. A w ogóle Magny to drugi nudny drewniak i wyszła chujowa walka. Może baby dadzą lepsze widowisko.

  I don't think So

 55. Carla całkiem nieźle sobie radzi

  Ale jak dostanie w paszczę to włącza jej się podświadomy tryb spanikowanego zapaśnika. Te próby obaleń z dupy trochę kiedy idą po przyjętych ciosach.

 56. A w ogóle Magny to drugi nudny drewniak i wyszła chujowa walka. Może baby dadzą lepsze widowisko.

  Przepraszam, cofam co powiedziałem :beer:

 57. Esparzę przekręcą sędziowie jak czegoś nie wymyśli, 1-1 poki co

  Bo technicznie boksem by ją wypunktowała, to się szarpie nie wiadomo po co.

 58. No i czemu Esparza nie robiła tego przez całą walkę, co w ostatniej minucie? Było na lajcie do ogarnięcia, a tak… zobaczymy.

 59. I prawilnie. Cyntia skakała przed ogłoszeniem jakby już przed walką znała rwzultat, a tu Zonk 🙂

 60. porste esparza wygrała stójkę w 2 rundach powinno by c 29-28 dla esparzy

  Nie takie wały już widzieliśmy, ale tu dobrze ocenione.

 61. Ona coś o dwóch pasach bredziła:rofl:

  tu jej sędziowie nie pomogli jak z jojo Calderwood.

  Nie dowieźli polskich sędziów do Las Vegas dlatego.

 62. a tak na marginesie. Condit przegrał. tzn. ze 18 przegrana gymu Jackson Wink z rzędu, ale może się mylę.

  Ale czarna seria w takim dobrym klubie.

 63. Zem ziewać przez kurwiów.

  Jedyne co może uratować tą walkę to nokaut Daniela na kuroliszku.

  E. Ale mam opóźnienie:crazy:

  Ok poddanie też może być

 64. Obu lubię, ale chętnie zobaczę jakąś obrotòwkę lub latające kolano, wiadomo w czyim wykonaniu :goldi:

 65. Obu lubię, ale chętnie zobaczę jakąś obrotòwkę lub latające kolano, wiadomo w czyim wykonaniu :goldi:

  Nurma nieźle latające kolano 😀

 66. Barboza jest zaskoczony, że ktoś na niego naciera w konsekwencji kompletnie zbaraniał i nie wie za bardzo co ma robić.

 67. Barboza jest zaskoczony, że ktoś na niego naciera w konsekwencji kompletnie zbaraniał i nie wie za bardzo co ma robić.

  Dokladnie

 68. Gwałt ze szczególnym okrucieństwem a spotkało się dwóch naprawdę kozaków.    Khabib to fenomen.

  Barboza twardziel, że to przetrzymał i do końca szansy szukał.  Ciekawe czy się znajdzie jeszcze ktoś kto się odważy tyle kopać w walce z Nurmą.  I co najlepsze on nic z tych kopnięć nie przechwycił.

 69. Khabib większe obrażenia poniósł obcinając ostatnio paznokcie.

  No już nie przesadzajmy, kilka ciosów i obrotówek Edsona doszło do celu. Tego nie widać po Khabibie, ale to wciąż obrażenia.

 70. to nie człowiek, to maszyna….

  szkoda , że tak mało walczy ale podskórnie czuje, że to najlepszy zawodnik w historii.  Conor to by z nim rundy nieprzetrwal

 71. Khabib większe obrażenia poniósł obcinając ostatnio paznokcie.

  Be przesady pare razy go brazol złapał. I te 5 lowów w minutę też musiał poczuć

  Co do dalszych walk, Tony ma idealny styl pod bycie zmielonym przez Khabiba, choć chciałbym zobaczyć kontrole Orła kontra wyginanie się i próby poddań Fergusona. A z Conorem? No trochę loteria co będzie szybciej – strzał lewą łapą rudego przez dziurawą ruską gardę, czy obalenie.

 72. zapasy g'n'p Khabib ma mistrzowskie ale dalej widzę drewnianą stójkę w której widzę szansę Conora/Tonego

 73. zapasy g'n'p Khabib ma mistrzowskie ale dalej widzę drewnianą stójkę w której widzę szansę Conora/Tonego

  Hah, widziałeś jak przyjął obrotówkę Edsona? Boże, raz go złapał lepszym ciosem Michael Johnson i nagle ludzie zaczęli coś pierdolić, że Khabib ma słabą szczękę… Jeden jedyny raz kiedy go troszkę bardziej zachwiało.

 74. zapasy g'n'p Khabib ma mistrzowskie ale dalej widzę drewnianą stójkę w której widzę szansę Conora/Tonego

  Widzisz walkę Conora z kimkolwiek z tej kategorii?? :mjsmile:

 75. Widzisz walkę Conora z kimkolwiek z tej kategorii?? :mjsmile:

  Ubicie Khabiba w Rosji przez Conora to widzę :gospeldance:

 76. Co to za szamańskie zaśpiewy?

  Przecież to brazolski nawyk. Co ty nie wiesz, nigdy walk Wanderleia w Pride nie widziałeś? 😀

 77. Ależ pierdolicie. Tak jak Aldo miał zmasakrować Conor… i Eddie… i jakoś nie pykło. A Kebab to szklanka. Prędzej czy później znowu pęknie na długi czas.

 78. Przecież to brazolski nawyk. Co ty nie wiesz, nigdy walk Wanderleia w Pride nie widziałeś? 😀

  Zazwyczaj oglądam dopiero to co w klatce/ringu.

 79. Ciężko ja wyprowadzić leżąc na plecach 😆

  Walka nie zaczyna się na plecach. Jak Gołomp wejdzie z ciosami w Krula, to sam padnie na plecy. 😆

 80. Ależ pierdolicie. Tak jak Aldo miał zmasakrować Conor… i Eddie… i jakoś nie pykło. A Kebab to szklanka. Prędzej czy później znowu pęknie na długi czas.

  Zapomniałeś dodać Diaza i Floyda

 81. Brazol walczy pierwszy raz z kimś na poziomie.

  Jak Holm jej nie zrobi to w tej zgrai obsarnych bab żadna inna nie da rady.

 82. Brazol walczy pierwszy raz z kimś na poziomie. Jak Holm jej nie zrobi to w tej zgrai obsarnych bab żadna inna nie da rady.

  Nic dodać nic ująć, dokładnie

 83. Może zmęczy Brazola i zacznie przeważać w kolejnych rundach. Cyborg zmęczona nie jest jeszcze, ale Holm to maszyna kondycyjna.

 84. Mam nadzieję, że nikt nie nabierze się na tą chujową udawaną aktywność Holly a'la Jackson Wing – spamować ciosy w powietrze i drzeć ryja przy każdym + podnieść ręce do góry po każdej rundzie.

 85. Oboje idioto

  Nie mam pytań.

  :stevecarell:

  Nie ma sensu nawet zaczynać kopać się z koniem, bo do inteligentnej i twórczej analizy przy takim rozumie nie dojdzie.

 86. No właśnie obawiałem się tego co wydarzyło się w końcówce. 🙁

  A ja właśnie na to czekałem. I szkoda, że w końcówce. Strasznie wkurwiający styl walki ma Holy. Jedyny jej plus to, że skończyła tą chujową bajkę pod tytułem Ronda Rousey.

 87. Nie mam pytań.

  :stevecarell:

  Nie ma sensu nawet zaczynać kopać się z koniem, bo do inteligentnej i twórczej analizy przy takim rozumie nie dojdzie.

  To wyjaśnij co Twoim zdaniem zrobił z nim Floyd? Oprócz tego, że ciągnął go za uszy do 10 rundy, żeby wstydu nie było.

  Diaz mam rozumieć go nie poddał, a w rewanżu nie było kontrowersji?

 88. Nie mam pytań.

  :stevecarell:

  Nie ma sensu nawet zaczynać kopać się z koniem, bo do inteligentnej i twórczej analizy przy takim rozumie nie dojdzie.

  Bo pytanie było twórcze i inteligentne :DC::tysoncoffe:

 89. Czyli szykuje się kolejna porażka w Jackson Wink. Która to już z rzędu?

  Najstarsi górale nie będą niedługo pamiętać ostatniego zwycięstwa JW:mamed:

 90. Przy pierwszej rundzie jeszcze biło mi serducho, łapy się pociły, trzymałem kciuki za Holly Holm. Przy 3 rundzie zacząłem czytać komentarze z nudów

 91. To wyjaśnij co Twoim zdaniem zrobił z nim Floyd? Oprócz tego, że ciągnął go za uszy do 10 rundy, żeby wstydu nie było.

  Diaz mam rozumieć go nie poddał, a w rewanżu nie było kontrowersji?

  Moze dla niego wpierdol czy poddanie nie jest zmasakrowaniem.  Zmasakrowaniem jest wygrana delikatnie na punkty. To Conor zmasakrowal Diaza w drugiej walce

 92. To wyjaśnij co Twoim zdaniem zrobił z nim Floyd? Oprócz tego, że ciągnął go za uszy do 10 rundy, żeby wstydu nie było.

  Diaz mam rozumieć go nie poddał, a w rewanżu nie było kontrowersji?

  Oby dwoje go pokonali, nie ma wątpliwości. Byli lepsi. Ale mieli taką przewagę jak Khabib w walce z Barbozą? Bądźmy poważni.

 93. Ja pierdole, jakie te ciosy Holm pokraczne…

  Nie wiem czemu Holly z kontry nie próbuje walczyć, a robi to Cyborg.

 94. Ja pierdole, Holly ma chyba łeb z betonu. Tyle co przyjęła od Cyborgowej, to niejednego faceta położyłoby w śpiączkę.

 95. Dobra walka 🙂 oglądałem bez dźwięku od 2 rundy ( przez krzyki Holly) , ale jest to chyba jedyna zawodniczka, która postawiła się Cyborg. Wielki szacun, za wytrzymałość.

 96. Fajna walka. Holy – taś taś taś, Cyborg – jeb jeb. Teraz chciałbym przez sekundę być dupą Dany White'a, żeby poczuć to pieczenie. Jego "najlepsza zawodniczka w historii" została zdeklasowana w tym, z czego się wywodzi – boksie i kickboxingu. I to już pomijając siłę ciosów, zwyczajnie ją rozpykała na punkty, z kontry, w odpowiedzi na desperackie ataki.

  Pod koniec to już faktycznie było pokraczne, jak w akcie desperacji nie wiedziała czy uderzać czy kopać.

 97. Jackson Winki 19 porażka z rzędu, fajnie Holly z tym klinczem kombinowała, ale dalej nie rozumiem, taktyki,

  Szewczenko korespondencyjnie lepsza od Cyborga. GDR chyba podobnie. No i Miesza przebija wszystkie bo skończyła Holly.

 98. Ja nawet tego nie oglądałem i jak tak czytam to dobrze zrobiłem że wolałem się wyspać. Przed chwilą zobaczyłem walkę Khabiba i myślałem że Barboza nie dotrwa do końca, niezłą presję mu narzucił. Walki Oleksiejczuka nie mogę znaleźć, ma ktoś?

 99. Tak jak ostatnio zachwyacalem się glownymi kartami ze mega zajebiste tak ta na koniec roku to kurwa bida w chuj( oprócz Nurmy). Walke Cyborgowej to przewijałem. Holm miała twarz jak glowny bohater filmu Czlowiek Slon:werdum:slabiutko słabiutko… Mam nadzieje ze Diakiese zobaczę w końcu w walce z Heldzikiem w Londynie… Już pisze o tym od dawna…

 100. Że co kurwa? to jakiś żart?

  TONY NIE MA ŻADNYCH SZANS Z KHABIBEM

  Żadnych

  To już wielki Connor ma jakieś tam % szans na to, że go upjerdoli w stójce, zanim dojdzie do obalenia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.