Poniżej wyniki na żywo z gali The Ultimate Fighter: A New World Champion Finale w Las Vegas.

Walka wieczoru:

125 lbs: Nicco Montano pok. Roxanne Modafferi przez jednogłośną decyzję (2x 49-46, 50-45).

Karta Główna:

135 lbs: Sean O’Malley pok. Terriona Ware przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Herb Dean)
125 lbs: Lauren Murphy pok. Barb Honchak przez niejednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (John McCarthy)
185 lbs: Gerald Meerschaert pok. Erica Spicely przez KO (kopnięcie na korpus), runda 2, 2:18. (Herb Dean)
125 lbs: DeAnna Bennett zremisowała większościowo z Melindą Fábián, runda 3, 5:00. (John McCarthy)
135 lbs: Brett Johns pok. Joe Soto przez poddanie (dźwignia na staw skokowy z miażdżeniem łydki), runda 1, 0:30. (Mark Smith)

Karta Wstępna:

125 lbs: Montana De La Rosa pok. Christinę Marks przez poddanie (balacha), runda 1, 2:00. (Chris Tognoni)
185 lbs: Ryan Janes pok. Andrewa Sancheza przez TKO (uderzenia), runda 3, 0:58. (Mark Smith)
130 lbs: Rachael Ostovich-Berdon pok. Karine Gevorgyan przez poddanie (balacha), runda 1, 1:40. (Chris Tognoni)
125 lbs: Shana Dobson pok. Ariel Beck przez TKO (uderzenia), runda 2, 2:53. (Mark Smith)

UFC Fight Pass:

125 lbs: Gillian Robertson pok. Emily Whitmire przez poddanie (balacha), runda 1, 2:12. (Chris Tognoni)

59 KOMENTARZE

 1. Ten TUF nie był taki zły. Mnóstwo skończeń – w tym nokautujący head-kick – plus sporo miłych dla oczu zawodniczek to jak dla mnie wystarczający powód żeby obejrzeć galę 😉

 2. o kurwa, Janusz rozdupił sancheza :facepalm: kark przyspawany do pleców i głowy z dodatkową kotwą usztywniającą wewnątrz co daje moc ekspresji head movementu i rozdupił normalnego zawodnika za pomocą względnie dobrego cardio i szczeny z jakiejś mieszanki tytanu z rodem i stalą konstrukcyjną 😮 o: momentami wyglądało to tak jakby nie potrafił wyprowadzić ciosu z zachowaniem cienia prawidłowej techniki, twarz troglodyty, wypowiedź pantofelka z uszkodzonym aparatem nerwowym… no kurwa takie rzeczy się nie dzieją! ja muszę śnić do chuja! Sanchez – głupcze, ślepcze, niedołęgo! jak mogłeś to tak wykurwiście zjebać?????

  Edit:

  i miałem iść spać kurwa i teraz jak? po czymś takim? jestem w jakimś pierdolonym matrixie!

 3. one się kurwa umówiły z tą Roberts?

  Edit:

  nie no, dobra, koniec, nie mogę nie iść spać, jestem już w plecy z czasem… wiem co mi się przyśni (zwycięski janusz pantofelek w kubotach)

 4. 135 lbs: Joe Soto vs. Bretta Johnsa przez poddanie (dźwignia na staw skokowy z miażdżeniem łydki), runda 1, 0:30.

  Chyba na odwrót…wiem późno jest, a oczekiwanie na walkę Roksany dobija

 5. Chyba na odwrót…wiem późno jest, a oczekiwanie na walkę Roksany dobija

  Chyba spać poszedł. A potem ktoś przeczyta i pomyśli że kupon wszedł albo się wkurwi że do śmieci.:DC:

 6. W muszej kobiet będzie największy % skończonych walk przed czasem. :frankapprove:

  Co wy na to hejterzy? :corn:

  Na czym opierasz taki wniosek?

 7. Wow, niezła bitka. Już w 2 r myślałem, że Tyrion złamie Podsiadło i będziemy mieć drugiego Barbarenę, ale potem niepotrzebnie został w parterze i już po końcówce 2 r widać było, że Podsiadło złapał drugi oddech. Uniki młody fajne robi dla oka, ale kiedyś ktoś z mocniejszym ciosem go brutalnie ustrzeli. Tak czy inaczej brawa dla obu fighterów.

 8. Nie śledziłem gali. Która zawodniczka została nową mistrzynią ?

  Nicco Montano defeated Roxanne Modafferi by unanimous decision (50-45, 49-46, 49-46)

 9. I pomyśleć, że ktoś tu zaraz pas wniesie do oktagonu… Sevczenko musi się skręcać z żalu

  A cóż takiego Szewczenko dokonała w tym UFC, jakie ma osiągnięcia, i ile walk stoczyła w muszej?

 10. A cóż takiego Szewczenko dokonała w tym UFC, jakie ma osiągnięcia, i ile walk stoczyła w muszej?

  Nie pisałem o tym komu się należy bądź nie("turniej " TUFa wyłonił mistrzynię muszej, każda następna musi zabrać pas obecnej i tyle), chodziło mi o to, że co poniektóre panie vide Sevczenko, Van Zant, Asia, ostrzyły sobie zęby na ten pas "po kosztach" – i biorąc pod uwagę poziom walki mistrzowskiej imho(niektóre) miały rację – tyle i tylko tyle:)

 11. 125 lbs: Gillian Robertson pok. Emily Whitmire przez poddanie (balacha), runda 1, 2:12. (Chris Tognoni)

  125 lbs: DeAnna Bennett zremisowała większościowo z Melindą Fábián, runda 3, 5:00. (John McCarthy)

  185 lbs: Gerald Meerschaert pok. Erica Spicely przez KO (kopnięcie na korpus), runda 2, 2:18. (Herb Dean)

  135 lbs: Sean O’Malley pok. Terriona Ware przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Herb Dean)

  135 lbs: Brett Johns pok. Joe Soto przez poddanie (dźwignia na staw skokowy z miażdżeniem łydki), runda 1, 0:30. (Mark Smith)

  185 lbs: Ryan Janes pok. Andrewa Sancheza przez TKO (uderzenia), runda 3, 0:58. (Mark Smith)

  125 lbs: Montana De La Rosa pok. Christinę Marks przez poddanie (balacha), runda 1, 2:00. (Chris Tognoni)

  130 lbs: Rachael Ostovich-Berdon pok. Karine Gevorgyan przez poddanie (balacha), runda 1, 1:40. (Chris Tognoni)

  125 lbs: Shana Dobson pok. Ariel Beck przez TKO (uderzenia), runda 2, 2:53. (Mark Smith)

 12. Nie pisałem o tym komu się należy bądź nie("turniej " TUFa wyłonił mistrzynię muszej, każda następna musi zabrać pas obecnej i tyle), chodziło mi o to, że co poniektóre panie vide Sevczenko, Van Zant, Asia, ostrzyły sobie zęby na ten pas "po kosztach" – i biorąc pod uwagę poziom walki mistrzowskiej imho(niektóre) miały rację – tyle i tylko tyle:)

  90%, że któraś z nich zawalczy o ten pas, a jak Szewczenko chciała mieć go zaraz, to mogła uderzać do TUFa, zwycięzca Maia/Niedzwiedz tez nie zawalczy w pierwszej obronie, bo po prostu nie tak ten biznes działa, szczególnie Agnieszka ma sporo czasu i powinna na spokojnie się budować.

  mnie trochę denerwuje to ględzenie o Szewczenko, niech chociaż raz zawalczy w tej muszej, z trzech pań które wymieniłeś, to tylko i wyłącznie Jędrzejczyk ma walki w muszej w mma jest 6-0 i ma rekord profesjonalny lepszy od obecnej mistrzyni, nawet odejmując jej karierę w UFC, a przecież mistrzyni jest 1-0 w UFC.

  Jak UFC nie zgłupiało do reszty to będą mieli dwie gwiazdy w dwóch kategoriach, a nie jedną w jednej.

 13. Właśnie nadrobiłem. Gala zaskakująco dobra. Świetne prelimsy – wszystkie walki przed czasem. Potem główna – dobry CO-ME. ME też bez zamulania. Ja się dobrze bawiłem. 😎

 14. 90%, że któraś z nich zawalczy o ten pas, a jak Szewczenko chciała mieć go zaraz, to mogła uderzać do TUFa, zwycięzca Maia/Niedzwiedz tez nie zawalczy w pierwszej obronie, bo po prostu nie tak ten biznes działa, szczególnie Agnieszka ma sporo czasu i powinna na spokojnie się budować.

  mnie trochę denerwuje to ględzenie o Szewczenko, niech chociaż raz zawalczy w tej muszej, z trzech pań które wymieniłeś, to tylko i wyłącznie Jędrzejczyk ma walki w muszej w mma jest 6-0 i ma rekord profesjonalny lepszy od obecnej mistrzyni, nawet odejmując jej karierę w UFC, a przecież mistrzyni jest 1-0 w UFC.

  Jak UFC nie zgłupiało do reszty to będą mieli dwie gwiazdy w dwóch kategoriach, a nie jedną w jednej.

  W 100% się z Tobą zgadzam, a co do Szewczenko – imho, ona w swoim mniemaniu uważa, że pas w 125 powinna dostać za samo podpisanie kontraktu z UFC(dlatego pewnie dzisiaj grzdyl jej lata jak w zamierzchłych czasach Mariuszek za Najmanem po ringu:)). Kategoria 125 będzie prawdopodobnie ciekawsza niż pozostałe ze względu na urodzaj zawodniczek – napływ tych z dołu(115) i tych z góry(135) plus te które czekały w innych organizacjach na stworzenie jej w UFC itp..Mi szkoda tylko Valerie Letourneau , bo w formie z walki z Asią mogłaby dzisiaj namieszać w oktagonie – ale to takie gdybanie. A z panią BULLETową to daj sobie troszkę na luz(też za nią nie przepadam :)) bo z czasem ta "obsesja" może przyjąć formę – chorobowego srania żarem w każdym temacie gdzie padnie jej chociażby imię(jednostka chorobowa stwierdzona na tym forum u jednego "fana" mmAsi) – a szkoda by było 😉 bo Twoje posty się fajnie czyta.

 15. @VoRaNeK w twittach, które wkleiłeś w ostatnim poście wszędzie wyświetla mi się "Zablokowane przez politykę bezpieczeństwa treści" to coś od twittera czy u mnie nie halo?

 16. @VoRaNeK w twittach, które wkleiłeś w ostatnim poście wszędzie wyświetla mi się "Zablokowane przez politykę bezpieczeństwa treści" to coś od twittera czy u mnie nie halo?

  Nie wkleiłbym twittów bez wcześniejszego sprawdzenia czy działają u nas. Coś u Ciebie nie hula

 17. @VoRaNeK w twittach, które wkleiłeś w ostatnim poście wszędzie wyświetla mi się "Zablokowane przez politykę bezpieczeństwa treści" to coś od twittera czy u mnie nie halo?

  Zdaje się, że coś z Cookies. U mnie na FF nie działa, a na Chrome, Edge, Operze wszystko ok. Wszędzie mam odblokowane reklamy na MMARocks.

 18. Zdaje się, że coś z Cookies. U mnie na FF nie działa, a na Chrome, Edge, Operze wszystko ok. Wszędzie mam odblokowane reklamy na MMARocks.

  O widzisz, też używam FF i nie śmiga, może to to.

 19. A z panią BULLETową to daj sobie troszkę na luz(też za nią nie przepadam :)) bo z czasem ta "obsesja" może przyjąć formę – chorobowego srania żarem w każdym temacie gdzie padnie jej chociażby imię(jednostka chorobowa stwierdzona na tym forum u jednego "fana" mmAsi) – a szkoda by było 😉 bo Twoje posty się fajnie czyta

  Ależ ja jestem hejterem Szewczenko. Dużo by pisać, więc się powstrzymam, bo mógłbym pisać długo, od buraczanego zachowania, po nudne walki, promowaniu się na nazwisku Jędrzejczyk, a potem pomaganiu jej przeciwniczkom. Może kiedyś się ta dziewczyna jednego dnia obudzi i stwierdzi, że konkretnie spierdoliła sprawę. Walka z Jędrzejczyk to były konkretne $$$ dla Szewczenko i to spore. Ale kobitka tak wykombinowała, że ja zdobywam pas, Rose utrze nosa Aśce, no i git. Tylko, że walkę przegrała, podobnie jak Aśka, i w tym momencie różnica między nimi jest taka, że jedna ma miliony na koncie, i kilka pasów UFC w kolekcji, a druga właśnie miała największą wypłatę w życiu 100k $ za walkę z Nunes (powinna jej podziękować, ze wycofawała się z UFC 213,bo skasowała podwójnie) i podejrzewam, że już więcej tak dużej nie zobaczy, bo musza to nie będzie pustkowie jak po kogucia po odejściu Rondy, Mieszy.

  Hejterzy Jędrzejczyk byli zawsze obecni, właśnie z ciągłym przypominaniem jak to przegrała w muay thai z Szewczenko, tylko niektórzy zapomnieli, że jak Joanna przegrała w końcu w mma, to akcje Szewczenko ostro poszybowały w dół, dlatego nigdy nie kopiesz dołków pod zawodnikami z którymi przegrałeś/wygrałeś,bo ich ewentualny sukces też przenosi na inny poziom twoją osobę. Szewczenko powinna chuchać i dmuchać, żeby Aśka nie przegrała, bo każde zwycięstwo i obrona budowały Szewczenko,w tym momencie w moich oczach wyszła na idiotkę, ze sportowego i finansowego punktu widzenia, mógłbym dłużej drążyć ten temat,ale się powstrzymam.

 20. ale się powstrzymam

  Nie powstrzymuj się 🙂 "hejt" level master, merytorycznie i ze znajomością tematu!:applause::razz:ray:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.