Kilka dni temu informowaliśmy o gali Fight UK: Rise of the Gladiators, na której wystąpiło dwóch reprezentantów naszego kraju. Walkę o amatorski pas kategorii ciężkiej zwyciężył Krzysztof Wiśniewski (5-0-0), który znokautował w drugiej rundzie Jonny’ego robba (2-3-0). Niestety w walce wieczoru Rafał Rynkowski (9-3-0) przegrał przez techniczny nokaut w drugiej odsłonie z byłym rywalem Mateusza Gamrota, Jeffersonem Georgem (8-6-0). Stawką starcia był pas organizacji Fight UK w kategorii lekkiej.

Dla Rynkowskiego była to pierwsza przegrana od 2011 roku, kiedy to na gali XCage został poddany przez Damiana Domachowskiego. W kolejnych latach „Rynek” prowadził serię siedmiu zwycięstw z rzędu, podczas której odprawiał przed czasem takich zawodników, jak Armen Stepanyan czy Joachim Tollefsen.

15 KOMENTARZE

  1. Myślałem, że ominęła mnie jakaś gala KSW, Rynkowski o pas mógłby spokojnie z Walusiem wyjść. Ryszard wychowany na wsi, pracy się nie bał, drewka narąbał, węgiel wrzucił, jak by zakurwił z otwartej to by Waluś spadł z wersalki.

    Wiśniewski kilka małpek na odwagę, dostałby agresora i mielibyśmy krajowego Jasona Millera.

  2. Ale psy go zwinely

    Zapłacił grzywnę, dostał prace społeczne. Zrobił mały Texas po pijaku, no każdemu się może zdarzyć:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.