LadiesFightNight_posterA3_prev09 (1)

Walka wieczoru:

56 kg: ^Patrycja Krawczyk pok. Aleksandrę Jursową przez TKO, runda 1.

Karta Główna:

^52 kg: Sylwia Juśkiewicz pok. Danielę Graf przez jednogłośną decyzję.
^61 kg: Katarzyna Posiadała pok. Martę Gusztab przez jednogłośną decyzję.
52 kg: Weronika Zygmunt pok. Virak Furo przez TKO, runda 1, 3:06.

 61 kg: Veronica Macedo pok. Lillę Vinze przez TKO, runda 1.
^ 60 kg: Lucia Cmarowa pok. Joannę Pawlik przez jednogłośną decyzję.
52 kg: Valerija Sochenko pok. Magdalenę Oleskę przez TKO, runda 1, 0:24.
52 kg: Hanna Gujwan pok. Dianę Tapalaj przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 2:43.
^ 60 kg: Aleksandra Piasecka pok. Nikolę Zasępę przez jednogłośną decyzję.

^ – pojedynki na zasadach K-1

Zygmunt TKo r1 3:06

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

 1. Kilka słów na temat imprezy, a właściwie tego jak około 30-40 osób które chciało wejść na galę zostało odesłanych do domu z kwitkiem stojąc wcześniej przez godzinę przed zamkniętymi drzwiami. Na galę opatrzoną dopiskiem "wstęp wolny" wstęp miały tylko osoby z listy zaproszonych, osoby z rodziny czy znajomi zawodniczek lub ludzie z klubów, znajomi organizatorów. Ogólnie popieram ideę, doping przez najbliższych na pewno jest niezastąpiony, atmosfera itd. Nie rozumiem jednak zupełnie po co gala jest reklamowana jako "wstęp wolny" przy czym kompletnie brak gdziekolwiek było informacji o mitycznych wejściówkach z napisem "vip" bo tylko takimi posługiwali się ludzie wchodzący do środka. W jakim celu jest reklama gali? Po co plakaty, publiczne ważenie skoro nikt z osób nie związany w żaden sposób z zawodnikami czy organizatorami, zwykły kibic który dowiedział się o gali nie mógł na nią wejść? Pół godziny przed rozpoczęciem gali ochrona przekazała info że wchodzą tylko osoby z zaproszeniami, reszta nie wejdzie. 10 minut później padła informacja że o 19:30 będzie decyzja czy można wpuścić osoby bez zaproszeń a o 19:30 ochrona oznajmiła że nikt więcej na galę nie będzie i osoby czekające przed wejściem zostały odesłane do domu. Tak wyglądał "wstęp wolny na ta galę".
  Dla uczciwego postępowania z kibicem i nie robienie z niego frajera prosiłbym następnym razem o jasną informację dla kogo jest organizowana impreza i kto ma i może mieć dostęp do wejściówek, gdzie i w ogóle można je dostać. Bo tak zdecydowanie "wstęp wolny" nie wygląda. A jeśli nie to nie zawracajcie kibicom głowy. Zmarnowany czas.

 2. JoeKickass

  Veronika macedo to Brazylijka trenująca w Ankosie, czy ktoś wie jak znalazła się w Polsce??

  Każdego znajdą…

 3. @JoeKickass – Veronica jest z Wenezueli. Ze swoim chłopakiem robią sobie objazdową wycieczkę po Europie. Znajdują miejsce, pracują, trenują a później jadą gdzieś w kolejne. W Poznaniu i Ankosie im się na tyle spodobało, że postanowili zostać tu nieco dłużej.

 4. Dzieki za info, bylem właśnie ciekawy jak sie w Ankosie znalazła. W sumie zapowiada sie na ciekawa zawodniczke, z dobrym parterem jak i stójką:-)

 5. Krzysztof Skrzypek

  Ze swoim chłopakiem robią sobie objazdową wycieczkę po Europie. Znajdują miejsce, pracują, trenują a później jadą gdzieś w kolejne

  Zajebisty plan na korzystanie z życia, niesamowita przygoda musi być 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.