fen-13-summer-edition-opener-800x445

Wyniki z FEN 13: Summer Edition. Transmisja telewizyjna rusza o 20:00.

Walki wieczoru

MMA -66 kg: Kamil Łebkowski pok. Piotra Hallmanna przez jednogłośną decyzję sędziowską.
MMA -70 kg: Marian Ziółkowski pok. Jacka Krefta przez poddanie (duszenie trójkątne), runda 1.

Karta główna

MMA +93 kg: Michał Wlazło pok. Marcina Gułasia przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2.
K-1 +93 kg: Arkadiusz Wrzosek pok. Kryspina Kalskiego przez niejednogłośną decyzję po dogrywce.
K-1 -98 kg: Artur Bizewski pok. Marcina Szredera przez większościową decyzję sędziowską.
K-1 -65 kg: Róża Gumienna pok. Kamilę Bałandę przez większościową decyzję sędziowską.
K-1 -70 kg: Jarosław Daschke pok. Marcina Stopkę przez jednogłośną decyzję sędziowską.
MMA -68,5 kg: Bartłomiej Kopera pok. Nikodema Szymańskiego przez poddanie (balacha), runda 1.

Karta wstępna

MMA -77 kg: Ireneusz Szydłowski pok. Bartosza Chyrka przez TKO (kopnięcie w wątrobę i uderzenia), runda 2.
MMA -77 kg: Kamil Gniadek pok. Klemensa Ewalda przez poddanie (RNC), runda 2.
MMA -66 kg: Aleksander Georgas pok. Roberta Rajewskiego przez poddanie (kimura), runda 2.
K-1 -70 kg: Jakub Rajewski pok. Filipa Sadowskiego przez TKO (kolana pod siatką), runda 1.
MMA -80 kg: Paweł Kordylewicz pok. Karola Trzebiatowskiego przez poddanie (gilotyna), runda 1.

427 KOMENTARZE

 1. Prawie tyle samo walk K1 co MMA serio?Gdyby to był ten kickboxing gdzie klarowne są gwiazdy i ten poziom ze złotych lat. gdy walczyli:Cro Cop, Bonjasky, Hug, Hunt itp. a tera to w kickboxingu milion mistrzów miliona organizacji, żadnych szczególnych gwiazd, to samo w mt też się nie idzie połapać raczej brak dla tych sportów takiej ligi jak dla MMA UFC

 2. Prawie tyle samo walk K1 co MMA serio?Gdyby to był ten kickboxing gdzie klarowne są gwiazdy i ten poziom ze złotych lat. gdy walczyli:Cro Cop, Bonjasky, Hug, Hunt itp. a tera to w kickboxingu milion mistrzów miliona organizacji, żadnych szczególnych gwiazd, to samo w mt też się nie idzie połapać raczej brak dla tych sportów takiej ligi jak dla MMA UFC

  Waleczka to waleczka, jak jest dobra, to niewazne kto walczy.

 3. Nie wiedziałem że w K-1 są uderzenia w parterze?:???::crazy: brawo Bydlak! zajebiste ziomek prowadzi treningi! Chuja obejrzę bo niedługo na nockę do tyrki spadam:sad:

 4. K-1 -70 kg: Jakub Rajewski pok. Filipa Sadowskiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1.

  :arch:

 5. Łączę się w bólu z tymi, którzy ni cholery nie mają jak oglądać. Nocka za konsoletą dziś niestety 🙂 Wyniki tylko stąd. God bless MMARocks! 🙂

 6. Rajewski go tam zgwałcił kolanami przy siatce. Gość się nie podnosil to sędzia przerwał walkę

  JAKIE CIOSY W PARTERZE W K1???

 7. Buehehe! Sorka za te uderzenia w parterze:) Dopiero włączyłem transmisję i przy wpisywaniu wyników odruchowo przy TKO dodałem co w nawiasie 😀 Nie przywykłem do niczego innego niż MMA.

 8. Łączę się w bólu z tymi, którzy ni cholery nie mają jak oglądać. Nocka za konsoletą dziś niestety 🙂 Wyniki tylko stąd. God bless MMARocks! 🙂

  E tam spokojnie. nie ma streamu znaczy nikogo nie interesuje jakiś tam Fen. Nawet nielegalnie nie poznam bohaterów dzisiejszych walk i marka mi się w głowie nie utrwali. Pozostaje mi Ryjo 2016 na komputerze zamiast tego. Żadna strata a na pewno nie dla mnie.

 9. Gniadek vs Szydłowski na jednej z następnych gal. Półśrednia w FEN jeszcze bardziej się rozkręca.

 10. Łączę się w bólu z tymi, którzy ni cholery nie mają jak oglądać. Nocka za konsoletą dziś niestety 🙂 Wyniki tylko stąd. God bless MMARocks! 🙂

  Jeeee nie jestem sama!

  Gdyby nie Wasze momenty i niezawodny @Jakub Bijan to przeklinałabym rodziców 😀 🙂

 11. Na ipli za 4 zl. Tyle co jedno piwo

  Twoja przeglądarka nie wspiera wtyczki Microsoft Silverlight na tym systemie operacyjnym.

  Idę się napić

 12. W zasadzie to nie ma już co oglądać, spadam na miasto. Oby gala trwała jak najdłużej, to może zdążę na bomby w drugiej rundzie od Bomby :bomb:

 13. W zasadzie to nie ma już co oglądać, spadam na miasto. Oby gala trwała jak najdłużej, to może zdążę na bomby w drugiej rundzie od Bomby :bomb:

  nie krec  tylko boruty na miescie:crazy:

 14. Twoja przeglądarka nie wspiera wtyczki Microsoft Silverlight na tym systemie operacyjnym.

  Idę się napić

  Sproboj w ie. Zdrowie. :beer:

 15. nie krec  tylko boruty na miescie:crazy:

  Pyromagic w Szczecinie, fajerwerki strzelajo. :mamed: Wciąż lepsze widowisko niż dzisiejszy FEN. :boss:

 16. E tam. Nie muszę kupować PPV,więc z chęcią obejrzę.

  Chyrek nienormalnie dotyrany.

  Przeciwnik za to fajnie pociągnął tak od niechcenia tego kopa

 17. Jak to sie dzieje, ze nie doceniamy tego – jak medialno-sportowego kota doczekalismy? Aśka niszczy.

  Może jej mała popularność w Polsce wynika z tego, że mało o niej pisza na onecie, wp i gazecie? Jak tam hardcory?

 18. Ja pierdole jakie otwarcie . jakis nowy typ od zapowiadania na polskiej scenie ciekawe czy przebije tego z xcage

 19. Zawsze zastanawiało mnie co kieruje ludźmi,którzy kupują bilety na galę,ale przychodzą na dwie ostatnie walki.

 20. Chyba nie chcę więcej oglądać Piotrka w klatce. Za dużo przyjmuje…jest zbyt ograniczony żeby móc zachować ZDROWIE w klatce. Nie chce by zle zrozumiany…Piotrek zawsze bedzie przynosil duzo emocji, chyba nikt w UFC oprocz Aski nie przyniosl mi takich emocji jak Piotrek w walce z Trinaldo. Ale to już było…weszla USADA…Piotrek  nie jest juz dużym lekkim tylko "w sam raz" piórkowym. Chciałbym żeby Piotrek zajął się treningiem innych. 3 bonusy, swoje już zrobił…swoje zarobił…dalej będzie tylko gorzej. Bomba wygra to dzisiaj w cuglach.

 21. Kurwa tak szczerze to chyba Bomba ogarnie płetwe

  Od samego rana chodzi za mną taka myśl, nie wiem dlaczego, ale patrząc na Piotra od razu przypomina mi się Badurkowa z Krakowa.

 22. Chyba nie chcę więcej oglądać Piotrka w klatce. Za dużo przyjmuje…jest zbyt ograniczony żeby móc zachować ZDROWIE w klatce. Nie chce by zle zrozumiany…Piotrek zawsze bedzie przynosil duzo emocji, chyba nikt w UFC oprocz Aski nie przyniosl mi takich emocji jak Piotrek w walce z Trinaldo. Ale to już było…weszla USADA…Piotrek  nie jest juz dużym lekkim tylko "w sam raz" piórkowym. Chciałbym żeby Piotrek zajął się treningiem innych. 3 bonusy, swoje już zrobił…swoje zarobił…dalej będzie tylko gorzej. Bomba wygra to dzisiaj w cuglach.

  tez mam takie przeczucie, ze bomba moze to skonczyc w brutalny sposob 🙁 a pletwala uwielbiam mimo wszystko

 23. na trybunach pustki, na stołówce pod ringiem również. A gdzie tu zapełnić spodek 😀 chyba festiwal disco polo w stezycy zgarnął FEstyNowi trochę publiki 😀

 24. "Zawsze i wszędzie policja jeb*na będzie" – patola na trybunach.

  No fani MMA do opery raczej nie chadzają.

 25. tez mam takie przeczucie, ze bomba moze to skonczyc w brutalny sposob 🙁 a pletwala uwielbiam mimo wszystko

  Mega dysonans.

  Może to tylko moje błędne wrażenie ale mam odczucie, ze Piotrek swoje już zrobił – chcąc iść dalej – może mu zabraknąć zdrowia. Nie warto. Jeśli dzis wygra z Bombą wcale nie zmienie zdania – każdy gość z minimalnie ustabilizowaną i skoordynowaną stójką  będzie w Niego walił jak w worek. Zdaje sobie sprawe, ze bonusy sa kuszace…ale kolejne 50k$ nie jest warte utraty zmysłu mowy.

 26. Przesadzili z tym laczeniem K1 z MMA. Za duzo zamuly wprowadzaja te walki – mimo, ze terorytycznie bardziej efektowne to prawie zawsze decyzje. Juz nie mowiac o tym, ze gala kojarzona glownie z MMA daje walki MMA w undercardzie, a w glownej anonimowe twarze z K1.

 27. Jeeee nie jestem sama!

  Gdyby nie Wasze momenty i niezawodny @Jakub Bijan to przeklinałabym rodziców 😀 🙂

  Trzeba w takim razie nauczyć ich oglądać! Praca u podstaw i powoli, mnie się udało ale miałem łatwiej bo boks w domu był zawsze oglądany..

 28. Paweł jak towarzyszy któremuś że swoich podopiecznych często pomaga jak typowy narożnik. Nawet nauczył się tejpować, także zanim ocenisz to najpierw się zainteresuj. Zapewne wzięli go do studia z marszu to w garniaku miał być?

  Juz kiedys był o tym temat, że Paweł to taki menel ? Wszyscy w garniakach itp, a ten jak zwykle

 29. Przesadzili z tym laczeniem K1 z MMA. Za duzo zamuly wprowadzaja te walki – mimo, ze terorytycznie bardziej efektowne to prawie zawsze decyzje. Juz nie mowiac o tym, ze gala kojarzona glownie z MMA daje walki MMA w undercardzie, a w glownej anonimowe twarze z K1.

  Wszystko przez te rekawice z waty. Zasady powinny byc jak w

 30. Paweł jak towarzyszy któremuś że swoich podopiecznych często pomaga jak typowy narożnik. Nawet nauczył się tejpować, także zanim ocenisz to najpierw się zainteresuj. Zapewne wzięli go do studia z marszu to w garniaku miał być?

  Doskonale o tym wiem, że stoi w narożniku swoich zawodników, tejpuje ich i pomaga. Co nie zmienia faktu, że nawet w różnego rodzaju programach typu Dzieje się w WP Paweł jakoś zawsze nie prezentował się tak, jak powinien, jako jeden z największych menadzerów MMA w polsce powinien trzymac jakiś poziom.

 31. mógłby mi ktoś powiedzieć jak skończyła się walka Georgasa z Rajewskim? 🙂

  Nie było jeszcze. To walka, która ma być ewentualnym dopełnieniem w transmisji na żywo, gdyby pozostałe kończyły się za szybko (choć przy K-1 nam to chyba nie grozi).

 32. Nie było jeszcze. To walka, która ma być ewentualnym dopełnieniem w transmisji na żywo, gdyby pozostałe kończyły się za szybko (choć przy K-1 nam to chyba nie grozi).

  Serio jest to jakieś dopełnienie ? Czyli co panowie są cały czas w rozgrzewce czy jak bo nie czaje tego ? Czy tak jak na fen w warszawie jak była jeszcze walka po walce wieczoru jak już pusta hala była

 33. Serio jest to jakieś dopełnienie ? Czyli co panowie są cały czas w rozgrzewce czy jak bo nie czaje tego ? Czy tak jak na fen w warszawie jak była jeszcze walka po walce wieczoru jak już pusta hala była

  No mniej więcej tak. Gdyby walki szły zbyt szybko, to ten pojedynek ma "opóźnić" event, żeby wejść w otwarty Polsat według scenariusza. Tu masz potwierdzenie od komentującego TJ-a.

 34. @vincent @duubertowa

  Ja swego czasu przyzwyczailem Rodzicow, ze w poniedzialki wieczorem ogladalismy Eurosport i "Fight Club" 🙂 To wtedy byl jedyny kontakt ze sportami walki w tv. Hardcorami nie beda raczej, ale kibicuja niezle 🙂

  Pięknie, u mnie każda walka Jedrzejczyk leci z odtworzenia, jak tylko jestem w domu to im pokazuje. 🙂

 35. A jak beda same decyzje to ten pojedynek gdzie wcisna? Dziwaczne rzeczy musze przyznac…

  prezes powie, ze moga nie walczyc i wracac na chate

 36. Ja swego czasu przyzwyczailem Rodzicow, ze w poniedzialki wieczorem ogladalismy Eurosport i "Fight Club" 🙂 To wtedy byl jedyny kontakt ze sportami walki w tv. Hardcorami nie beda raczej, ale kibicuja niezle 🙂

  Mój ojciec jest fanem ksw 😀 czasem obejrzy jakieś inne walki jak go zawołam, ze 2 razy też wstawał ze mna nad ranem na walki aski 😀

 37. @Krzysztof Skrzypek mój tata zawsze chętnie obejrzy! 😀 z resztą, był ze mną w Trzemesznie ! 😀 ale jestem na wakacjach i udało mi sie alkoholem przekupić rodzinę na powrót do domu, żeby chociaż Polsat obejrzeć o 22 😀

 38. Ja pamietam jak z tata wstawalismy w srodku nocy, zeby ogladac walke Golota – Bowe. Szkopul byl taki, ze transmitowal to Canal+, ktory byl kodowany takim smiesznym kluczykiem do dekodera. Nie bylo nas na to stac, wiec ogladalismy zakodowany obraz – takie dwie przesuwajace sie plamy 😀 – i komentarz z Polskiego Radia do tego, zeby wiedziec co sie dzieje 😀

 39. Ja pamietam jak z tata wstawalismy w srodku nocy, zeby ogladac walke Golota – Bowe. Szkopul byl taki, ze transmitowal to Canal+, ktory byl kodowany takim smiesznym kluczykiem do dekodera. Nie bylo nas na to stac, wiec ogladalismy zakodowany obraz – takie dwie przesuwajace sie plamy 😀 – i komentarz z Polskiego Radia do tego, zeby wiedziec co sie dzieje 😀

  omg to jest dopiero hardkor. szcun. Kto wie jak tam na hali nadal 100 luda czy na walki wieczoru się schodzą??

 40. Ja pamietam jak z tata wstawalismy w srodku nocy, zeby ogladac walke Golota – Bowe. Szkopul byl taki, ze transmitowal to Canal+, ktory byl kodowany takim smiesznym kluczykiem do dekodera. Nie bylo nas na to stac, wiec ogladalismy zakodowany obraz – takie dwie przesuwajace sie plamy 😀 – i komentarz z Polskiego Radia do tego, zeby wiedziec co sie dzieje 😀

  o kurwa 😆

 41. omg to jest dopiero hardkor. szcun. Kto wie jak tam na hali nadal 100 luda czy na walki wieczoru się schodzą??

  Połowa hali zapełniona

 42. Na ten moment to pokazują gibiącą się na scenie blondzie z Velvet…

  Disco Polo? W sumie… to może nawet lepsze niż K-1.

 43. Znowu kamerzysta pokazał łaskę z połową cycków na wierzchu, chyba mu się pustak spodobał.

  A wolałbyś K1?

 44. Disco Polo? W sumie… to może nawet lepsze niż K-1.

  Disco Polo to Ty szanuj ! :cryme:

  Jak znam życie to po dobrym wprawieniu znasz każdy tekst na pamięć :werdum:

 45. Disco Polo to Ty szanuj ! :cryme:

  Jak znam życie to po dobrym wprawieniu znasz każdy tekst na pamięć :werdum:

  oczywiscie, kazdy zna

 46. oczywiscie, kazdy zna

  :joe::joe::joe::joe:

  Boszzz, aż strach to włączać… chociaż to pewnie dalej lepsze niż "kici kici miał będę Ciebie brał " …

 47. :joe::joe::joe::joe:

  Boszzz, aż strach to włączać… chociaż to pewnie dalej lepsze niż "kici kici miał będę Ciebie brał " …

  wlaczaj, nie badz baba

 48. Ja pamietam jak z tata wstawalismy w srodku nocy, zeby ogladac walke Golota – Bowe. Szkopul byl taki, ze transmitowal to Canal+, ktory byl kodowany takim smiesznym kluczykiem do dekodera. Nie bylo nas na to stac, wiec ogladalismy zakodowany obraz – takie dwie przesuwajace sie plamy 😀 – i komentarz z Polskiego Radia do tego, zeby wiedziec co sie dzieje 😀

  Jak tak czasami mecze oglądałem, ale z tego co pamiętam to lepiej było widać.

 49. Ich poezja to biale wiersze.. rymy? A komu to potrzebne?

  No wlasnie, ludzie nie potrafia docenic pisanego wierszem bialym disco…

 50. Zamiast "God save the brave" przeczytałem "God save the brain":crazy:swoją drogą moja interpretacja lepsza i bardziej na czasie:DC:

 51. Alez biedna jest ta gala. Dobrze, ze pije wino z zona. Jeszcze lepiej ze ona poszla spac po pierwszej lampce a ja otwieram druga butelke :kaczy:

 52. Za to jak Wlazło chamsko trzymał spodenki Gułasia w 1 rundzie, powinno być 13 kul w tył głowy. A Michalak nawet tego nie zauważył :facepalm:

 53. Kurwa, niech Gułaś spada z powrotem do 93 albo nawet 84, bo jeszcze parę takich walk jak ta albo z Wałujewem i coś poważnie mu się stanie.

 54. tyle czekania na prawdziwe mma

  edit

  oczywiscie mam na mysli walke, ktora bedzie teraz, WAR MARIAN, niszczysz

 55. Do Jagody chyba przelew za walkę nie dojdzie. Nieźle wyjechał z tym KSW.

  Ale to bylo na poważnie?

 56. Poland top team? Już okniski natula team się rozpadli czy przyjęli nazwę Mirka?

  przeciez ta nazwa od dluzszego czasu funkcjonuje

 57. przeciez ta nazwa od dluzszego czasu funkcjonuje

  Poland Top Team to był team Mirka, potem było Nastula – Okniski Team

  Czy raczej tam jest milion nazw w zależności od zawodnika bo się gubię?

 58. kicha jak sam skurwysyn, prawie jak doniu

  doniu ? Z prawej ! Z lewej ! Twoje kurwy zapłaczą na pogrzebie !

  Jebnij mu ! Jebnij mu!

  [SPOILER]:DC::DC::DC::DC:

 59. Słabiak, za mną już litr wina i nic 😀

  Miałem napisać, czy nie szukasz męża, ale tym wpisem:

  Pozdrawiam Cie i piję Twoje zdrowie kolejnym kieliszkiem 🙂

  wszystko popsulas :mamed:

 60. Wchodze do kapsuły hibernacyjnej, obudźcie mnie jak się skończą reklamy na Polshicie.

  Na którym koncie na twitterze cie powiadomić?:DC:

 61. Na którym koncie na twitterze cie powiadomić?:DC:

  Swojego chyba nawet nie mam, a tego firmowego nie używam 😀

 62. Fajnie ze fen daje Borkowi wolna reke i moze gadac o UFC itd a nie jak ksw co nawet nie mozna nazwy wypowiedziec

 63. Fajnie ze fen daje Borkowi wolna reke i moze gadac o UFC

  FEN nawet nie robi problemu w odejściu i to fajne, nie zapominajmy że Aśka miała kontakt z nimi ale anulowali go ze względu na UFC.

 64. Słabiak, za mną już litr wina i nic 😀

  Słabe wino masz:DC: Ja robię jakies 300l różnych win rocznie:werdum: Po butelce na głowę chłop słusznych rozmiarów jest porobiony:lol:, a co dopiero panna.

 65. Piłem, ale nie z kieliszka.

  z butelki :mamed:

  Tak się nie liczy

  Tylko siarczan winianu z kartonu. Elo

 66. ale KSW to przegrywy, ze nie zakontraktowali Hallmanna.

  W ogóle ten pojedynek zjada piórkową "najlepszej europejskiej federacji"

 67. Słabe wino masz:DC: Ja robię jakies 300l różnych win rocznie:werdum: Po butelce na głowę chłop słusznych rozmiarów jest porobiony:lol:, a co dopiero panna.

  Co? Chyba pojebało

 68. Jest i Żmija, ale słabo się buja – na tym rapowym teledysku, to woził się jak pierdolony rezus.

 69. Mówisz o mojej żonie…

  Używam drożczy które pracują do 17-19%. Zatem przy butelczynie 1l równowartość 0.5l wódki:lizoremotmaly2:razz:o 1l l na głowę człowiek ma juz fajnie. Wiadomo, zatankuje więcej, niemniej po butelczynie jest już dobrze.

 70. bez przesady, normalny doping prowadza

  No teraz tak, ale wcześniej wydawali jakieś nieartykułowane odgłosy. Myślałem, że to te same małpiszony co darły ryja w walce Ziółka z Kreftem.

 71. dlaczego pletwal nie probuje sprowadzac? alez zbiera…

  No teraz tak, ale wcześniej wydawali jakieś nieartykułowane odgłosy. Myślałem, że to te same małpiszony co darły ryja w walce Ziółka z Kreftem.

  to ekipa bomby

 72. No teraz tak, ale wcześniej wydawali jakieś nieartykułowane odgłosy. Myślałem, że to te same małpiszony co darły ryja w walce Ziółka z Kreftem.

  chłopaki z arki

 73. Hallmann jak na razie wyglada, przynajmniej w stojce, jak totalne drewno…

  Drewno, ale miał swoje momenty tylko czemu nie próbuje obalać

 74. Ale Hallman zebrał wpierdol, zejście do piórkowej to chyba kiepski pomysł, szybkościowo Łebkowski lepszy o dwa poziomy.

 75. Narożnik Piotrka świetny game plan przygotował.

  Żmijowaty, klasa sama w sobie. Ale tejpuje jak mało kto.

 76. @bartba czy Ty to widziales? 🙁

  Ja sie pytam jak mozna takiemu fighterowi jak Pletwal ulozyc na kogos takiego jak Bomba taktyke walki w stojce?! 3 rundy nie licze, bo widac, ze to desperacja byla po mocnym obiciu. Dlaczego nie bylo od poczatku takiej taktyki? Kto ja ukladal, Kowalik? Smutno widziec takiego Piotra…

  Dla Bomby gratulacje, jeszcze jedna walka i do UFC, albo i teraz do UFC.

 77. Piotrek, będę cię uwielbiał nawet jak przegrasz z Tigerem Bonzo. Szacun wieczny ode mnie, ale weź coś zmień w przygotowaniach, bo kalectwo straszne.

 78. Łebkowski świetnie boksował, momentami miał przestoje, ale ogólnie świetne zejścia i uniki, bardzo dobre podbródkowe.

  Płetwal takiego wpierdolu nie dostał walcząc w UFC (nawet walka z Alexem była bardziej wyrównana), a tutaj na FEN manto życia. Szkoda.

 79. Strasznie Piotrek walczyl malo sily wkladal w ciosy bez pomyslu na atak sprowadzic nie dal rady nom taka bardzo jednostronna walka bym powiedzial

 80. Tylko nie pchajcie Łebkowskiego do UFC-za wysokie progi narazie

  Tam jest ktos taki jak Lobov.

 81. Tylko nie pchajcie Łebkowskiego do UFC-za wysokie progi narazie

  spuścił wpierdol Hallmannowi, który radził sobie naprawdę nieźle w UFC i gdyby mial wiecej szczęścia to by tam nadal się bił. To co jeszcze musi zrobić Łebkowski ?

 82. spuścił wpierdol Hallmannowi, który radził sobie naprawdę nieźle w UFC i gdyby mial wiecej szczęścia to by tam nadal się bił. To co jeszcze musi zrobić Łebkowski ?

  Ten Hallman nie radziłby sobie dobrze w UFC

 83. Ciasne Tajki wyssały z niego cały ogień :werdum:

  Niektórym w Tajlandii doszywają jaja…Piotrek widocznie je stracił :mamed:

 84. jakoś ta Jędrzejczyk wyładniała 😎

  Ona obiektywnie stwierdzając jest bardzo przeciętna, ale ma jakąś ikrę w sobie, że jakby rozszerzyła nogi, to byś do półgardy nie przechodził 😀

 85. Mam nadzieje ze ta wygrana Bomba wywalczyl sobie kontrakt w UFC! Slabsi goscie tam walcza a Bomba ostatnio sobie zapracowal na to by tam wyladowac. Jutro nadrabiam walki te 3 ostatnie chociaz.

 86. Nie ogarniam, po chuj Filip idzie w K1? Mało mu tego srogiego nokautu jaki przyjął ostatnio?

  Btw. Jaram się JJ z mikrofonem. Dziewczyna wyrobiła się na medal. Bez problemu wciągnie nosem zakatarzoną… w oktagonie i na kazdej konfie.

 87. @bartba czy Ty to widziales? 🙁

  Ja sie pytam jak mozna takiemu fighterowi jak Pletwal ulozyc na kogos takiego jak Bomba taktyke walki w stojce?! 3 rundy nie licze, bo widac, ze to desperacja byla po mocnym obiciu. Dlaczego nie bylo od poczatku takiej taktyki? Kto ja ukladal, Kowalik? Smutno widziec takiego Piotra…

  Dla Bomby gratulacje, jeszcze jedna walka i do UFC, albo i teraz do UFC.

  @bartba czy Ty to widziales? 🙁

  Ja sie pytam jak mozna takiemu fighterowi jak Pletwal ulozyc na kogos takiego jak Bomba taktyke walki w stojce?! 3 rundy nie licze, bo widac, ze to desperacja byla po mocnym obiciu. Dlaczego nie bylo od poczatku takiej taktyki? Kto ja ukladal, Kowalik? Smutno widziec takiego Piotra…

  Dla Bomby gratulacje, jeszcze jedna walka i do UFC, albo i teraz do UFC.

  Smutne w chuj. Dlatego Piotrku…trenuj innych prosze Cie. Błagam nie startuj wiecej.

 88. Ona obiektywnie stwierdzając jest bardzo przeciętna, ale ma jakąś ikrę w sobie, że jakby rozszerzyła nogi, to byś do półgardy nie przechodził 😀

  dla mnie od zawsze pod wzgledem urody asia >karolina

 89. Nie ogarniam, po chuj Filip idzie w K1? Mało mu tego srogiego nokautu jaki przyjął ostatnio?

  Btw. Jaram się JJ z mikrofonem. Dziewczyna wyrobiła się na medal. Bez problemu wciągnie zakatarzoną nosem… w oktagonie i na kazdej konfie.

  Jakiego Filipa masz na myśli ?

 90. dla mnie od zawsze pod wzgledem urody asia >karolina

  Mordziaty, zawsze czułem, że jesteś ogarnięty 😀 Karolina może i ma bardziej regularne rysy, ale dla mnie jest krewetą bez wyrazu i charakteru. Aśka ma ogień w sobie.

 91. Dziwny gust:joe:

  sorry, ale karolina dla mnie ma twarz piecdziesieciolatki, nic na to nie poradze

 92. Jakiego Filipa masz na myśli ?

  K-1 -70 kg: Jakub Rajewski pok. Filipa Sadowskiego przez TKO (kolana pod siatką), runda 1.

 93. A tak w ogóle uważam, że FEN powinien robić gale co miesiąc. Chuj z K1-ja ich po prostu lubię oglądać

 94. Dziwne to jest upić sie butelką wina.

  Wiem, że alkusy po 0.5 wódeczki są trzeźwi. Tyle, że jak dla m nie nie ma czym sie chwalić.

 95. A tak w ogóle uważam, że FEN powinien robić gale co miesiąc. Chuj z K1-ja ich po prostu lubię oglądać

  Fajnie by bylo na ktorejs gali wziac cohonesowy stolik z wodeczka i hostessami :bleed:

 96. Fajnie by bylo na ktorejs gali wziac cohonesowy stolik z wodeczka i hostessami :bleed:

  A jakby się Prezes Jóźwiak zgodził na rurę obok stolika w zamian za odpuszczenie żartów o za ciasnych koszulach…

 97. Dziwny masz gust, ale szanuję żeby nie było 😆

  Dla mnie dziwny gust ma osoba, ktora uwaza Karoline za pieknosc, zostanmy przy swoich zdaniach i czekajmy na UFC Poland.

 98. Dla mnie dziwny gust ma osoba, ktora uwaza Karoline za pieknosc, zostanmy przy swoich zdaniach i czekajmy na UFC Poland.

  Mówi się UFC Kraków

 99. Dla mnie dziwny gust ma osoba, ktora uwaza Karoline za pieknosc, zostanmy przy swoich zdaniach i czekajmy na UFC Poland.

  Jeśli mowa o mnie to nie uważam Karoliny za piękność 😉 Po prostu uważam, że jest ładniejsza od Aśki. Co człowiek to opinia:beer:

 100. Gala spoko ja juz pozdrawiam serdecznie  e studia zycze udanej nocy i wo ogole żeby sie wiodło bez odbioru

  Dobra, nie udawaj że jesteś pijany:}

 101. Jaki wynik walki upychacza czasowego ? Rajewski vs nie wiem kto

  Jest już w newsie. Georgas poddał Rajewskiego w drugiej rundzie kimurą.

 102. chłopaki z arki

  Na Kreftz z Ziołkiem to kibice Krefta siali wiochę,wiocha arkowców była tylko na walce Kalskiego.

 103. Jestem bardzo zadowolony z gali. Początkowo małe niedociągnięcia organizacyjne, słabszy poczatek i pustki, ale z czasem hala zaczęła się zapełniać (komplet był chyba), poziom walk bardzo na poziomie i świetny ME.

 104. jakaś dobra dusza i jakieś info z muzyką do jakiej wychodzili zawodnicy? ostatnie 3 walki

  Oni na FB zawsze publikują pełną listę utlworów 🙂

 105. Dobra panowie i panie wróciłem z gali wyspałem się to co nie co powiem. Gratulacje dla FEN za konkurs bo nie dostałem najtańszego biletu a taki za 110zł no jest git. 😀 Dwa też dobra opcja panie Joźwiak żeby przed tymi najtańszymi sektorami za studiem co kamery nie obejmują wzrokiem, postawić hostessy co będą wymieniały wam bilety na te trybuny co obejmą kamery, a były puste miejsca a potem gadania że hala pełna, a huja tam pełna 1/4 hali nie sprzedaliście. I kto wpadł na genialny pomysł tak wysokiej temperatury w hali? Krótki rękawek, a spocony jak świnia byłem.

  Dwa nic tak mnie nie ucieszyło jak porażka Krefta, wiem ze to nie sportowe, ale jak ta cała patola z okolicy się zjechała i krzycą Jacek Jacek Arka Gdynia (0 15 był mecz w Gdynii), i na ważeniu tez kozaczył, a tutaj klepał. Nic tak nie cieszy moich oczu jak potulnie skarcona patola. Ii taniec Mirka po wygranej walce. :heart:

  Dwa walka Jarosława Daschke, i z trybu oczywiście musi być "zawsze i wszędzie policja je", tak było tez na FEN 4 i tutaj tak samo. Potem bardzo dobrze Jarek w wywiadzie im podziękował i dresy nie wiedziały co odpowiedzieć.

  Już teraz merytorycznie no to walka wieczoru nie zawiodła, praktycznie cały czas w wymiana w sójce, gdzie pod koniec Hallman już pływał. Jednak co by nie mówić walka dobra.

  Wlazło, ładnie wyszedł z opresji i niestety.

  Szkoda mi strasznie Marcina Szredera, bo widać było że chciał walczyć, masę ciosów przyjął, a mimo to walczył. Niestety ta kontuzja 2 tyg przed walką dała o sobie znać.

  Troszkę nie ogarniam wyniku walki kobiet bo według mnie tam powinna być dogrywka.

  Na plus zaskoczył też  Ireneusz Szydłowski, bo znowu pól hali nie wiedziało co się stało. 😀

  Kamil Gniadek zrobił swoje co miał, pięknie przeszedł za plecy i udusił, gratulacje też dla kibiców ze Szczecina że przyjechali i kulturalnie kibicowali.

  Dwie pierwsze walki skończone szybko w I rundzie i była godzina przerwy.

 106. @VoRaNeK  dzięki za wrzutę walki wieczoru! Proponowałem walkę Płetwy z Kotwicą w Spodku ale twarz Piotrka wyglądała jakby tir w nią zajebał… Zajebista walka:applause:smutny widok lekko gwałconego Płetwy w stójce ale od początku stawiałem na Kamila tak więc cieszy mnie jego wygrana.

 107. Ja was kurwa nie rozumiem placzecie na forum ze krzyczeli dla krefta i ze patolo . bil sie kiedys wasz kolega na jakiejs gali i pojechaliscie na nia podopingowac? Trudno zeby dopingowali przeciwnika

 108. Ja was kurwa nie rozumiem placzecie na forum ze krzyczeli dla krefta i ze patolo . bil sie kiedys wasz kolega na jakiejs gali i pojechaliscie na nia podopingowac? Trudno zeby dopingowali przeciwnika

  :facepalm:

 109. Ja was kurwa nie rozumiem placzecie na forum ze krzyczeli dla krefta i ze patolo . bil sie kiedys wasz kolega na jakiejs gali i pojechaliscie na nia podopingowac? Trudno zeby dopingowali przeciwnika

  :facepalm:

  Moi koledzy nie krzycą wypierdalaj, jebać cię frajerze, Arka Gdynia(na gali mma serio?), Jebać policję, i nie gwiżdżą jak jest wywiad.

  Dwa, pamiętaj z jakiego środowiska się wywodzi Kreft, on nie może mieć "normalnych" kolegów.

 110. Ja was kurwa nie rozumiem placzecie na forum ze krzyczeli dla krefta i ze patolo . bil sie kiedys wasz kolega na jakiejs gali i pojechaliscie na nia podopingowac? Trudno zeby dopingowali przeciwnika

  To nazywasz dopingiem?

  Buczenie jak najebane wsioki z gal w USA.

  Chociaż w porównaniu do tych buraków co śpiewali,to byli to wzorowi kibice :DC:

 111. To co kurwa mieli krzyczecz skoro kreft jest z arki ( chyba nie bylem na hali nie wiem czy przy jego walce krzyczeli arka gdynia ) lechia gdansk?no kurwa zawodnicy mma to nie sa zazwyczaj grzeczni panowie . co do ublizaniabod frajerow zgadzam sie nie powinno miec miejsca

 112. Ja was kurwa nie rozumiem placzecie na forum ze krzyczeli dla krefta i ze patolo . bil sie kiedys wasz kolega na jakiejs gali i pojechaliscie na nia podopingowac? Trudno zeby dopingowali przeciwnika

  Jaki marny klubik dopingujesz, że ci sie to podoba?

 113. Oni na FB zawsze publikują pełną listę utlworów 🙂

  dzięki za info mloda, czyli dzisiaj? czy tak za tydzien? : D

 114. To co kurwa mieli krzyczecz skoro kreft jest z arki ( chyba nie bylem na hali nie wiem czy przy jego walce krzyczeli arka gdynia ) lechia gdansk?no kurwa zawodnicy mma to nie sa zazwyczaj grzeczni panowie . co do ublizaniabod frajerow zgadzam sie nie powinno miec miejsca

  co ma do chuja arka gdynia do walki mma? jak chca dopingowac arke to niech sobie na mecz ida

  to tylko powoduje czasami patusowe spiecia

  tak samo na meczach reprezentacji nikt nie drze japy na swoj klub, bo to by sie moglo skonczyc wzajemnym mordobiciem

 115. buractwo i tyle, nie wymagajcie zbyt wiele kurwa od jakichś rynsztokowców : D

  Marian jak wygral to tez jakas grupka skandowala 'wypierdalaj'

 116. To mogliscie im to isc i powiedziec skoro wam to tak przeszkadzalo . z mojej strony koniec postow w temacie bo i tak wam sie nie przetlumaczy. Pozdrawiam:beer:

 117. To mogliscie im to isc i powiedziec skoro wam to tak przeszkadzalo . z mojej strony koniec postow w temacie bo i tak wam sie nie przetlumaczy. Pozdrawiam:beer:

  Ty nam niczego nie musisz tłumaczyć, bo to Ty jesteś stroną, która pierdoli głupoty :beer:

 118. Mam nadzieje ze ta wygrana Bomba wywalczyl sobie kontrakt w UFC! Slabsi goscie tam walcza a Bomba ostatnio sobie zapracowal na to by tam wyladowac. Jutro nadrabiam walki te 3 ostatnie chociaz.

  Obejrze gdzies walki? Undercard itp

 119. K-1 -70 kg: Jakub Rajewski pok. Filipa Sadowskiego przez TKO (kolana pod siatką), runda 1.

  Jak Filip nie ma stójki… Co on w K1?

 120. Marian jak wygral to tez jakas grupka skandowala 'wypierdalaj'

  Grupka patusów od Krefta.

  Na ksw też była zadyma nawet dwie, jedna na pewno przez Chorzów

  Radomski(kibole Chorzowa) kontra ekipa Moksa.

  zazwyczaj dzień później juz była 😉

  Po weekendzie będzie:

 121. Cenne zwyciestwo Łebkowskiego, ktore nie jest dla mnie zaskoczeniem no i Marian, ktorego czuje ze czesto bedziemy ogladac na FEN

 122. @Norb1 kiedyś dawali walki z karty wstępnej na ipli ale nie wiem czy coś się nie zmieniło! Ale to na pewno nie dzień po gali tak więc musisz poczekać…

 123. @Norb1 kiedyś dawali walki z karty wstępnej na ipli ale nie wiem czy coś się nie zmieniło! Ale to na pewno nie dzień po gali tak więc musisz poczekać…

  Juz sa na stronie polsat sportu skroty walk jak cos 🙂

 124. A na chuja Im ryczeć Arka czy Lechia,skoro nie przyszli na mecz?

  Kto kiboli-patoli zrozumie ? Chyba tylko pałka milicyjna jak się na nich gnie.

 125. co do nut do wejscia zawodnikow (ktore mialy byc po 'weekendzie') dobra, mamy czwartek

  ktos na ich profilowym ryjbuku napisal 15 sierpnia –

  lista nagrań na wejściówki ktoś zna?

  w odpowiedzi –

  FightExclusiveNight – Listę podamy jutro lub pojutrze

  nie zebym sie przypierdalal na sile, chodzi 'tylko' o nuty na wejscie, ale slownosc ma znaczenie, tymbardziej jak sie sklada deklaracje i chce sie uwazac za 'powazna' ekskluzywna organizacje, pozdro prezesie : D

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.