Transmisja gali Eagle FC 46: Lee vs. Sanchez:

  • Darmowa transmisja na platformie FLXcast od godziny 00:00

Walka wieczoru

74.8 kg.: Kevin Lee pok. Diego Sanchez przez decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Karta główna

120.2 kg.: Rizvan Kuniev pok. Anthony Hamilton przez poddanie, Runda 1, 1:17
61.2 kg.: Ray Borg pok. Ricky Bandejas przez decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
74.8 kg.: Handesson Ferreira pok. Zach Juusola przez decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
77.1 kg.: Raimond Magomedaliev pok. Impa Kasanganay przez decyzję (29-28, 28-29, 29-28)

Karta wstępna

83.9 kg.: Ikram Aliskerov pok. Nah-Shon Burrell przez decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
61.2 kg.: Irwin Rivera pok. Firdavs Khasanov przez TKO, Runda 2, 4:48
72.6 kg.: Archie Colgan pok. Dylan Mantello przez decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
77.1 kg.: Tyler Ray pok. Thomas Webb przez decyzję (30-27,30-26,30-26)
65.8 kg.: Sitik Muduev pok. Caio Uruguai przez decyzję (30-27 30-27, 30-27)
83.9 kg.: Ryder Newman pok. Emmanuel Walo przez decyzję (28-29, 29-28, 29-28)

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

33 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,309 komentarzy 81,697 polubień

Ogień

@MrRoshi to ty mnie z tym flxem instruowałeś? Że pobrać trzeba jakąś aplikacje?

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,120 komentarzy 149,621 polubień

Ogień

@MrRoshi to ty mnie z tym flxem instruowałeś? Że pobrać trzeba jakąś aplikacje?

Rejestrujesz sie i ogladasz, tyle... :cool:

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,309 komentarzy 81,697 polubień

Rejestrujesz sie i ogladasz, tyle... :cool:

Jakie rejestrujesz, miała być darmowa transmisja, wytłumacz mi proszę jeszcze raz, jak mam oglądnąć sobie dziś te galę?

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,120 komentarzy 149,621 polubień

Jakie rejestrujesz, miała być darmowa transmisja, wytłumacz mi proszę jeszcze raz, jak mam oglądnąć sobie dziś te galę?

No darmowa transmisja jest ale trzeba sobie konto założyć ::really::

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,120 komentarzy 149,621 polubień

Jakie rejestrujesz, miała być darmowa transmisja, wytłumacz mi proszę jeszcze raz, jak mam oglądnąć sobie dziś te galę

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,309 komentarzy 81,697 polubień
Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,120 komentarzy 149,621 polubień

Dziękuję, Diego król czy Kevin?

#teamnightmare :beczka:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,309 komentarzy 81,697 polubień

#teamnightmare :beczka:

Diego Sanchez vs Melendez kurwa jaka to była zajebista walka

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,120 komentarzy 149,621 polubień

Diego Sanchez vs Melendez kurwa jaka to była zajebista walka

No, dobrze sie napierdalali :corn:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Będzie oglądane! Podbijam.

Rejestracja trwa 5 sekund - nie trzeba nawet potwierdzać maila

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Janusz Sram
Janusz Sram

WSOF
Heavyweight

3,513 komentarzy 5,171 polubień

Dzięki za rady co do transmisji. Będzie oglądane.

Odpowiedz polub

Avatar of barthez01
barthez01

Bellator
Lightweight

4,155 komentarzy 2,440 polubień

Siema wszystkim :kawulpokapoka:

Odpowiedz polub

Avatar of jeffrey_
jeffrey_

WSOF
Lightweight

3,223 komentarzy 4,701 polubień

godzine przed gala wypadaja dwie walki pomyslcie sobie co w takiej sytuacji by ludzie zrobili z ksw albo fenem

Odpowiedz polub

Avatar of jeffrey_
jeffrey_

WSOF
Lightweight

3,223 komentarzy 4,701 polubień

lecimy fajnie, ze od razu pierwsza walka a nie jakies studio nudne

Odpowiedz polub

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

6,526 komentarzy 17,331 polubień

Wedle Tapology to walka wieczoru jest zakontraktowana na 3 rundy, a druga walka na 5 rund. WTF?

Odpowiedz polub

Avatar of jeffrey_
jeffrey_

WSOF
Lightweight

3,223 komentarzy 4,701 polubień

Wedle Tapology to walka wieczoru jest zakontraktowana na 3 rundy, a druga walka na 5 rund. WTF?

kuniev z hamiltonem walcza o pas wiec 5x5 main event zwykla walka wiec 3x5

Odpowiedz polub

Avatar of kaczka94
kaczka94

Moderator

6,526 komentarzy 17,331 polubień

kuniev z hamiltonem walcza o pas wiec 5x5 main event zwykla walka wiec 3x5

Wiem że walczą o pas, ale przyznaj że wygląda to dziwnie. Mogliby obydwie zrobić 5x5.

Odpowiedz polub

Avatar of jeffrey_
jeffrey_

WSOF
Lightweight

3,223 komentarzy 4,701 polubień

Wiem że walczą o pas, ale przyznaj że wygląda to dziwnie. Mogliby obydwie zrobić 5x5.

ja jestem fanem tego zeby walka o pas zawsze byla w rozpisce ponad zwyklymi walkami i wtedy ten problem znika

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Ziomeczki nieźle rozjebani

1647042511813.png

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień
Avatar of Jebuch
Jebuch

Shark Fights
Featherweight

1,130 komentarzy 4,347 polubień

Hamilton jeszcze żyje?
Ja jebie,jak sobie przypomnę jak zamęczył ocielańczuka a potem jeszcze ubił materaca,to aż mnie mdli...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

U Khabiego nie ma miękkiej gry

1647045482129.png

Odpowiedz polub

Avatar of vast
vast

Bellator
Middleweight

4,546 komentarzy 7,959 polubień

Kurwa, jakie robienie lachy kebabowi.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of defthomas
defthomas

Vale Tudo
Championship

25,395 komentarzy 40,833 polubień

Myślałem, że Lee coś więcej pokaże a tu porozbijanego Diego nie jest w stanie skończyć

Odpowiedz polub

Avatar of vast
vast

Bellator
Middleweight

4,546 komentarzy 7,959 polubień

Wyjątkowej klasy gówno

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Bad Trip
Bad Trip

KSW
Lightweight

5,110 komentarzy 33,925 polubień
Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

11,201 komentarzy 22,426 polubień

Lee wygrywa przez decyzję z rozbitym Sanchezem. To zła droga Panie Khabib.

Odpowiedz polub

Avatar of bokserek
bokserek

Legacy FC
Featherweight

1,909 komentarzy 4,353 polubień

27 komentarzy pod galą :korwinlaugh: Ta organizacja to jednak lekki niewypał, a szkoda, bo liczyłem na coś więcej. Lee to kompletna tragedia i podpisując z nim i Diego kontrakt, Khabib sam sobie strzelił w nogę. Dana pewnie pół nocy nie spał na myśl o tym, jaka konkurencja im wyrasta:lol:

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,335 komentarzy 160,782 polubień

Jezusie Kevin potrzebował 3 rund żeby wygrać z Diego? :iamdone:

Odpowiedz 2 polubień