Sobotnia gala UFC on FOX 29 firmowana walką czołowych zawodników wagi lekkiej Dustina Poiriera z Justinem Gaethje przyciągnęła przed telewizory średnio 1 780 000 widzów.

Główną konkurencją tego wieczoru gali UFC był mecz NHL w fazie Playoffs który osiągnął średni wynik 2.18 miliona widzów. Mimo bardzo dobrej rozpiski, była to już 6 gala UFC w telewizji FOX z rzędu której oglądalność była bliska 2 milionom widzów.

7 KOMENTARZE

 1. Wyniki oglądalności gali UFC on Fox 29

  Sobotnia gala UFC on FOX 29 firmowana walką czołowych zawodników wagi lekkiej Dustina Poiriera z Justinem Gaethje przyciągnęła przed telewizory średnio 1 780 000 widzów.

  Główną konkurencją tego wieczoru gali UFC był mecz NHL w fazie Playoffs który osiągnął średni wynik 2.18 miliona widzów. Mimo bardzo dobrej rozpiski, była to już 6 gala UFC w telewizji FOX z rzędu której oglądalność była bliska 2 milionom widzów.

  Jest wliczona w to walka wieczoru? z tego co czytałem to wynik ma być wyższy.


  "The actual ratings, which comes out on Tuesday, should be significantly higher. The main event, which will almost surely be the highest rated part of the show, started at 10 p.m., meaning it wasn’t figured into this number. The fight going into the fourth round gave it plenty of time to build an audience, and it’s possible, with the quality of the fight, that the audience growth past 10 p.m. would be greater than usual."

 2. Kolejny chujowy wynik, ale to w dużej mierze związane z tym, że kończy się kontrakt, więc fox już pierdoli chyba promocję ufc.

 3. Kolejny chujowy wynik, ale to w dużej mierze związane z tym, że kończy się kontrakt, więc fox już pierdoli chyba promocję ufc.

  Raczej na odwrót, UFC wystawia ostatnio słabe gale na Foxie. Ta ostatnia była dobra, ale nie dla casuali.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.