fz

Poniżej przedstawiamy dane jakie przesłała nam organizacja FEN, dotyczące wyników oglądalności ich ostatniego wydarzenia:

Notka prasowa od organizacji:

Sumarycznie bardzo dobry wynik oglądalności osiągnęła gala FEN 11 Warsaw Time, która odbyła się 19 marca 2016 w hali „Torwar” w Warszawie. Jedenaste wydarzenie organizacji Fight Exclusive Night, transmitowane w większości na kanale Polsat Sport, a także w części na otwartym Polsacie, obejrzało 849 tysięcy widzów.

Na ten ostatni kanał w godzinach 0:16 do 1:29 już 20-go marca przypadło 577 tysięcy widzów, którzy obejrzeli dwie główne walki wieczoru. Mimo tylko dwóch walk dało to 11% udział w rynku. Pozostali czyli 323 tysiące widzów obejrzało pojedynki MMA i K-1 na Polsat Sport. Dodatkowo 13 minutowe studio Polsatu Sport, obejrzało 23 tysiące widzów. Badanie przeprowadzono na reprezentatywnej grupie widzów od 16 do 49 lat.

Wyniki świadczą o tym, iż organizacja doskonale trafiła w zapotrzebowanie rynku i umacnia swoja pozycję nie tylko w grupie sportów walki, ale całego polskiego sportu. Już dziś chcemy zaprosić wszystkich fanów na kolejną galę FEN 12 Feel the Force, która będzie miała miejsce w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 20 maja 2016 roku.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

8 KOMENTARZE

  1. Cloud

    Jedenaste wydarzenie organizacji Fight Exclusive Night, transmitowane w większości na kanale Polsat Sport, a także w części na otwartym Polsacie, obejrzało 849 tysięcy widzów.

    To jest zsumowana ilość osób z obu kanałów którzy na minute zmienili kanał? 😀

  2. Zobaczymy jak w ramowce Polsatu umiejscowiona zostanie kolejna gala, bo to bedzie jakims tam wyrazem zadowolenia, badz jego braku, co do wynikow ogladalnosci ze strony stacji.

  3. Szkoda tylko że na Polsacie nie było żadnej transmisji z walk MMA …

    … a jedynie odtworzony materiał video, który chwilę wcześniej zarejestrowano.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.