Według wstępnych informacji, galę UFC on Fox 24 obejrzało średnio 1.74 miliona widzów kanału Fox. Jest to najgorszy wyniki od czasu emitowania gal UFC na tym kanale.

Gala UFC on Fox 24 firmowana była mistrzowskim starciem Demetriousa Johnsona z Wilsonem Reisem oraz starciem czołowych zawodniczek wagi słomkowej Rose Namajunas z Michelle Waterson.

Poprzednie kwietniowe gale UFC emitowane na kanale Fox czyli UFC on Fox 19 obejrzało 2.1 miliona widzów oraz UFC on Fox 15 – 2.43 miliona widzów.

26 KOMENTARZE

 1. To wiele mówi i potencjale marketingowym Johnsona.

  Aligator powinien być w ME, ale mimo wszystko karta była dobrze rozpisana, a walki emocjonujące.

 2. Najlepszy zawodnik świata …

  Nie jest najlepszy, walczy w słabej dywizji.  Poza tym Dominik Cruz pokazał gdzie jego miejce. Najlepszym zawodnikiem jest jon Jones.  Nigdy nie przegrał i walczył z czołówką

 3. Mighty Mouse i rozwodnione gale UFC nie wychodzą na dobre. Johnson powinien przejść wagę wyżej, stoczyć bój z CG/TJ, sprzedać najwięcej PPV w swoim życiu na tej walce, a UFC powinno zredukować liczbę gal o co najmniej kilka i pozostałe rozpiski mocno obsadzać. :shy:

 4. Nie jest najlepszy, walczy w słabej dywizji.  Poza tym Dominik Cruz pokazał gdzie jego miejce. Najlepszym zawodnikiem jest jon Jones.  Nigdy nie przegrał i walczył z czołówką

  Ironia kolego 😉

  Sam w którymś temacie o DJ-u pisałem o tym jak go Cruz pojechał 🙂

 5. Myszke zabija wage wyzej, on ma 1.60 wzrostu, jest za maly. Swoja droga co maja wyniki ogladalnosci do umiejetnosci zawodnika? Jebac to.

 6. No i chuj?

  Widocznie tylu docenia kunszt technicznego MMA. Reszcie chuj w dupę, niech oglądają pro-wrestling i PPV UFC z Rondą, która jedynie balachy potrafi. To ma być kurwa wyznacznik, bo jest znana? Nie róbmy z MMA show. Osiągnęło swoje apogeum popularności, kto miał się zainteresować ten się zainteresował. Teraz trzeba wrócić do podstaw i pokazywać jakość tego sportu. Wkraczające nowe pokolenia wszechstronnych zawodników. Skupić się na kreowaniu ich jako osobowości w mediach jeśli już i tyle.

  Zdaje sobie sprawę, że niektórzy potrzebują wielkich akcji charytatywnych, relacji z fanami na twitterach by się identyfikować z fighterem, ale kurwa…przez to jak zajebistym sportowcem jest Mighty Mouse samo w sobie sprawia, że choćby był nudnym człowiekiem to chce się dowiedzieć co robi w życiu człowiek, który dochodzi do takiej formy…Ale więcej lajków i obejrzeń zgarnie np. Mitrione chlejący browarki w swoim ogródku. Od kiedy masy są wyznacznikiem tego co dobre? Masy pożerają papkę, nic dobrego, wciska im się jak najwięcej…Dla mnie MMA nie musi być taką papką dla mas. Niech pozostaną przy niej ci, których interesuje sport. Tyle, pozdrawiam 🙂

 7. W boksie niższe wagi też nikogo. Albo przechodzisz wyżej albo medialnie cię nie ma.

  Manny w boksie za sławą i pieniędzmi poszedł 20 kg i 9 wag wyżej

 8. Myśląc głównie o oglądalności mogą w ogóle zacząć zatrudniać aktorów, którzy jakoś tam zawalczą, ale ważne, że sprzedadzą walkę, historię lepiej 😉 Idąc dalej może lepiej jest ustalać kto wygra, kto przegra. By ludzi zachęcić do kolejnych odcinków…to znaczy gal 🙂 Skoro chce się ściągać wciąż jak najwięcej ludzi przed ekrany…Nie tędy droga wg mnie.

  Popularyzacja MMA, a zainteresowanie tym mas to całkiem inne cele 🙂 Popularyzować trzeba to co pokazuje Mysz w walce, wtedy promuje się sport. Im bardziej idzie się w kierunku "zadowolenia mas" tym bardziej odbiega się od tego co się chciało początkowo pokazać wynajdując ten sport.

 9. Nie jest najlepszy, walczy w słabej dywizji.  Poza tym Dominik Cruz pokazał gdzie jego miejce. Najlepszym zawodnikiem jest jon Jones.  Nigdy nie przegrał i walczył z czołówką

  słyszałeś o panu conor mcgregor?

 10. słyszałeś o panu conor mcgregor?

  Ty na poważnie ? Jestem fanem Mcgregora ale jeszcze nie tak dawno przegrał z diazem.  Jon Jones nie przegrał ani jednej walki( i niech tu nikt nie zaczyna ze Alex z nim wygrał.. niestety ale łokieć jonesa w 4 przeważył na decyzji sedziow)

 11. Nie jest najlepszy, walczy w słabej dywizji.  Poza tym Dominik Cruz pokazał gdzie jego miejce. Najlepszym zawodnikiem jest jon Jones.  Nigdy nie przegrał i walczył z czołówką

  Nie mogę się zgodzić niestety. Jon Jones to narkoman, imprezowicz, nie dorównuje pod żadnym względem GSP.

 12. Nie mogę się zgodzić niestety. Jon Jones to narkoman, imprezowicz, nie dorównuje pod żadnym względem GSP.

  No raczej, GSP to jest prawdziwy PIMP  a nie jakiś pozer

 13. Nie mogę się zgodzić niestety. Jon Jones to narkoman, imprezowicz, nie dorównuje pod żadnym względem GSP.

  Ja nie patrzę na to jakim jones jest czlowiekiem a zwracam uwagę na jego umiejętności i dokonania. Gsp tez przegrywał,  a Jones tak naprawdę nigdy nawet nie był w prawdziwych tarapatach. (Może poza ta balacha ktora mu zalozyl vitor)Nie jestem jego fanem ale pisze poprostu fakty.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.