Wstępne wyniki sprzedaży PPV dwóch ostatnich dużych gal UFC według Dave`a Meltzera nie wyglądają zbyt dobrze.

Według tego specjalisty rynku PPV w USA, gala UFC 215 firmowana rewanżową walką Nunes vs. Shevchenko sprzedała zaledwie 100 tysięcy transmisji PPV. Patrząc na mało interesująca przeciętnego fana walkę wieczoru oraz na kartę główną na której największe nazwisko to były mistrz z brazylii Rafael dos Anjos oraz będący już na końcu swojej kariery Gilbert Melendez można się było spodziewać słabego wyniku.

Niestety niewiele lepiej poradziła sobie UFC 216. Gala firmowana walką wieczoru pomiędzy pauzującym od roku czasu Tony Fergusonem a 7 numerem wagi lekkiej Kevinem Lee sprzedała według wstępnych danych 120 tysięcy transmisji PPV. Tutaj na głównej karcie również zabrakło mocnych medialnych nazwisk. Z bardziej znanych zawodników mieliśmy okazję zobaczyć najlepszego zawodnika P4P Demetriousa Johnson który od lat ma problemy z przyciągnięciem widzów przez ekrany telewizorów oraz Fabrício Werduma w walce z mało znanym Waltem Harrisem który na dodatek wszedł w ostatniej chwili za kontuzjowanego Dericka Lewisa.

1 KOMENTARZ

  1. Ludzie kupią ppv UFC 217, bo mają nadzieję, że Georges dojebie na Majkim takie fatality, że przyjadą obcy (ziomki GSP) spodkiem UFO i zabiorą DiKaunta do innej czasoprzestrzeni. Tak bym to widział.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.