Drwal
(fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl)

Średnia oglądalność gali MMA Attack 3 wyniosła łącznie 1,593 miliona widzów. Transmisja w Polsacie otwartym zgromadziła średnio 1,23 mln a kolejne 355 tysięcy oglądało galę na antenie Polsatu Sport. Szczytowa oglądalność transmisji z Polsatu Sport przypadła na walkę Tomasza Drwala, kiedy sięgnęła 578 tysięcy. Szczytowa oglądalność w Polsacie otwartym nie była badana. Udział transmisji MMA Attack 3 w obu kanałach Polsatu wyniósł łącznie 16,48% ogólnie i 20,27% w grupie 16-49.

Prosząc o komentarz dotyczący tych wyników ze strony Polsatu, usłyszeliśmy, że są „dość przyzwoite i rokujące na przyszłość” oraz, że ponad 20-procentowy udział w grupie 16-49 to „wynik bardzo ciekawy”. Jednocześnie wszyscy są zadowoleni, że szczytowym momentem okazała się walka Tomasza Drwala, a nie nic związanego z walką wieczoru.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

87 KOMENTARZE

 1. No to skoro Polsat jest zadowolony, więc chyba my możemy też być 😛 Może następnym razem będzie większa pompa na promocje

 2. No i super. Czas na promocje Tomka jako twarzy MMA Attack i należnego mu miejsca na tronie polskiego MMA !

 3. Teraz koniecznie dla Tomka ktos juz znany szerszej publicznosci, badz ktos kogo da sie dobrze wypromowac i moze wystepy cyrkowe stana sie jednak zbedne. Jest jeszcze przeciez Damian, ktory z pewnoscia zupelnie inaczej zaprezentuje sie w kolejnej walce.

 4. jak dobrze pamietam ostatnie ksw mialo srednio 3,5kk widzow?

  co do wynikow to wydaje mi sie, ze wynik nie najgorszych(?) zwlaszcza, ze w swiadomosci ludzi mmaa nie istnialo, mysle, ze z czasem powinno byc coraz lepiej

 5. Właśnie moim zdaniem kulała strasznie promocja… Mieszkam jakieś 7-10km od katowic a w moich rejonach nie było ani jednej reklamy,plakatu czy innej formy informowania ludzi o takim widowisku.

 6. Teraz koniecznie dla Tomka ktos juz znany szerszej publicznosci, badz ktos kogo da sie dobrze wypromowac

  Najlepiej ktoś z kim Mamed miał problem, wtedy byłoby można ruszyć z konkretną promocją.

 7. Wiele wskazuje na to, że Goryl stanie się pierwszą twarzą MMAA. I bardzo dobrze.

 8. Błagam nie. Koleś ma 41 lat i od walki z Mamedem bilans 3-2. O wiele lepszym wyborem z tamtych regionów byłby Fukuda, tylko, że on zamula w walkach.

 9. tylko, że on zamula w walkach.

  Ale Drwal nie 😉 Poza tym, nie ma go w już w UFC?

 10. Dawanie Sakuraia czy Santiago nic nie da, bo większość ludzi i tak nie kojarzy tych nazwisk. Żeby to miało sens to by było trzeba trąbić że to będzie walka z rywalem z którym Mamed miał problemy itp a mmaa nie wyolbrzymia faktów jak ksw. Teraz też mogło promować Wesa jako pogromca przeciwnika Materli, a tego nie zrobiło. 

 11. Rodney Wallace jest u nas całkiem rozpoznawalny bo dawał widowiskowe walki na KSW

 12. a mmaa nie wyolbrzymia faktów jak ksw. Teraz też mogło promować Wesa jako pogromca przeciwnika Materli, a tego nie zrobiło. 

  Ale to nie jest wyolbrzymianie, to fakt 🙂

 13. Obawiam się, że aby zapełnić ERGO niestety nie można pozwolić sobie na rezygnację z freak fightu. Pytanie tylko czy kosztem i tak wątpliwej opinii na temat dyscypliny warto zapełniać halę za sprawą kolejnego cyrkowego pojedynku. Myślę, że powinno być zadowalająco jeślii uda się zakontraktować Guzowską i Polsat odpowiednio wcześniej włączy się do promocji. Sam Tomek Drwal póki co nie sprawi, że frekwencja będzie rewelacyjna, jednakże bez wątpienia powinien być twarzą organizacji i inwestycją długoterminową.

  http://www.zlokcia.blogspot.com

 14. "Błagam nie. Koleś ma 41 lat i od walki z Mamedem bilans 3-2."

  Wymieniam Sakuraia nie dlatego, ze bardzo chce zobaczyc te walke tylko ze wzgledu na aspekt marketingowy. Tomek w takiej dyspozycji jak w sobote zamiecie Japonczykiem mate i sila rzeczy zaczna sie porownania i szum medialny. 

   

  Edit: "Ale to nie jest wyolbrzymianie, to fakt :)"

  Fakt calkowicie pominiety, nadal nie wiem dlaczego. Ktos moglby spytac przy jakiej okazji Jurasa czy to pominiecie bylo celowe czy przypadkowe.

   

 15. sorry mam pytanie….czy w typerze są już przeliczone punkty za ostatnie dwie galę bo mi ciągle pokazuję że zdobyłem zero punktów.
  proszę o odpowiedź i przepraszam że piszę nie na temat 😉

 16. 2 milionów nie mogło być bo promocja gali była zdecydowanie za słaba, ale jeśli to poprawią to mogą celować w taki wynik.
  myślę, że sakurai sportowo nie będzie przeszkodą dla Drwala w takiej formie, ale marketnigowo to się może opłacać, bo niektórzy Janusze pamięć mają i męczarnie mameda pamietają.

 17. A ja zachowam sie jak Sonnen i powiem ,ze promotorzy z KSW sa tchorzami ,bo boja sie zestawic swoich z fighterami MMAA. A Drwal vs Santiago czemu nie. Toc jeszcze nie dawno bil sie na UFC

 18. Comber, przy takich cenach biletów i odpowiedniej promocji myślisz, że bez freak fightu sobie nie poradzą? W Gdańsku ludzie chyba kochają sporty walki. Ceny biletów na gale PBN czy KSW były znacznie wyższe, a schodziły jak świeże bułeczki. Przy odpowiedniej promocji w otwartym polsacie mogliby zapełnić hale, ale oglądalności się nie oszuka. Chociaż peak teraz nie był na walce Koksa, bo może ta walka była za późno jak dla Januszy.

  edit. BOTE nie miało promocji w polsacie. Po sprzedaży biletów na mma attack 3 w ostatnich 2 tygodniach można wyciągnąć jakieś wnioski…

 19. Na KSW i PBN moze tak. Na BOTE pomimo sporej promocji juz niestety znacznie slabiej.

 20. boja sie zestawic swoich z fighterami MMAA
   

  Nie boją, tylko nie chcą reklamować MMAA na marce KSW.

 21. Udziały w grupie komercyjnej są tylko nieznacznie gorsze od KSW 22. Ogólna oglądalność jest niższa, ale to jest pewnie spowodowane długim weekendem.

 22. miejmy nadzieje, że nastepna gala w całości poleci na otwartym Polsacie 🙂 jest na to szansa?

 23. Venom, a to przypadkiem Wójcik nie podał info, że oglądalność gali bokserskiej Szpilka-Bidenko była 2x niższa niż KSW 22, której średnia oglądalność wynosiła ponad 2,5 mln.

 24. Nie wydaje mi się, żeby Iwona Guzowska była dobrym pomysłem na frika. Wcielcie sie na chwilę w rolę ostrego Janusza. Czy rzeczywiście bardzo chcecie takie coś ogladac? Czy znacie w ogóle Guzowską? Frikiem który wystrzeliłby MMAA w kosmos byłby na pewno Gołota i jakbym był Darkiem Ch. zainwestowałbym w jego walkę taką kasę, żeby zgodził się wejść do oktagonu

 25. Szczytowa oglądalność transmisji z Polsatu Sport przypadła na walkę Tomasza Drwala, kiedy sięgnęła 578 tysięcy. Szczytowa oglądalność w Polsacie otwartym nie była badana.
   

  A szkoda, to by też nam trochę powiedziało… Mam nadzieję, że Tomek będzie gwiazdą MMA ATTACK.

 26. "Szczytowa oglądalność w Polsacie otwartym nie była badana." A tylko na taką czekałem ;]

 27. Comber, przy takich cenach biletów i odpowiedniej promocji myślisz, że bez freak fightu sobie nie poradzą? W Gdańsku ludzie chyba kochają sporty walki. Ceny biletów na gale PBN czy KSW były znacznie wyższe, a schodziły jak świeże bułeczki. Przy odpowiedniej promocji w otwartym polsacie mogliby zapełnić hale, ale oglądalności się nie oszuka. Chociaż peak teraz nie był na walce Koksa, bo może ta walka była za późno jak dla Januszy.

  Al, bardzo bym chciał aby tak było jak piszesz. Uważam, że możnaby się pokusić o jakiś bardziej "sportowy freak-fight", aby frekwencja nie zawiodła. Poza tym zwróć uwagę, że szczytowej oglądalności nie badano na Polsacie otwartym, lecz na Polsacie Sport, stąd dobry wynik walki Drwala.

 28.  jakbym był Darkiem Ch. zainwestowałbym w jego walkę taką kasę, żeby zgodził się wejść do oktagonu

  Gołote? On już swoje przewalczył, dajmy mu odpocząć.

 29. Al

  No Paweł tak pisał, ale chyba nie do końca tak było. Bo gala w Rzeszowie miała średnią w Polsacie 1,3 mln + 600 tys. w Polsacie Sport. Trudno jednak porównywać te gale, bo tylko walka Szpilki poleciała w otwartym od godziny 23, a KSW leci całe w otwartym i ma dużo większą konkurencje ze strony innych dużych stacji.

  Zresztą pisałem to już wielokrotnie najważniejsze zawsze są udziały w grupach, nie ogólne oglądalności. Niestety już straciłem nadzieję, że ktoś mnie posłucha.

 30. Szczytowy moment badano na polsacie sport, a jak tam najlepszy wynik wykręciła walka Drwala to mozna zakładać, że tak samo byłoby w przypadku polsatu otwartego. Wątpie, żeby walkę Koksa wykręciła najlpeszy wynik tylko z tego wzgledu, że było już po 12 w nocy. Rozrywka rozrywką, ale ile Janusz może to oglądać?

  Zresztą pisałem to już wielokrotnie najważniejsze zawsze są udziały w grupach, nie ogólne oglądalności. Niestety już straciłem nadzieję, że ktoś mnie posłucha.

  Z pewnością teraz zapamiętam.

 31. Szczytowa oglądalność w Polsat Sport była o 63% większa niż średnia oglądalność w Polsat Sport.
  Przy takich samych proporcjach szczytowa oglądalność w otwartym Polsacie wyniesie 2,003 mln widzów i przy szczytach w obu kanałach w tym samym czasie teoretycznie da to 2,581 mln szczytowej oglądalności.

  Sądzę, że wyniki oglądalności są bardzo dobre. Organizacja jak i zawodnicy MMAA nie są jeszcze znani przeciętnemu Kowalskiemu i wymaga to kilku gal na otwartym Polsacie, zanim to się zmieni. Podobnie było z KSW. Co do szczytu oglądalność podczas walki Drwala, sądzę że to wynika bardziej z godziny, w której walczył. Gala skończyła się chyba o 00:30.

 32. Janusze, którzy w ogóle mieli plan obejrzeć Koksa też się nakręcili na to pojedynek i sam wiem o paru osobach, które nadwyraz długo jak na siebie posiedziały przed TV (nawet mimo pracy w niedzielę), żeby jednak dotrwać. Jedną rzecz za to zauważę. Włączone odbiorniki już po 23, w oczekiwaniu na Koksa…Ludzie myśleli, że Koks po 23 poleci już, tymczasem walczył Drwal i Grabowski i dopiero Koksu :0 Nie mówię, że to reguła, ale słyszałem o paru osobach i czymś na podobę.

  Odliczyć trzeba tych co galę oglądali zakrapiając i mogli nie dotrwać. Odliczyć tych, którym włączyło się uśpienie TV, bo myśleli, że już będzie o tej porze po gali i sami padli w międzyczasie, ale na Drwalu TV jeszcze grał 😉

  Z resztą to statystyki…one chociażby rankingom mogłyby czyścić buty pod względem sensowności. Jestem ciekaw jak jest naliczany ktoś kto skacze po kanałach co sekundę? Jakby oglądał każdy z programów emitowanych w tym momencie i jako kilkudziesięciu różnych widzów i każda stacja się nim chwali, że to ich oglądał ;)?

 33. Szczytowa oglądalność w Polsacie otwartym nie była badana.

  Dobrze, bo jeżeli szczytowa oglądalność była w czasie wiadomej walki, to lepiej o tym nie wiedzieć :). Ogólnie wynik bardzo fajny, oby tak dalej i nadal w górę.

 34. Gala skończyła się chyba o 00:30.

  No i w tym może być problem. Trzeba załozyć, że część Januszy nie zna w ogóle Burneiki, a późna godzina mogła oznaczać dla nich wyłączenie telewizorów. Koksu to jeszcze nie Pudzian.

 35. Koksu to jednak nie Pudzian a o Ozdobie to już w ogóle mało kto słyszał chyba, że panie z wieczorów panieńskich. 

  Ważne, że władze Polsatu są zadowolone.

 36. Walka Burneika-Ozdoba zaczęła się o 00:10, punktualnie o północy zaczęli wychodzić do oktagonu. To trochę późna pora dla Janusza, a Drwal leciał o 22:45 (?), więc to dogodna pora.

 37. Damian Graabowski vs Satoshi Ishii

  Tomasz Drwal vs Jorge Santiago

  Krzysztof Jotko vs Wes Swofford 

  Do tego na freaka zakontraktowac Pawła Wolaka i powinno byc dobrze 

 38. „szczytowa” ogladalnosc nie moze nie byc badana, to nie dziala w ten sposob, mogla co najwyzej zostac nie podana.

  z reszta jak napisal Wojslaw naprawde zwracajcie uwage na udzialy, sa duzo wazniejsze niz inne blyskotki typu peek

 39. a jak IPLA ? osobiście wydałem niecałą dyszkę i się nie zawiodłem , oprócz ja to było na KSW reklam w czasie walki…

 40. Z jednej strony chcecie rozwoju MMA w Polsce i dużych oglądalności a z drugiej byście sprzedali wszystkich najlepszych do UFC a w Polsce oglądali 3-cią ligę – NIE ROZUMIEM.

 41. Nestoor jak Twoim zdaniem sukcesy np. polskiego tria w Borusii szkodza popularnosci w Polsce pilki noznej  jako takiej ?

 42. @VaeVictis

  A jakie widzisz szanse na dobrą ligę w Polsce kiedy sprzedajesz wszystkich dobrych zawodników? chyba że się godzisz na to że Bundesliga będzie zawsze fajna i mocna a Polska liga chujowa – wtedy zgodzę się z Tobą.

 43. Nie jest źle. Gdyby polsat prędzej i częściej reklamował tą gale, wyniki byłyby o wiele większe.

 44. Nie jest źle. Wie ktoś jakie były wyniki oglądalności przy okazji MMA Attack 2 ?

 45. Nie jest źle. Gdyby polsat prędzej i częściej reklamował tą gale, wyniki byłyby o wiele większe.

  Szkoda, że nie pokazali zapowiedzi z zawodnikami tak jak to robi polsat w przypadku KSW. Z tego co pamiętam, na 2 tygodnie przed galą, na otwartym polsacie zawsze po filmie pokazywali takie krótkie zapowiedzi. Może dzięki temu Janusz miałby szanse bliżej poznać zawodników mma attack i bardziej by się zainteresował galą.

  edit. Sam Gołota pochłonie cały budżet mma attack. Żeby im to się opłaciło to tylko w PPV i ceny biletów jak na KSW.

 46. A ja bym proponował Gołota vs Bowe na MMAA 4:)
  Janusze przed TV gwarantowani. Miała być już taka walka na zasadach wrestlingu, więc może w MMA też by się zgodzili. Dla nich do zawsze jakieś pieniądze (sądzę, że nie małe) a promocja dla gali rewelacyjna.

 47. Dobra oglądalność, sądziłem,że jak będzie 1 mln to uznają za sukces, a tutaj 1,5mln bardzo dobrze. Pewnie w piku mieli 2 mln.

 48. Jesli ogladalnosc na otwartym Polsacie nie byla badana to nie ma sie co zachwycac tym ze Drwal mial peek. Ja bym obstawial ze jednak nie mial (ale to tylko domysl ktorego niestety nie jestem w stanie potwierdzic)

 49. Całkiem spoko wyniki, niech jeszcze podadzą liczbę sprzedanych PPV.
  Na MMAA4 musi być freak, Koks najlepiej z jakimś innym balonem 🙂 Sapp, Bazelak może ten Tyberiusz – cholera wie kogo jeszcze dobrać ? Cieszy oglądalność Drwala, powinno to dać do myślenia do Cholewie.

 50. Nie jest źle, gala nie miała tak ogromnej promocji jak KSW a mimo to poradziła sobie całkiem pozytywnie. Oby tak dalej 😉 

 51. Dobry wynik. MMA Attack startują z wysokiego konia, jak na trzecią galę i to po rocznej przerwie nie jest źle. Teraz tylko trzeba liczyć na lepszy marketing i promocję ze strony Polsatu i na wyższą częstotliwość i regularność gal, kolejna w październiku, 4 w 2014, może wreszcie stabilizacja, podział na kategorię i pasy a wtedy będzie to już pełnoprawna konkurencja dla kejesdablju czyli mistrzów promocji, paru dobrych zawodników i sprowadzania ogórów 

 52. Jak na debiut w otwartym kanale, bez freaka którego znają wszyscy, a jedynie ludzie spędzający choć chwilę czasu w internecie, to wynik dobry.  Promocja tej gali nie była mega intensywna, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Bardzo dobra wiadomość, że pik przypadł na walkę Tomka, z jego stylem walki może mieć walki wieczoru i porywać tłumy ostrych Januszów i zobaczą alternatywę, a nie tylko "ten Czeczen".

 53. Sa juz dokladniejsze wyniki na otwartym polsacie w szczytowym momencie trnanmisje ogladalo okolo 2.5 miliona widzow natomiast iple wykupilo 4500 widzow

 54. Gdy do walki staje Koksu ;D peak będzie rósł i rósł,czy zawalczy z Rysiekiem z klanu,Bolkiem i Lolkiem,lub Reksiem lub ojcem Mateuszem 😀 ten facet przyciąga widzów jest magnesem na kasę 😀  

 55. Ale to nie jest wyolbrzymianie, to fakt 🙂

  Nie miałem na myśli że to jest wyolbrzymianie tylko że mmaa właśnie nawet z faktów nie korzysta. A przecież mogłoby i nie byłoby w tym nic złego. Gdyby była odwrotna sytuacja to domyślam się jak Wes byłby promowany przez ksw…

 56. „Jednocześnie wszyscy są zadowoleni, że szczytowym momentem okazała się walka Tomasza Drwala, a nie nic związanego z walką wieczoru.”

  „Szczytowa oglądalność w Polsacie otwartym nie była badana.”

  Piszący nie bardzo rozumie co sam pisze.

 57. Dzieki Logan, liczylem ze bedzie tego wiecej ale wiele brakowalo mmaa 3 pod wzgledem promocji wydarzenia

 58. Jeśli sprzedali około 4,5 tys. transmisji, czyli zarobili około 22 500 zł. Więc myślę, że wyszli z tym na plus. Z pewnością nie są to duże pieniądze, ale np. mogli opłacić za nie już paru zawodników. Nawet uwzględniając koszty transmisji. Choć się nie znam ile mogą wynosić koszty transmisji, ale jeśli i tak telewizja już się instaluje na walki głównej karty, więc z pewością koszty są mniejsze. Myślę wieć, że to dobry pomysł. I może za tym przykładem pójdzie KSW. Nawet jeśli wyjdą na zero, to mogą wypromować tak innych zawodników i zapewnić młodym większą liczbę walk. 

 59. Te 22,5k to nie zarobek tylko przychód. Ipla też ma pewnie swoje koszty a jeszcze podatki itp. Wątpie by z tej kasy można było opłacić ostatecznie "paru zawodników".

 60. czyli zarobili około 22 500 zł.

  Zapomniałeś uwzględnić sprzedaż przez sms.

  Pytanie, czy ludzi interesujących się sportem mma w Polsce jest tak mało, że sprzedało się tylko 4,5 tys. PPV?

  Undercard dla mma attack jest nieopłacalny. Pewnie w przypadku KSW wynik będzie znacznie wyższy.

 61. Dla mnie ten wynik 4,5 tys. wykupionych transmisji PPV, jest zaskoczeniem na plus, bo spodziewałem się liczby około 200 osób jak zazyczaj przy innych polskich galach transmitowanych w tej formule. A to były tylko trzy pojedynki, a jakby na tej  karcie była walka Lasota – Świątek i Piechota – Livoriano to myślę, że jeszcze lepszy rezultat by uzyskano. A jak pamietam, to KSW sprzedało ok. 80 tys. PPV dla całej gali, więc 4,5 tys. dla trzech walk to niezły wynik. Dla mnie to świetny pomysł, aby wtępna karta walk była w formie PPV.

 62. Dla jakich 3 pojedynków? Przecież część ludzi nie ma nawet polsatu sport więc równie dobrze można napisać, że 7 pojedynków za 5-10 zł.

  Chyba wychodzisz z założenia, że każdy ma w domu telewizor i dekoder cyfrowego polsatu. Na każdym portalu branżowym było głośno o mma attack, a te 5 zł za nawet 3 walki undercadu to jest śmieszna kwota.

 63. Al Dokładnie. Przykładowo większość studentów w akademikach nie ma TV, Ja za to nie mam w domu Polsatu Sport, Polsat mam ale i tak wolałem oglądać całą galę przez ipla.tv bo w HD.

  Tu nawet nie o promocję chodzi. Rozmawiałem z wieloma studentami, mało którego w ogóle mma interesuje. Niestety większość z nich uważa mma za pedalski sport. Także jakie by reklamy i promocje nie były to się ich nie przekona. Mała część z nich kojarzy Burneike i mówili, że może obejrzą ostatnią walkę.

 64. Tak naprawde IPLA oferowala za ta kwote tylko trzy walki, w dodatku malo znaczacych nazwisk, poniewaz reszta gali byla dostepna na antenie Polsatu. Jesli przychody z  tego PPV pokryly w wiekszej czesci koszt przeprowadzenia transmisji z tych 3 walk to juz jest bardzo dobrze. Pamietajmy, ze dzieki wlasnie tej "anderkarcie" nie mielismy kontraktowania zawodnikow za piec dwunasta, w zwiazku z wypadnieciem walki Soboty. Ponadto dziewczyny, Damian Milewski i Bartek Kurczewski mieli okazje stoczyc ciekawe pojedynki, zapoznac sie ze specyfika duzej gali, jest material do promocji w przyszlosci. Jak dla mnie same pozytywy. Poza oczywiscie faktem, ze musialem za te transmisje placic dwa razy a i tak nie widzialem walki pan. Jednak rozumiem, ze wszystkie nowe pomysly wymagaja troche czasu na dopiecie.  MMA Attack wrocilo po 12 miesiacch nieobecnosci, wrocilo w swietnym stylu. Mamy postulowana od dawna karte wstepna,mamy dobre zestawienia z wymagajacymi dla Polakow rywalami, mamy transmisje.  Okazmy wiec troche cierpliwosci i wyrozumialosci a z pewnoscia dostaniemy w zamian swietny produkt. 

 65. Ja nie mam polsatu sport, wiec dla mnie ipla byla mozliwoscia zobaczenia wszystkiego tego co sie nie miescilo w otwratym polsacie, cena 5 pln jak dla mnie to strzal w 10, liczylem jednak ze wiecej osob wykupi taki dostep.

 66. MMA uwazaja za pedalski sport ? to co oni uwazaja za bardziej meski ?

  No a jak myślisz? Piłkę.

 67. Niekórzy nie mają nawet telewizora, a dodatkowo teraz ludzie przerzucają się na darmową, naziemną telewizję cyfrową, gdzie nie ma kanału polsat sport.

  5 zł za 3/7 walk w jakości HD to już niższej ceny nie było można ustalić. Dla mnie wynik 4,5 tys jest słaby i pokazuje ile ludzi interesuje się sportem mma i przegląda regularnie portale branżowe.

 68. A jak pamietam, to KSW sprzedało ok. 80 tys. PPV dla całej gali, więc 4,5 tys. dla trzech walk to niezły wynik.

  Nie ma troche sensu takie porównanie bo PPV na KSW to 30zł a MMAA to 10zł

 69. W kwocie 10 zł smsem część szła do operatora więc zysk z tych 10 pewnie był na tym samym poziomie co do 5-tki przelewem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.