Drwal
(fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl)

Średnia oglądalność gali MMA Attack 3 wyniosła łącznie 1,593 miliona widzów. Transmisja w Polsacie otwartym zgromadziła średnio 1,23 mln a kolejne 355 tysięcy oglądało galę na antenie Polsatu Sport. Szczytowa oglądalność transmisji z Polsatu Sport przypadła na walkę Tomasza Drwala, kiedy sięgnęła 578 tysięcy. Szczytowa oglądalność w Polsacie otwartym nie była badana. Udział transmisji MMA Attack 3 w obu kanałach Polsatu wyniósł łącznie 16,48% ogólnie i 20,27% w grupie 16-49.

Prosząc o komentarz dotyczący tych wyników ze strony Polsatu, usłyszeliśmy, że są „dość przyzwoite i rokujące na przyszłość” oraz, że ponad 20-procentowy udział w grupie 16-49 to „wynik bardzo ciekawy”. Jednocześnie wszyscy są zadowoleni, że szczytowym momentem okazała się walka Tomasza Drwala, a nie nic związanego z walką wieczoru.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.