World Victory Road ogłosiło plany zorganizowania gali pod tytułem SENGOKU. Gala ma się odbyć 5 marca w Tokyo Yoyogi Kyogijyo. W gali wezmą udział min. Hidehiko Yoshida, Sanae Kikuta, Makoto Takimoto oraz Ryo Kawamura. Federacja WVR będzie mieć 6 dywizji wagowych, standardowe walki będą trwały 3 rundy po 5 min a walki o pas mistrza będą mieć 5 rund po 5 minut. Kopnięcia kolanami i stompy w parterze będą dozwolone ale łokcie i soccer kicki będą zabronione.

Yoshida powiedział :

“Walka na tej gali będzie dla mnie przyjemnością. Inni fighterzy i ja damu z siebie wszystko aby dać dobre walki. Chciałbym walczyć też na innych galach jeśli dostanę ofertę (Fedor na NYE?) ale ta gala jest dla mnie najważniejsza”

Ja mam jednak nadzieje że do tej gali nie dojdzie. Najlepsze rozwiązaniem wg. mnie było by połączenie mniejszych federacji Japońskich w jedną wielką i próba odbudowania tego czym było Pride. Kto wie, może jeśli gala byłego Pride na NYE odniesie sukces to przełoży się to na kontrakty z TV i otworzy drogę do łączenia mniejszych federacji….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.