World Victory Road ogłosiło nazwiska czterech zawodników, którzy wezmą udział w Sengoku II 18 maja. Są to Roger Gracie, Satoru Kitaoka, Yoshihiro Nakao i weteran UFC Yuki Sasaki.

Kitaoka walczył głównie w Pancrase i w pewnym momencie miał pasmo 5 zwycięstw z rzędu z takimi fighterami jak Paul Daley czy Fabricio Monteiro. Serię tę przerwał mu Katsuya Inoue wygrywając z Satoru przez niejednogłośną decyzję w walce o wakujący tytuł Króla Pancrase wagi półśredniej.

Yoshihiro Nakao był jednym z zawodników, których nazwiska były wymieniane w kontekście potencjalnych przeciwników Mirko Cro Copa na gali DREAM 1. Do tej walki jednak nie doszło i teraz Nakao zawalczy na Sengoku II. Swój ostatni pojedynek Japończyk stoczył na ostatniej gali Pride w kwietniu 2007 gdzie wygrał przez Neck Crank z Edsonem Drago.

Yuki Sasaki walczył w większości czołowych organizacji MMA. Fani UFC najlepiej mogą go pamiętać z pojedynku z Deanem Listerem na UFN 6 w 2006. Sasaki miał walczyć w czteroosobowym turnieju Strikeforce w ubiegłym roku, ale nie został do niego dopuszczony przez CSAC.

O obecności na Sengoku II Rogera Gracie i Kevina Randlemana dowiedzieliśmy się już podczas pierwszej gali tej organizacji.

O to podsumowanie wiadomości o Sengoku II z jak zawsze niezawodnego nightmareofbattle.wordpress.com:

SENGOKU II
Date: May 18th, 2008
Place: Ariake Colosseum in Tokyo, Japan

Participants:
Roger Gracie
Satoru Kitaoka
Yoshihiro Nakao
Yuki Sasaki
Kevin Randleman

1 KOMENTARZ

  1. Poprzednia gala dobrze wypadała. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.