Arab Wujek Samo Zło

Gabriel „Arab” Al-Sulwi pokonał Macieja „Wujka Samo Zło” Gnatowskiego w drugiej rundzie pojedynku na FEN 24!

Arab od początku walki był stroną atakującą. Wujek Samo Zło próbował prowokować swojego przeciwnika i zabawiać publiczność, ale to on przyjmował więcej ciosów na szczękę. Pierwsza runda przebiegła zdecydowanie pod dyktando Araba, który kilkukrotnie zaatakował serią mocniejszych ciosów.

Arab błyskawicznie rzucił się do ataku od początku drugiej rundy. Wujek Samo Zło lądował na deskach, jednak był w stanie podnieść się w trakcie pierwszego liczenia. Al-Sulwi w końcu trafił Gnatowskiego sierpowym, po którym walka została przerwana, a narożnik Wujka wrzucił do klatki ręcznik.

WIDEO z walki: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-03-16/arab-odebral-glos-wujkowi-samo-zlo-w-drugiej-rundzie-wideo/

33 KOMENTARZE

  1. Ej kurwa ja się tak ubawiłem jak nigdy przy oglądaniu walki. Bardzo dobry freak fight, bardzo mi się podobał

  2. Na chybił trafił tą gale obstawiłem. Dziwne że toi idzie do typera. Patrząc  na powyższy obrazek.

    Swoją drogą dobrze sie wujek trzyma- zero tłuszczu .

  3. będę obserwował rozwój tej dywizji w organizacji.

    z zaciekawieniem, podobnie jak u konkurencji.

  4. ojcu powiedziałem, żeby walki odpalił, on już UFC oglądał wiele razy i mnie się pyta co to był za cyrk, to mu musiałem tłumaczyć co to freak fighty

  5. Prosze o gify jak Wujek odpierdala przewrot w tył po ciosie na cytryne, a drugi jak przestrzela cios i leci na ziemie za rozpedzona rękawicą :waldeklaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.