WSOF-Nowe-Logo

Nie tylko UFC chce jak najszybciej zadebiutować w Nowym Jorku organizując galę mieszanych sztuk walki. Wydarzenie, które odbędzie się w Madison Square Garden zapowiedziała również organizacja World Series of Fighting.

Podczas transmisji WSOF 32: Moraes vs Hill II, Carlos Silva, Dyrektor Generalny World Series of Fighting, ogłosił zbliżającą się galę, która odbędzie się 31 grudnia 2016 roku.

PRACOWALIŚMY Z KOMISJĄ SPORTOWĄ STANU NOWY JORK ORAZ PRZEDSTAWICIELAMI MADISON SQUARE GARDEN, ABY DOPEŁNIĆ WSZYSTKIE KROKI NIEZBĘDNE DO ZORGANIZOWANIA HISTORYCZNEGO I NIESAMOWITEGO WYDARZENIA, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W SYLWESTROWĄ NOC

Na ten moment nie ogłoszono żadnego pojedynku, który odbędzie się podczas gali WSOF 36. Warto przypomnieć, że niecałe dwa miesiące wcześniej w tej samej hali odbędzie się UFC 205 – wydarzenie zapowiedziane jest na 12 listopada.

1 KOMENTARZ

  1. Wszystko ładnie, pięknie ale kto tam im ciekawy pozostał? Mają tak przetrzebiony "rooster", że ciekawe kim będą chcieli przyciągnąć ludzi. Bellator ma większe szanse, na zapełnienie hali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.