Budzący największe kontrowersje uczestnik turnieju WOTORE 3 jest już w Polsce i przesyła wszystkim niepokojącą wiadomość. – Zobaczycie rozczłonkowane ciała i ucięte głowy, a wszystko dla 13 tysięcy dolarów nagrody. Za tę kasę mogę zlać własną babcię! – twierdzi Eric „BLOODAXE” Olsen.

>> KUP PPV (19,99 PLN) NA WOTORE 3 <<<

Amerykanin jest najbardziej doświadczonym w walkach na gołe pięści uczestnikiem turnieju, który odbędzie się w sobotę w Alvernia Studios w Alwerni. Olsen specjalizuje się w uderzeniach głową i zapewnia, że to one dadzą mu zwycięstwo w WOTORE 3.

– Mówi do was Eric Olsen, rozpruwacz z Long Island. Jestem już w Polsce i relaksuję się w hotelu. W sobotę 19 września oglądajcie WOTORE i zobaczcie, jak w turnieju będę rozczłonkowywał ciała i odcinał głowy dla nagrody głównej, czyli 13 tysięcy dolarów – zapewnia nieustraszony fighter, który ma na koncie aż 87 walk, a w ostatnich latach bił się tylko na gołe pięści.

Olsen budzi wśród fanów ogromne emocje. Niedawno zdementował pogłoski o przypisywanych mu nazistowskich poglądach i zapewnił, że zna historię naszego kraju, a jego tatuaże przedstawiają symbole nordyckie – nie faszystowskie. Kontrowersyjny fighter przybył do Polski w towarzystwie swojego przyjaciela – Vaso „PSYCHOPATY” Bakocevicia, który również bierze pod uwagę występy w WOTORE.

13 tysięcy dolarów. Za tę kwotę mogę nawet zlać własną babcię i przywalić z bani rodzonej siostrze, rozbijając jej twarz. Dajcie mi tylko szansę.Dlatego mówię wam, że nikt nie wyjdzie z tego turnieju w jednym kawałku. Będą mordowani! – kończy pewny siebie Eric Olsen.

Lista startowa turnieju WOTORE 3:

Eric „BLOODAXE” Olsen
Wzrost: 183 cm
Waga: 98 kg
Styl: uliczny

Maciej „SIEKIERKA” Stulin
Wzrost: 174 cm
Waga: 80 kg
Styl: boks

Arkadiusz „ROONEY” Jędraczka
Wzrost: 183 c m
Waga: 95 kg
Styl: Vale Tudo

Adam „VIKING” Biegański
Wzrost: 185 cm
Waga: 100 kg
Styl: MMA

Krzysztof „RAMBO” Waczyński
Wzrost: 182 cm
Waga: 93 kg
Styl: uliczny

Zhanybek Beishebekov Jr
Wzrost: 180 cm
Waga: 66 kg
Styl: Muay Thai

Krystian „CRIS” Machnik
Wzrost: 177 cm
Waga: 96 kg
Styl: wojskowe systemy walki

Piotr „GRUBY” Więcławski
Wzrost: 190 cm
Waga: 105 kg
Styl: MMA/boks

Gala WOTORE 3 odbędzie się 19 września w Alvernia Studios w Alwerni. Transmisja tylko w PPV (19,99 PLN) na TV.WOTORE.COM. Bilety są dostępne na stronie www.wotore.com.

13 KOMENTARZE

 1. Wydawało mi się, że najważniejsze to znać swoją cenę. Okazuje się, że ważniejsza jest cena za babcię i siostrę :irish:

 2. Za tę kwotę mogę nawet zlać własną babcię i przywalić z bani rodzonej siostrze, rozbijając jej twarz

  Nie no ….fajnie.

 3. 13 tysięcy dolarów. Za tę kwotę mogę nawet zlać własną babcię i przywalić z bani rodzonej siostrze, rozbijając jej twarz

  On przyjechał z Nowego Jorku? To chyba nie zna się na pieniądzach, ale może chociaż lać się potrafi :crazy:

 4. 13 tysięcy dolarów. Za tę kwotę mogę nawet zlać własną babcię i przywalić z bani rodzonej siostrze, rozbijając jej twarz.

  :razz:enn:

 5. 13 tysięcy dolarów. Za tę kwotę mogę nawet zlać własną babcię i przywalić z bani rodzonej siostrze, rozbijając jej twarz. Dajcie mi tylko szansę.Dlatego mówię wam, że nikt nie wyjdzie z tego turnieju w jednym kawałku. Będą mordowani! – kończy pewny siebie Eric Olsen

  "Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy"

  Co za idiota.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.