Budzący największe kontrowersje uczestnik turnieju WOTORE 3 jest już w Polsce i przesyła wszystkim niepokojącą wiadomość. – Zobaczycie rozczłonkowane ciała i ucięte głowy, a wszystko dla 13 tysięcy dolarów nagrody. Za tę kasę mogę zlać własną babcię! – twierdzi Eric „BLOODAXE” Olsen.

>>  <<<

Amerykanin jest najbardziej doświadczonym w walkach na gołe pięści uczestnikiem turnieju, który odbędzie się w sobotę w Alvernia Studios w Alwerni. Olsen specjalizuje się w uderzeniach głową i zapewnia, że to one dadzą mu zwycięstwo w WOTORE 3.

– Mówi do was Eric Olsen, rozpruwacz z Long Island. Jestem już w Polsce i relaksuję się w hotelu. W sobotę 19 września oglądajcie WOTORE i zobaczcie, jak w turnieju będę rozczłonkowywał ciała i odcinał głowy dla nagrody głównej, czyli 13 tysięcy dolarów – zapewnia nieustraszony fighter, który ma na koncie aż 87 walk, a w ostatnich latach bił się tylko na gołe pięści.

Olsen budzi wśród fanów ogromne emocje. Niedawno zdementował pogłoski o przypisywanych mu nazistowskich poglądach i zapewnił, że zna historię naszego kraju, a jego tatuaże przedstawiają symbole nordyckie – nie faszystowskie. Kontrowersyjny fighter przybył do Polski w towarzystwie swojego przyjaciela – Vaso „PSYCHOPATY” Bakocevicia, który również bierze pod uwagę występy w WOTORE.

13 tysięcy dolarów. Za tę kwotę mogę nawet zlać własną babcię i przywalić z bani rodzonej siostrze, rozbijając jej twarz. Dajcie mi tylko szansę.Dlatego mówię wam, że nikt nie wyjdzie z tego turnieju w jednym kawałku. Będą mordowani! – kończy pewny siebie Eric Olsen.

Lista startowa turnieju WOTORE 3:

Eric „BLOODAXE” Olsen
Wzrost: 183 cm
Waga: 98 kg
Styl: uliczny

Maciej „SIEKIERKA” Stulin
Wzrost: 174 cm
Waga: 80 kg
Styl: boks

Arkadiusz „ROONEY” Jędraczka
Wzrost: 183 c m
Waga: 95 kg
Styl: Vale Tudo

Adam „VIKING” Biegański
Wzrost: 185 cm
Waga: 100 kg
Styl: MMA

Krzysztof „RAMBO” Waczyński
Wzrost: 182 cm
Waga: 93 kg
Styl: uliczny

Zhanybek Beishebekov Jr
Wzrost: 180 cm
Waga: 66 kg
Styl: Muay Thai

Krystian „CRIS” Machnik
Wzrost: 177 cm
Waga: 96 kg
Styl: wojskowe systemy walki

Piotr „GRUBY” Więcławski
Wzrost: 190 cm
Waga: 105 kg
Styl: MMA/boks

Gala WOTORE 3 odbędzie się 19 września w Alvernia Studios w Alwerni. . Bilety są dostępne na stronie www.wotore.com.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.