Wotore zbliża wielkimi krokami. Już 18 stycznia pierwszy taki turniej w Polsce. Organizatorzy od początku postawili sobie za cel przywrócenie jakości rozgrywanych turniejów nawiązując do dawnych zwyczajów; pierwszych konfrontacjach Vale Tudo, gdzie zawodnicy w spektakularnych walkach na gołe pięści toczyli brutalne pojedynki.

Reguły pojedynku przewidują walkę bez rękawic. Zawodnicy mają do dyspozycji szeroki zakres technik jak rzuty, obalenia, dźwignie na stawy i wreszcie znane z boksu birmańskiego uderzenia głową.

W najnowszym materiale Artur „Kornik” Sowiński oraz Przemysław Saleta odpowiadają czy sami chcieliby się zmierzyć w turnieju, a właściciele tłumaczą motywacje zgłaszających się.

25 KOMENTARZE

 1. gdyby jakiś tvn zapłacił im za mówienie że takie gale sa ble, to by gadali zupełnie inaczej

  Większość zawodników MMA nie chce brać w czymś takim udziału i uważa to za barbarzyństwo tu mamy emerytowanego zawodnika Boksu, youtubera i zawodnika który komfortowo zasłania się KSW :D. A jakoś 90% zawodników MMA ma o tym jak najgorsze zdanie,. Może gdyby im zapłacono tak jak tym osobom z tego video to by je zmienili.

 2. "Walczyłeś już kiedyś z chłopem z 20kg cięższym no nie?" Prowadzący taka sztywna mordeczka, dobrze tam pasuje. Takie to wszystko groźne i tajemnicze :gsp:

 3. Raczej trzeba nie mieć mózgu żeby brać w tym udzial

  To często idzie w parze z tak zwanymi dużymi jajami.

 4. Ja podziwiam tego organizatora: z 16 zawodników 15 zawalczy za darmo, zamiast inwestować kasę w marketing-opłacili kilku „Użytecznych Idiotów”, zamiast bujać się z halą, światełkami, tv itp  – PPV. To się może udać.

  chyba że jebnie

 5. Bare Knuckle FC Korniczku i zarobisz więcje niz w KSW. Nic nie stoi na przeszkodzie oprócz twojego strachu 😀

 6. Ja podziwiałem tego organizatora: z 16 zawodników 15 zawalczy za darmo, zamiast inwestować kasę w marketing  opłacili kilku „Użytecznych Idiotów”, zamiast bujać się z halą, światełkami itp  – PPV. To się może udać.

  chyba że jebnie

  opłacili kilku „Użytecznych Idiotów”,

  uważaj co mówisz bo na tym portalu też jest mocno promowane.

  Saleta i Kornik smierdzi mi Maciejem K.

 7. uważaj co mówisz bo na tym portalu też jest mocno promowane.

  Saleta i Kornik smierdzi mi Maciejem K.

  To moje zdanie. Kawul i Lewandinio, co byśmy o nich nie myśleli, mają największe jaja w polskim MMA. I za jaja trzymają media, zawodników, działaczy etc. Nie wiem, czy stoją za tą Waltornie. Jeśli tak, to jest szansa, że to nie ściema.

  Co do zawodników, to dziwię się, że jeśli naprawdę nic nie mają

  za walkę, biorą w tym udział.  Jak chcą się sprawdzić, jest mnóstwo „normalnych” organizacji, ewentualnie ALMMA. Koszt przygotowania i koszt rehabilitacji po walce… nawet ma zwycięzcy 50k to może być mało

 8. Ja podziwiam tego organizatora: z 16 zawodników 15 zawalczy za darmo, zamiast inwestować kasę w marketing-opłacili kilku „Użytecznych Idiotów”, zamiast bujać się z halą, światełkami, tv itp  – PPV. To się może udać.

  chyba że jebnie

  Każdy myśli, że ma wielkie szanse na zwycięstwo :dobry:

 9. Jak to nie sprawka Włodarzy to podziwiam ochotników.

  Zero gotówki za start, prawdopodobieństwo ciężkich kontuzji ,

  potencjalna walka z dużo cięższymi przeciwnikami …

  Same plusy.

  Muszą naprawdę zainwestować w ubezpieczenia osobiste .

 10. Anonimowi organizatorzy, 15 typa zapierdala za darmo. System wynagrodzenia jak na ADCC tyle że tam chyba całe podium zarabia.

  Jak tu nie mieć na to wywalone?

 11. Anonimowi organizatorzy, 15 typa zapierdala za darmo. System wynagrodzenia jak na ADCC tyle że tam chyba całe podium zarabia.

  Jak tu nie mieć na to wywalone?

  Interesuje Cię to, że 15 typów nic nie zarobi?  Ja właśnie na to mam wyjebane.  Ma być dobra rozrywka i tyle. Zapłacę za PPV. Gościom nie będę współczuł, bo nikt ich do tego nie zmusza i jeśli są tam dla pieniędzy to ich problem, że nie potrafią zdobyć ich w inny sposób.

 12. Kornik zawsze na prosie. A te WOREK to jakieś dziwne jest… Janusz O. chłopaku weź rutinoscorbin 😆

 13. "znane z boksu birmańskiego uderzenia głową". Dla mnie znane z tego że jeden drugiemu z bani wyjebał. Kto pozwala na takie gówno, że jakiś typek zarobi na zainteresowaniu  czymś takim i wykorzystaniu jakichś półamatorów którzy są spłukani z sianem.

 14. gdyby jakiś tvn zapłacił im za mówienie że takie gale sa ble, to by gadali zupełnie inaczej

  Większość zawodników MMA nie chce brać w czymś takim udziału i uważa to za barbarzyństwo tu mamy emerytowanego zawodnika Boksu, youtubera i zawodnika który komfortowo zasłania się KSW :D. A jakoś 90% zawodników MMA ma o tym jak najgorsze zdanie,. Może gdyby im zapłacono tak jak tym osobom z tego video to by je zmienili.

  To są kanapy frajerów

 15. Zawodnicy mają do dyspozycji szeroki zakres technik jak rzuty, obalenia, dźwignie na stawy i wreszcie znane z boksu birmańskiego uderzenia głową.

  I najskuteczniejsze: wypchnięcie z areny. :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.