Informacja prasowa

Organizacja WOTORE to nie tylko walki na gołe pięści i spektakularna oprawa tworząca iście filmowy klimat! Równie wielu fanów mają nasze zjawiskowe Wotore Girls, które zostały okrzyknięte przez wielu kibiców sportów walki najpiękniejszymi w Polsce.

Już w sobotę 23 maja pojawi się kolejna okazja, by zobaczyć seksowne Amazonki w akcji! Kuszące WOTORE GIRLS będą ozdobą turnieju WOTORE 2, który rozpocznie się o godzinie 19:30 i będzie dostępny wyłącznie w PPV na stronie TV.WOTORE.COM. Cena wynosi 19,99 PLN!

WOTORE 2 to druga edycja ośmioosobowego turnieju na gołe pięści, w którym nagrodę zdobędzie tylko zwycięzca! Jest o co walczyć – triumfator otrzyma czek na 50 000 PLN. Oprócz turnieju odbędą się trzy SuperWalki, w których udział wezmą między innymi zwycięzca pierwszej edycji oraz… kobiety! Będzie to pierwszy w historii Polski pojedynek pań na gołe pięści. Kobiety WOTORE są tajemnicze i piękne, ale też szalenie niebezpieczne.

Zobacz więcej na profilu WOTORE GIRLS:

www.instagram.com/wotoregirls

Indywidualne profile dziewczyn WOTORE:

Patrycja – www.instagram.com/lejdilouve
Justyna – www.instagram.com/dzastusi
Milena – www.instagram.com/bilska.milena
Klaudia – www.instagram.com/burkocik

28 KOMENTARZE

 1. Panie redaktorze, proszę uważać na słowa. Przejęzyczenie bywa bardzo niebezpieczne.

  No tak, ale Amazonką była też Diana z Themysciry (Wonder Woman). Więc niekoniecznie wszystko się musi tyczyć tego, jak Ty to interpretujesz 🙂

  Diana jest członkinią plemienia Amazonek żyjących na fikcyjnej wyspie Themyscira

 2. Najśmieszniejsze jest to, że takimi kobietami najbardziej podniecają się nie samotni mężczyźni, nie ci co maja ładne kobiety, tylko faceci którzy w związku są zobiektywizować brzydkimi kobietami. Zresztą jakim to trzeba być żałosnym psem, aby podniecać się dziewczynami, które rozbierają się w internecie, na galach itp.

 3. Najśmieszniejsze jest to, że takimi kobietami najbardziej podniecają się nie samotni mężczyźni, nie ci co maja ładne kobiety, tylko faceci którzy w związku są zobiektywizować brzydkimi kobietami. Zresztą jakim to trzeba być żałosnym psem, aby podniecać się dziewczynami, które rozbierają się w internecie, na galach itp.

  Normalnemu facetowi, to chce się ruchać atrakcyjne kobiety, niezależnie od tego czy ów facet ma atrakcyjną partnerkę, czy nie. To właśnie jest normalne. Natury nie oszukasz:redford:

 4. Najśmieszniejsze jest to, że takimi kobietami najbardziej podniecają się nie samotni mężczyźni, nie ci co maja ładne kobiety, tylko faceci którzy w związku są zobiektywizować brzydkimi kobietami. Zresztą jakim to trzeba być żałosnym psem, aby podniecać się dziewczynami, które rozbierają się w internecie, na galach itp.

  Do kogo , jest ten post bo az :wow:mnie zaciekwiła ta ostrość w nim zawarta.

 5. Normalnemu facetowi, to chce się ruchać atrakcyjne kobiety, niezależnie od tego czy ów facet ma atrakcyjną partnerkę, czy nie. To właśnie jest normalne. Natury nie oszukasz:redford:

  Stety albo niestety taka jest prawda.

 6. Normalnemu facetowi, to chce się ruchać atrakcyjne kobiety, niezależnie od tego czy ów facet ma atrakcyjną partnerkę, czy nie. To właśnie jest normalne. Natury nie oszukasz:redford:

  Czyli jestem nienormalny :childcry:

 7. Do kogo , jest ten post bo az :wow:mnie zaciekwiła ta ostrość w nim zawarta.

  Portal o MMA, a posty wstawiane są o rozbierających się kobietach. I jeszcze pewnie mają wzięcie te posty.

 8. Portal o MMA, a posty wstawiane są o rozbierających się kobietach. I jeszcze pewnie mają wzięcie te posty.

  Krytyka samej góry-MMAROCKS?

 9. Jakby nie patrzeć to Klaudia Burkot została Ring Girl roku 2019 😎

  Klaudia lepiej się prezentuje gdy nie jest sztucznie wymalowana jako ring girl 😎

  Dobra seniorita, nie napiszę więcej, bo Kotwica może mnie odwiedzić :crazy:

  EDIT:

  Takimi dziewczynami to się szejki w Dubaju bawili :muttley:

  Przecież te wszystkie pseudo modeleczki instagramowe, to zwykłe kurwiska… bo chyba nie wierzycie, że to piękne żony wychowujące dziecki czy porządne dziewczynki, gdzie każdy facet się ich boi, bo są bardzo atrakcyjne:korwinlaugh:

  A mi się wydaje, że Burkot jest jedną z normalniejszych w tym środowisku instagramowych kobiet. Zgadzam się co do opinii do ogółu, ale jakoś mam wrażenie, że ona to w porządku i uczciwa dziewczyna.

 10. Ale  amazonki podobno  mają po jednym cycku. :deniro:

  No ale skąd wiesz że nie straciły cycka i to co mają dzisiaj nie jest sztuczne? 😉

  Ale ze też w takim wieku aż dziwne, ring girls na onkologii szukają czy jak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.