Informacja prasowa

Organizacja WOTORE to nie tylko walki na gołe pięści i spektakularna oprawa tworząca iście filmowy klimat! Równie wielu fanów mają nasze zjawiskowe Wotore Girls, które zostały okrzyknięte przez wielu kibiców sportów walki najpiękniejszymi w Polsce.

Już w sobotę 23 maja pojawi się kolejna okazja, by zobaczyć seksowne Amazonki w akcji! Kuszące WOTORE GIRLS będą ozdobą turnieju WOTORE 2, który rozpocznie się o godzinie 19:30 i będzie dostępny wyłącznie w PPV na stronie . Cena wynosi 19,99 PLN!

WOTORE 2 to druga edycja ośmioosobowego turnieju na gołe pięści, w którym nagrodę zdobędzie tylko zwycięzca! Jest o co walczyć – triumfator otrzyma czek na 50 000 PLN. Oprócz turnieju odbędą się trzy SuperWalki, w których udział wezmą między innymi zwycięzca pierwszej edycji oraz… kobiety! Będzie to pierwszy w historii Polski pojedynek pań na gołe pięści. Kobiety WOTORE są tajemnicze i piękne, ale też szalenie niebezpieczne.

Zobacz więcej na profilu WOTORE GIRLS:

Indywidualne profile dziewczyn WOTORE:

Patrycja –
Justyna –
Milena –
Klaudia –

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.