Will Brooks

Obecny mistrz wagi lekkiej Bellatora MMA, Will Brooks sugeruje że jego czas w organizacji Scotta Cokera powoli dobiega końca.

Niepokonany od trzech lat zawodnik, jest w ostatnim czasie wyraźnie zawiedziony tym jak traktuje go Bellator MMA. Patrząc na wiadomości jakie zamieścił na Twitterze po zatrudnieniu Bensona Hendersona, można się spodziewać, że po zakończeniu obecnego kontraktu, przejdzie do UFC:

Brooks sugeruje, że nie dostał walki z Bensonem Hendersonem na którą liczył ponieważ zdecydował się nie przedłużać umowy z Bellatorem a ten chce chronić swoją nową inwestycję.

Obecny mistrz po zakończeniu kontraktu planuje sprawdzić swoją wartość rynkową i zobaczyć ile pieniędzy jest w stanie zaoferować mu UFC oraz pozostałe organizację.

Dość wyraźnie sugeruje jednak że w Bellatorze osiągnął już wszystko co było możliwe i nadszedł czas na nowe wyzwania

26 KOMENTARZE

 1. to moze byc ciekawe. Ale jak uslyszy, ze dostanie 2500$ za walke od reeboka to na pewno szybko podpisze kontrakt z UFC

 2. Już był taki jeden król Bellatora który myślał że będą się o niego organizacje biły, a skończył w ONE FC.

 3. Benoit

  Już był taki jeden król Bellatora który myślał że będą się o niego organizacje biły, a skończył w ONE FC.

  Tylko że Brooks jest w zupełnie innej sytuacji. Bellator kupił Bensona z UFC, to teraz White może im zabrać Brooksa i powiedzieć że kierunek transferów jest taki że mistrzowie przechodzą do UFC a zużyte gwiazdy do Bellatora. Wątpię żeby Brooks miał jakieś niesamowite pieniądze w Bellatorze. Zrobią taki manewr i będą mieć kolejny dowód przed sądem na to że monopolu w MMA nie ma. Jakiś czas temu ktoś sugerował, że UFC przestało blokować zawodników przed przejściem właśnie z powodu tego pozwu sądowego. Ciekawe tylko ile walk ma jeszcze w kontrakcie Will.

 4. mniemam po jego wypisach że jedna max dwie walki mu zostały, co do BH to on nie jest taki wypalony ma 32 lata, około tego wieku zawodnicy często mają życiówkę, co prawda przegrał wcześniej dwie walki pod rząd ale z kim… trzeba poczekać i zobaczyć jak Willy będzie się czuł i walczył w UFC, bo różnie to bywa właśnie w UFC z mistrzami innych organizacji… (Lombard; Musasi; Błachowicz; i nawet Alvarez też przegrał pierwszą walkę)

 5. Will Brooks w UFC będzie jednym z wielu, mistrzem nie zostanie na bank. Do tego dołożyć umowę z Uwielbianą Firmą i transfer do UFC pewny nie jest.

 6. Dlaczego Brooks płaczę że nie zaproponowali mu walki z Bensonem jak ten walczy wagę wyżej? Ustalał to pewnie że będzie się bił tylko w tej wadze to co mieli murzynkowi proponować? Nie wiem czy jest lepszy od Alvareza a jego przykład pokazuję że jednak jest różnica między tymi organizacjami. Ale chętnie bym go widział w UFC bo w Bellatorze nikt już dobry mu nie został do obicia.

 7. Grubas

  Dlaczego Brooks płaczę że nie zaproponowali mu walki z Bensonem jak ten walczy wagę wyżej? Ustalał to pewnie że będzie się bił tylko w tej wadze to co mieli murzynkowi proponować? Nie wiem czy jest lepszy od Alvareza a jego przykład pokazuję że jednak jest różnica między tymi organizacjami. Ale chętnie bym go widział w UFC bo w Bellatorze nikt już dobry mu nie został do obicia.

  Benson powiedział że będzie walczyć w obu wagach, ma to sens patrząc na ilość gwiazd w Bellatorze.

 8. Twitter dla Brooksa to zdecydowanie zła platforma, nie pamiętam kiedy gość przekazał co chciał w jednej wiadomości, nakurwia tymi twittami jak nastolatka. 😆

  dla mnie to obojętne, IMO Bendo ma duże szanse zostać mistrzem dwóch kategorii w Bellatorze.

 9. Grubas

  Nie wiem czy jest lepszy od Alvareza a jego przykład pokazuję że jednak jest różnica między tymi organizacjami. Ale chętnie bym go widział w UFC bo w Bellatorze nikt już dobry mu nie został do obicia.

  Bez przesady, Alvarez przegral w UFC tylko z Kowbojem a teraz jest nr 1 w rankingu. Takze imo ciezko mowic o przepasci miedzy mistrzem Bellatora a scisla czolowka UFC. I Podobnie moze byc z Brooksem bo to naprawde mega solidny zawodnik, ja go widze walczacego z top 5.

 10. Kurwa mać, sami biznesmeni…Szkoda, że tak im nie wychodzi gadanie o treningu, nie używaniu dopingu i dotrwaniu do walk niekontuzjowanymi.

 11. Po tym co pokazał z Heldem jakoś nie widzę w starciu o pas UFC, z kimkolwiek nie miałby zawalczyć.

  Takie ACB przywita go z otwartymi rękami. W końcu portfel bez dna.

 12. Takie rzeczy…w końcu dojdzie do tego, że Janusz Dylewski albo etatowy kierowca Jelcza bd sprawdzali swoją rynkową wartość…drżyj PLMMA:)

 13. "Will Brooks chcę stoczyć wszystkie walki…"
  Def nie lubię się przypierdalać o takie rzeczy ale widzę to, któryś raz w Twoich postach i to po prostu kłuje w oczy.

  Co do tematu myślę, że Benson by ogarnął bruksa jeśli doszłoby do ich walki. W UFC przegrywał tylko z najlepszymi z najlepszych, do tego z Kowbojem wygrał według mnie i nawet jeśli czorny pójdzie do UFC do będzie to chujowy dill dla łysego. Zaznaczam, że mogę nie być do końca obiektywny bo darzę Mr. wykałaczkę dużą dozą sympatii w przeciwieństwie do Willa.

 14. Też uważam za prawdopodobne, że UFC zaoferuje lepsze pieniądze aby podebrać Brooksa.
  Nie dlatego nawet, że chcą, ale dla samej zasady odwetu

 15. cypher

  Po tym co pokazał z Heldem jakoś nie widzę w starciu o pas UFC, z kimkolwiek nie miałby zawalczyć.

  Takie ACB przywita go z otwartymi rękami. W końcu portfel bez dna.

  Czyli Held również nie na UFC 🙂 ?

 16. To bardzo dobrze zrobi rynkowi MMA kiedy zawodnicy będą coraz częściej badać swoja wartość rynkowa zamiast za wczasy przedluzac kontrakty. No i to źle dla UFC bo niektóry będzie musiała sypnąć więcej aby ich zatrzymac a Reebok w tym nie pomoże.

 17. defthomas

  Zrobią taki manewr i będą mieć kolejny dowód przed sądem na to że monopolu w MMA nie ma.

  Zapomniałem o tym pozwie. Idiotyzm. [ON] Strasznie negatywną opinię mam o prawach antymonopolowych. Psucie USA się od nich zaczęło, i teraz siedzi tam diabeł-Obama. UFC też zepsują. [OFF] Z Brooksem może być jak mówisz.

 18. No ludzie, błagam, przecież to jasna gierka medialna. Liczy, że dostanie od Bellatora co chce (no a oni mu dadzą walkę plus podwyżkę, no bo czemu nie mieliby?). On zadowolony, bo dostanie co chce i dalej będzie gwiazdką organizacji, Bellator zadowolony bo nie dość że podebrali UFC zawodnika jednego, to jeszcze udowodnią że UFC nie może mieć każdego kogo chce.

  Ba, podejrzewam nawet że gdyby Bellator go olał, to niekoniecznie musiałby przejść do UFC. Zdaje sobie sprawę, że jego przygoda może się skończyć wpadką dopingową już przed pierwszą walką 😉

 19. No ludzie, błagam, przecież to jasna gierka medialna. Liczy, że dostanie od Bellatora co chce (no a oni mu dadzą walkę plus podwyżkę, no bo czemu nie mieliby?). On zadowolony, bo dostanie co chce i dalej będzie gwiazdką organizacji, Bellator zadowolony bo nie dość że podebrali UFC zawodnika jednego, to jeszcze udowodnią że UFC nie może mieć każdego kogo chce.

  Ba, podejrzewam nawet że gdyby Bellator go olał, to niekoniecznie musiałby przejść do UFC. Zdaje sobie sprawę, że jego przygoda może się skończyć wpadką dopingową już przed pierwszą walką 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.