Held Brooks

Mistrz wagi lekkiej WSOF Justin Gaethje (MMA 16-0) w ostatnim odcinku MMAJunkie Radio, wypowiedział się na temat zwolnienia Willa Brooksa (MMA 17-1) przez Bellatora. Jego zdaniem były mistrz wagi lekkiej nie ugra tyle pieniędzy na ile liczy.

On zawsze mówił tego typu głupoty o walkach między Bellatorem a World Series of Fighting, podczas gdy doskonale wiedział, że takie coś nigdy się nie odbędzie. Nigdy tego nawet nie komentowałem gdy trąbił o tym w mediach. Nie sądzę zatem, że zarabia dużo pieniędzy i jestem przekonany, że on myśli, że dostanie teraz topowy finansowo kontrakt – ja jednak uważam, że tak się nie stanie.

Will Brooks zwolniony niedawno z organizacji zarządzanej przez Scotta Cokera, opublikował niedawno swoje zdjęcie z treningu w rękawicach UFC i dołączył krótką wiadomość w której napisał, że rękawice UFC dobrze na nim leżą. Gaethje ma jednak nadzieję, że Will znajdzie dom w jego organizacji i w końcu będą mogli zrobić pojedynek o którym Brooks wspomniał jeszcze podczas walk w Bellatorze.

Mam nadzieję, że ta walka się odbędzie. Nie sądzę, że dla organizacji mądre jest kontraktowanie zawodnika tylko na jedną walkę. To byłoby coś, co nie jest normalne, ale jest tylko jedno rozwiązanie dla organizacji by rosła w siłę i to jest robienie rzeczy, które normalne nie są. Dla mnie i dla Willa, taka walka byłaby wielkim wydarzeniem (tak jak i dla WSOF). Myślę, że dla organizacji,  byłaby to największa walka, którą byliby w stanie dziś zrobić.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Gdy patrzę na to zdjęcie nie mogę odżałować, że Brooks wtedy nie klepał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.