Held Brooks

Mistrz wagi lekkiej WSOF Justin Gaethje (MMA 16-0) w ostatnim odcinku MMAJunkie Radio, wypowiedział się na temat zwolnienia Willa Brooksa (MMA 17-1) przez Bellatora. Jego zdaniem były mistrz wagi lekkiej nie ugra tyle pieniędzy na ile liczy.

On zawsze mówił tego typu głupoty o walkach między Bellatorem a World Series of Fighting, podczas gdy doskonale wiedział, że takie coś nigdy się nie odbędzie. Nigdy tego nawet nie komentowałem gdy trąbił o tym w mediach. Nie sądzę zatem, że zarabia dużo pieniędzy i jestem przekonany, że on myśli, że dostanie teraz topowy finansowo kontrakt – ja jednak uważam, że tak się nie stanie.

Will Brooks zwolniony niedawno z organizacji zarządzanej przez Scotta Cokera, opublikował niedawno swoje zdjęcie z treningu w rękawicach UFC i dołączył krótką wiadomość w której napisał, że rękawice UFC dobrze na nim leżą. Gaethje ma jednak nadzieję, że Will znajdzie dom w jego organizacji i w końcu będą mogli zrobić pojedynek o którym Brooks wspomniał jeszcze podczas walk w Bellatorze.

Mam nadzieję, że ta walka się odbędzie. Nie sądzę, że dla organizacji mądre jest kontraktowanie zawodnika tylko na jedną walkę. To byłoby coś, co nie jest normalne, ale jest tylko jedno rozwiązanie dla organizacji by rosła w siłę i to jest robienie rzeczy, które normalne nie są. Dla mnie i dla Willa, taka walka byłaby wielkim wydarzeniem (tak jak i dla WSOF). Myślę, że dla organizacji,  byłaby to największa walka, którą byliby w stanie dziś zrobić.

8 KOMENTARZE

  1. Odejść z Bellatora będąc mistrzem i iść do WSoF?!

    ale walkę Brooksa z Gaethje oglądał by.

  2. Odejść z Bellatora będąc mistrzem i iść do WSoF?!

    Na jedną superwalkę za niezły hajs. Czemu nie. Obaj są pewni swojej wygranej (zapewne), więc ja bym to zobaczył.

  3. Na jedną superwalkę za niezły hajs. Czemu nie. Obaj są pewni swojej wygranej (zapewne), więc ja bym to zobaczył.

    Faktycznie, źle odczytałem słowa Justina z drugiej wypowiedzi (sam nie wiem czemu wkręciło mi się zostawanie Brooksa we WSoF na dłużej :???:). Pytanie czy WSoF stać na ten niezły hajs … Chociaż z drugiej strony Brooks to nie McGregor, żeby żądać jakiejś niebotycznej kwoty.

  4. Gaethje nie jest aż taki dobry jak wskazuje na to rekord, a Brooks nie jest zbytnio efektownym zawodnikiem. Nie sądzę że UFC będzie się o nich zabijać i rzucać na stół wysokie pensje.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.