Organizatorzy drugiego Wieczoru Walk R8 ogłosili dwa kolejne starcia, które odbędą się w zawodowej formule MMA. Łukasz Brzeski (3-0) w wadze ciężkiej zmierzy się z Grzegorzem Cieplińskim (6-6), a Jakub Jerzuchowski (1-2) skrzyżuje rękawice z Miroslavem Holubem (0-0) w dywizji koguciej.

Łukasz Brzeski to jeden z największych prospektów wagi ciężkiej w Polsce. Efektownie walczący zawodnik Spartakus TeamZakopane i Szkoła Walki Drwala w zawodowym MMA może pochwalić się rekordem 3-0 z czego dwie ostatnie walki zakończył w pierwszych rundach przez TKO. Brzeski to silny i sprawny fizycznie stójkowicz, który nie lubi w klatce kalkulować i bardzo mocno ufa swojej szybkości i sile ciosu. Walka z Grzegorzem Cieplińskim będzie najtrudniejszym testem w jego dotychczasowej karierze i pokaże, czy ten utalentowany zawodnik jest w stanie na dobre namieszać w cieżkiej dywizji w Polsce.

Grzegorz Ciepliński, zawodnik Dragon Fight Club Sochaczew, mimo dopiero 25 lat można już nazwać weteranem tej kategorii wagowej. Na swoim koncie posiada 6 zwycięstw oraz 6 porażek i mierzył się już z wieloma czołowymi zawodnikami, a w ostatnim czasie pokonał przed czasem m.in. Łukasza Ćwikłę i Wojciecha Orłowskiego. Ciepliński to stylistycznie podobny typ zawodnika jak Brzeski. Do klatki wnosi bezkompromisowość i ciężkie ciosy, którymi w każdej akcji stara się znokautować swojego rywala. Takie zestawienie po prostu gwarantuje ogromne emocje i jest jednym z naszych faworytów do walki wieczoru!

Dla Jerzuchowskiego będzie to powrót do zawodowych startów po dwuletniej przerwie. Kuba rozpoczął profesjonalną karierę jeszcze jako nastolatek. Po zwycięstwie w debiucie przyszły dwie porażki, po których postanowił zrobić przerwę, by w pełni dojrzeć do zawodowych startów. Teraz zarówno psychicznie, jak i fizycznie jest gotowy, by namieszać w kategorii koguciej, a do oktagonu na pewno wniesie też swój nieszablonowy styl, który gwarantuje efektowną walkę.

Podobnym typem zawodnika jest Miro Holub. Dla młodego zawodnika PIT GYM LEVOČA będzie to zawodowy debiut, ale nie robi to na nim żadnego wrażenia. „Siro” jest przekonany o swojej gotowości do zawodowych startów, a że w swoich półzawodowych startach pokazał, że nie lubi w klatce kalkulować, tylko szuka zwycięstwa przed czasem, powinniśmy otrzymać naprawdę widowiskowe starcie!

Dostępna jest już pełna pula biletów na to wydarzenie. Ceny biletów od 40 do 150 zł w pierwszym rzędzie. Bilety można rezerwować mailowo: [email protected] lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 oraz 731 131 431.

Odbiór rezerwacji oraz bezpośredni zakup możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00 w punkcie sprzedaży przy recepcji klubu Fitness Platinium Plaza i Szkoła Walki Drwala (CH Plaza, Al. Pokoju 44, Kraków).

Walka wieczoru:

88 kg: Tomasz Drwal vs Vasil Ducar – pojedynek bokserski

Karta główna:

66 kg: Sebastian Kotwica (10-2) vs TBA

88 kg: Michał Bobrowski (6-0) vs TBA

120 kg: Łukasz Brzeski (3-0) vs Grzegorz Ciepliński (6-6)

61 kg: Jakub Jerzuchowski (1-2) vs Miroslav Holub (0-0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.