Już 10 czerwca w Małej Hali TAURON Areny Kraków odbędzie się wydarzenie nowego projektu, pod nazwą „Wieczór Walk R8”. Gala będzie podzielona na dwie części, w głównej karcie kibice zobaczą między innymi Alberta Odzimkowskiego (10-3), Sebastiana Kotwicę (9-2), Michała Bobrowskiego (4-0), Pawła Obrzuta (3-3) oraz debiutującego w zawodowym MMA Konrada Króla (0-0).

Poniżej informacja prasowa:

Już 10 czerwca w Krakowie wydarzenie sportowe, którego fani sportów walki nie mogą przegapić. W Małej Hali TAURON Arena Kraków po raz pierwszy odbędzie się „Wieczór Walk R8” – gala MMA, której bohaterami będą nie tylko czołowi Polscy zawodnicy (m.in. Albert Odzimkowski i Sebastian Kotwica), utalentowani amatorzy marzący o startach zawodowych, ale także osoby trenujące MMA czysto rekreacyjnie i w formie rozrywki. Takiego eventu w Krakowie jeszcze nie było!

Znane nazwiska w karcie walk


W trakcie „Wieczoru Walk R8” fani sportów walki będą mogli zobaczyć w akcji  kilku czołowych polskich zawodnik walczących m.in. dla federacji FEN – Alberta Odzimkowskiego i Sebastiana Kotwicę oraz jednego z najzdolniejszych zawodników kategorii półciężkiej w Polsce – Michała Bobrowskiego. Na karcie głównej znajdą się także inni zawodnicy reprezentujący Szkołę Walki Drwala, a jednocześnie rodowici Krakowianie – Paweł Obrzut oraz Konrad Król.

Kartę wstępną krakowskiej gali wypełnią walki półzawodowe, w których zobaczymy najzdolniejszych młodych zawodników trenujących w Szkole Walki Drwala i marzących w przyszłości o karierze zawodowej. Ich rywalami będą równie młodzi i utalentowani zawodnicy z całej Polski.

Nowa formuła, czyli „SWD Fight Club”

Na kibiców tego wieczoru będzie jeszcze czekała jedna, ogromna niespodzianka. Pierwszą część eventu wypełnią walki osób trenujących w Szkole Walki Drwala dla rekreacji i rozrywki. Nie mają oni ambicji, by walczyć zawodowo. To z reguły trzydziesto lub czterdziestolatkowie, dla których MMA to po prostu zabawa i forma odpoczynku po pracy, co nie znaczy, że ich umiejętności nie są na wysokim poziomie! Często są to biznesmeni, lekarze, prawnicy, nauczyciele, a nawet artyści, którzy swoją pasją do MMA łamią utarte schematy na temat mieszanych sztuk walki. Do tej pory ich starcia toczyły się tylko na klubowych galach SWD. Teraz będą mieli okazję wystąpić w prawdziwym oktagonie, przy takiej samej oprawie i publiczności, jak zawodowcy! Chyba każdy mężczyzna i zapewne wiele kobiet, chciałoby choć raz poczuć się jak zawodowi fighterzy. Ci zawodnicy będą mieli taką okazję. Ambicji i serca do walki nie zabraknie. Przekonacie się, że umiejętności również!

Bilety już w sprzedaży!

Bilety na czerwcową galę są już dostępne pod numerami telefonu 733 447 247 i 731 131 431 oraz mailowo: [email protected]. Ceny zaczynają się już od 30 zł!

Więcej informacji na stronach www oraz kanałach społecznościowych Szkoły Walki Drwala oraz R8 Stacje Paliw.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.