Znana jest już pełna karta walk przed zbliżającym się Wieczor Walk R8, która już 4 listopada w Krakowie. Poniżej możecie sprawdzić opis pojedynków oraz cały fightcard.

Informacja prasowa:

Druga edycja Wieczoru Walk R8 już 4 listopada w Małej Hali TAURON Arena Kraków. Podczas tego wydarzenia kibice w akcji zobaczą między innymi takich zawodników, jak Tomasz Drwal, Sebastian Kotwica czy Michał Bobrowski. Zainteresowanie galą jest ogromne, a w sprzedaży zostały ostatnie bilety.

Czerwcowy Wieczór Walk R8 okazał się sporym sukcesem, dlatego też organizatorzy postanowili szybko ogłosić drugą edycję, która już teraz zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco – zarówno pod względem oprawy, jak i poziomu walk.

Powrót Drwala głównym wydarzeniem

Na powrót Tomasza Drwala do sportu jego fani czekają od wielu miesięcy. „Gorilla” do klatki wejdzie już 4 listopada. Nie będzie to jednak starcie na zasadach MMA, a pojedynek w boksie – pierwszy Polak w organizacji UFC przed powrotem do mieszanych sztuk walki chce sprawdzić swoją formę z młodym i niebezpiecznym Vasilem Ducarem. Dla wielu osób faworytem tego pojedynku jest zawodnik z zagranicy, co jeszcze bardziej potęguje emocje przed listopadową walką.

Kotwice po siódme zwycięstwo z rzędu w drodze po marzenia

Jaki jest cel Sebastiana Kotwicy w MMA wie każdy, kto śledzi jego karierę. Dostanie się do UFC, a w przyszłości zdobycie tytułu mistrzowskiego tej organizacji to główne założenia, z którymi w głowie reprezentant Szkoły Walki Drwala rusza na codzienny trening. Każdą kolejną walką Polak przybliża się do realizacji swojego celu, a treningi pod okiem najlepszych trenerów w amerykańskim klubie JacksonWink MMA pomagają mu w utrzymaniu jak najlepszej formy. Rywalem Kotwicy będzie Elison Goncalvez, który pięć z siedmiu zwycięstw w karierze odniósł przed czasem.

Niepokonany Bobrowski z weteranem MMA

Przed młodym Michałem Bobrowskim kolejne wyzwanie, którym podnosi poprzeczkę w dalszej karierze. „Bober” skrzyżuje rękawice z świetnie znanym polskim kibicom Vitorem Nobregą, weteranem mieszanych sztuk walki, który w KSW pokonał między innymi Aslambeka Saidova, a wyrównane boje toczył z Antonim Chmielewskim czy Krzysztofem Kułakiem. Brazylijczyk powraca teraz do klatki, aby spróbować zatrzymać Bobrowskiego i zadać mu pierwszą porażkę w karierzę. „Bober” przez ostatnie miesiące przygotowywał się jednak w Stanach Zjednoczonych, gdzie szlifował formę z czołowymi zawodnikami na świecie w jego kategorii wagowej.

Ciekawe zestawienia na początek karty głównej

Kartę główną rozpocznie pojedynek w kategorii koguciej – zawodnicy wniosą więc do klatki nieco ponad 120 kilogramów… To tyle, ile wynosi limit kolejnego starcia w tej części karty. Spora różnica w wadze to gwarancja mocnego rozpoczęcia głównej części Wieczoru Walk R8. Powracający do klatki Jakub Jerzuchowski w wadze do 61 kilogramów zmierzy się z Miroslavem Holubem, natomiast w królewskiej dywizji, do 120 kilogramów, Łukasz Brzeski skrzyżuje rękawice z Grzegorzem Cieplińskim. Wszyscy są niezwykle zmotywowani, aby pokazać się z jak najlepszej strony przed publicznością zgromadzoną w Małej Hali TAURON Arena Kraków.

Bilety są jeszcze w sprzedaży!

Na kilka dni przed Wieczorem Walk R8 w sprzedaży została zaledwie ostatnia część biletów. Niedostępne są już bilety na trybunach oraz ostatnie rzędy na płycie. Wejściówki można jeszcze nabyć w Platinium Fitness Plaza od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 20:00 oraz w Platinium Fitness Bratysławska od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 20:00.

Kibice 4 listopada zobaczą piętnaście emocjonujących pojedynków. Obecnie karta walk przedstawia się następująco:

Walka wieczoru:

BOKS (88 kg): Tomasz Drwal vs Vasil Ducar

Karta główna:

MMA (66 kg): Sebastian Kotwica vs Elison Goncalvez
MMA (84 kg): Michał Bobrowski vs Vitor Nobrega
MMA (120 kg): Łukasz Brzeski vs Grzegorz Ciepliński
MMA (61 kg): Jakub Jerzuchowski vs Miroslav Holub

Karta wstępna:

MMA (65 kg): Monika Kędzierska vs Barbora Polakova
MMA (120 kg): Denis Mateiko vs Maciej Turzański
MMA (70 kg): Patryk Marzec vs Robert Klęczar
MMA (61 kg): Dawid Błachut vs Jan Vaclavek
MMA (66 kg): Maciej Rębacz vs Rafał Młynarczyk
MMA (66 kg): Roger Irlik vs Dominik Oślizło
MMA (77 kg): Bartosz Kowal vs Michał Krawczyk
MMA (70 kg): Dominik Wydra vs Jakub Paździor
MMA (66 kg): Maciej Szmalec vs Filip Lamparski
MMA (73 kg): Hubert Bodek vs Michal Cuja

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.