Do Wieczoru Walk R8 zostały zaledwie dwa dni. Vitor Nobrega (17-11-1) przed walką z Michałem Bobrowskim został zapytany o powrót do Polski, gdzie dobrze jest znany z pojedynków dla federacji KSW.

Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Polski walczyć. Jest to kraj, gdzie zawsze byłem traktowany bardzo dobrze. Toczyłem tu wielkie pojedynki ze świetnymi zawodnikami. Poziom MMA w Polsce jest bardzo wysoki i bardzo się cieszę, że będę tu znów walczył. W polskim MMA jest bardzo dużo świetnych zawodników i motywuje mnie to, że mam możliwość walki z jednym z takich fighterów.

Brazylijczyk opowiedział również, co działo się w jego życiu od ostatniej walki, którą stoczył w Polsce, a ta miała miejsce w 2013 roku na Fighters Arena 8.

Minęło kilka ładnych lat od mojej ostatniej walki w Polsce. Od tamtej pory cały czas ciężko trenowałem, walczyłem na różnych wydarzeniach. Teraz jestem jednak całkowicie skupiony na najbliższym pojedynku. Ciężko przygotowywałem się w moim nowym klubie Evolve Training Hub i jestem przekonany, że zrobię wielkie show.

Nobrega wypowiedział się również o swoim przeciwniku oraz o tym, że w pojedynku z Bobrowskim zadecyduje doświadczenie, którym 37-latek planuje zdominować przeciwnika.

To starcie będzie typowym pojedynkiem młodości z doświadczeniem. On ze wszystkich sił będzie próbował wykorzystać swoją młodość jako przewagę, ja natomiast będę chciał przeważać doświadczeniem. Jestem bardzo dobrze przygotowany i gdziekolwiek starcie by się nie toczyło, czy to na ziemi, czy to w stójce, jestem pewien, że moje doświadczenie przemówi głośniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.