Wyniki walk MMA i krótka relacja w środku:

Wczorajsza 13. gala World Freefight Challenge mogła się podobać fanom MMA, a to z tego względu, że tylko jedna z siedmiu walk zakończyła się decyzją sędziowską. Niestety walka wieczoru została w ostatniej chwili zmieniona, ponieważ na dwa dni przed galą brazylijski weteran Jose „Pele” Landi-Jons wypadł z powodu kontuzji. W nowej walce wieczoru znany z KSW Aleksandar Radosavljevic w niewiele ponad 30 sekund rozbił słabego Holendra Autimio Antonię. W innych ciekawych pojedynkach znajomy Cro Copa, Ajlin Ahmic poddał balachą czołowego Niemca Andreasa Kraniotakesa, a pogromca Jurasa, Jair „Sorriso” Goncalves również balachą odklepał zdającego swój najważniejszy egzamin z MMA Austriaka Gerlada Turka.

Walka wieczoru:

93 kg.: Aleksandar Radosavljevic pok. Autimio Antonię przez TKO (uderzenia), 0:38 rudna 1

Pozostałe:

Open.: Jair “Sorriso” Goncalves pok. Gerlada Turka przez poddanie (balacha), 3:32 runda 1
Open.: Ajlin Ahmic pok. Andreasa Kraniotakesa przez poddanie (balacha), 4:33 runda 2
77 kg.: Dusan Dzakic pok. Ertana Balabana przez większościową decyzję
77 kg.: Ivica Truscek pok. Josifa Al Saida przez TKO (uderzenia), 2:43 runda 2
84 kg.: Bor Bratovz pok. Davora Vidovica przez TKO (uderzenia), 1:47 runda 1
84 kg.: Svetoslav Savov pok. Dragana Tesanovica przez poddanie (gilotyna), runda 2

 

6 KOMENTARZE

  1. noo gdyby Rodja bil sie z Billsteinem to to by bylo cos 🙂 i znowu sredniak weryfikuje umiejetnosci kraniotakesa czy Ahmic zapowiada sie bardzo dobrze? czekam na video pozdr

  2. Amic to raczej taki sam sredniak co Kraniotakes, czy Guelmino. Pewnej bariery nie przeskocza. W sumie Niemiec jakims wielkim fighterem nigdy nie byl, w Niemczech to czolowa „3”, ale juz w Europie radzi sobie w kratke.

  3. Wczoraj byla transmisja tej gali. Ahmic i Kraniotakes jak na moj gust, to wygladali slado. Brakowalo im imejetnosci jak w stojce, tak i w parterze. Jakies brykanie zamiast uderzen, imitacja poddan. Balacha Ahmica byla wystarchajaca smieszna.

    Turek i Goncalves zaprezetowali o poziom wyzsza i ciekawsza walka.

  4. wlasnie ta walka tez mnie interesuje a dokladniej teraz video, powiem szczerze ze myslalem ze Geri da rade ale moze przemawia przeze mnie sympatia do tego zawodnika ( nie wiem skad sie wziela ) ;D

  5. Walka Kraniotakesa z Ahmicem była okropna, Turek moim zdaniem też był mocno przereklamowany przed tą galą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.