W piątek najciekawszym wydarzeniem będzie gala LFA 59, gdzie w walce wieczoru zmierzą się David Michaud i Christian Aguilera. W sobotę będziemy mogli obejrzeć występy dwóch polskich zawodników na europejskich galach. Tomek Łangowski zawalczy w Belgii na Cage Warriors Academy Brussels 1, a Paulina Kosakowska zadebiutuje w Austrii na Cage FS 9. Główną atrakcją zbliżającego się weekendu będzie oczywiście gala UFC on ESPN+ 2 w Brazylii. Na platformie UFC Fight Pass odbędą się również transmisje XFN 356 oraz Quintet Fight Night 2 in Tokyo.


Piątek (01.02)

plakat gali

Xtreme Fight Night 356

Data: sobota, 02 lutego 2019, 03:00
Transmisja: UFC Fight Pass
Miejsce: Tulsa, Oklahoma, USA
Liczba walk w MMA: 6

Rozpiska gali

Karta główna
135 lb: Jimmy Flick (MMA 12-4-0) vs. Ray Rodriguez (MMA 13-5-0) | walka o pas | 5 rund
170 lb: Kyle Crutchmer (MMA 3-0-0) vs. Josh Weston (MMA 6-6-0) | 3 rundy
125 lb: Micah Stockton (MMA 12-7-0) vs. Jeimeson Saudino (MMA 8-6-0) | walka o pas | 5 rund
135 lb: Jarrett Rouse (MMA 4-0-0) vs. Evan Woolsey (MMA 1-1-0) | 3 rundy
170 lb: Codale Ford (MMA 13-11-0) vs. Braden Smith (MMA 8-3-0) | 3 rundy
115 lb: Emily Ducote (MMA 6-5-0) vs. Kathryn Paprocki (MMA 2-0-0) | 3 rundy

________________

plakat gali

LFA 59: Michaud vs. Aguilera

Data: sobota, 02 lutego 2019, 04:00
Transmisja: AXS TV
Miejsce: Phoenix, Arizona, USA
Liczba walk w MMA: 9

Rozpiska gali

Walka wieczoru
170 lb: David Michaud (MMA 14-4-0) vs. Christian Aguilera (MMA 11-5-0) | 3 rundy

Karta główna
170 lb: Steven Newell (MMA 9-0-0) vs. Jared Gooden (MMA 12-2-0) | 3 rundy
185 lb: Daniel Madrid (MMA 15-6-0) vs. Seth Baczynski (MMA 22-15-0) | 3 rundy
135 lb: Kevin Natividad (MMA 7-1-0) vs. Andy Perez (MMA 9-7-0) | 3 rundy
135 lb: Kyler Phillips (MMA 5-1-0) vs. Emeka Ifekandu (MMA 6-2-0) | 3 rundy
135 lb: Hunter Azure (MMA 4-0-0) vs. Jaime Hernandez (MMA 4-2-0) | 3 rundy

Karta wstępna
135 lb: Reyes Cortez (MMA 3-0-0) vs. Justin Hughes (MMA 3-4-0) | 3 rundy
185 lb: Anthony Rozema (MMA 5-3-0) vs. Jered Gwerder (MMA 1-0-0) | 3 rundy
170 lb: Ray Waters (MMA 0-0-0) vs. Nick Hawkins (MMA 5-1-1) | 3 rundy

________________

Sobota (02.02)

plakat gali

Cage Warriors Academy Brussels 1

Data: sobota, 02 lutego 2019, 18:00
Transmisja: brak informacji
Miejsce: Bruksela, Belgia
Liczba walk w MMA: 6 + walki amatorskie

Rozpiska gali

Walka wieczoru
159 lb: Donovan Desmae (MMA 11-5-0) vs. Shamil Uvaysov (MMA 1-4-0) | 3 rundy

Karta główna
146 lb: Roman Molodij (MMA 7-4-0) vs. Poeria Arabgari (MMA 0-0-0) | 3 rundy
146 lb: Robyn Fischetti (MMA 1-0-0) vs. Jasper Wiersma (MMA 3-2-0) | 3 rundy
150 lb: Salvatore Liga (MMA 2-0-0) vs. Umberto Dias Passos (MMA 0-0-0) | 3 rundy
126 lb: Kelig Pinson (MMA 0-1-0) vs. Lili Panegirico (MMA 0-3-0) | 3 rundy
170 lb: Tomek Łangowski (MMA 2-0-0) vs. Turpal Mukaev (MMA 1-0-0) | 3 rundy

________________

plakat gali

Cage FS 9

Data: sobota, 02 lutego 2019, 19:00
Transmisja: brak informacji
Miejsce: Graz, Austria
Liczba walk w MMA: 13

Rozpiska gali

Walka wieczoru
265 lb: Hatef Moeil (MMA 7-4-0) vs. Ricco Rodriguez (MMA 54-26-0) | 3 rundy

Karta główna
170 lb: Joilton Santos (MMA 27-7-0) vs. Erhan Kartal (MMA 9-0-0) | 3 rundy
170 lb: Adin Buljubašić (MMA 5-3-0) vs. Valid Abdurachmanov (MMA 10-9-1) | 3 rundy
265 lb: Wagner Silva (MMA 8-6-0) vs. Dritan Barjamaj (MMA 14-17-0) | 3 rundy
185 lb: Frank Munoz (MMA 0-0-0) vs. Dominik Schober (MMA 7-4-0) | 3 rundy
170 lb: Niklas Stolze (MMA 10-3-0) vs. Christian Draxler (MMA 9-4-0) | 3 rundy
146 lb: Paulina Kosakowska (MMA 0-0-0) vs. Julia Dorny (MMA 0-0-0) | 3 rundy
154 lb: Kerim Keleş (MMA 1-1-0) vs. Bogdan Grad (MMA 0-0-0) | 3 rundy
185 lb: Marcel Pawlik (MMA 0-0-0) vs. Mario Kainz (MMA 0-0-0) | 3 rundy
265 lb: Alex Brondani (MMA 1-0-0) vs. Dezső Bertalan (MMA 0-2-0) | 3 rundy
185 lb: Lovro Kristo (MMA 1-2-0) vs. Enrico Cortese (MMA 1-2-0) | 3 rundy
146 lb: Davor Matić (MMA 4-6-0) vs. Daniel Carbonel (MMA 2-5-0) | 3 rundy
170 lb: Dragan Pešić (MMA 17-15-0) vs. Harald Fischer (MMA 9-5-0) | 3 rundy

________________

plakat gali

UFC on ESPN+ 2: Assunção vs. Moraes 2

Data: sobota, 02 lutego 2019, 23:00
Transmisja: ESPN+
Miejsce: Fortaleza, Ceara, Brazylia
Liczba walk w MMA: 13

Rozpiska gali

Walka wieczoru
135 lb: Raphael Assunção (MMA 27-5-0) vs. Marlon Moraes (MMA 21-5-1) | 5 rund

Karta główna
145 lb: José Aldo (MMA 27-4-0) vs. Renato Moicano (MMA 13-1-1) | 3 rundy
170 lb: Demian Maia (MMA 25-9-0) vs. Lyman Good (MMA 20-4-0) | 3 rundy
155 lb: Charles Oliveira (MMA 25-8-0) vs. David Teymur (MMA 8-1-0) | 3 rundy
205 lb: Justin Ledet (MMA 9-1-0) vs. Johnny Walker (MMA 15-3-0) | 3 rundy
115 lb: Livia Renata Souza (MMA 12-1-0) vs. Sarah Frota (MMA 9-0-0) | 3 rundy

Karta wstępna
185 lb: Anthony Hernandez (MMA 6-0-0) vs. Markus Perez (MMA 10-2-0) | 3 rundy
170 lb: Thiago Alves (MMA 22-13-0) vs. Max Griffin (MMA 14-5-0) | 3 rundy
125 lb: Mara Romero Borella (MMA 11-5-0) vs. Taila Santos (MMA 15-0-0) | 3 rundy
265 lb: Júnior Albini (MMA 14-4-0) vs. Jairzinho Rozenstruik (MMA 6-0-0) | 3 rundy
145 lb: Geraldo de Freitas (MMA 11-4-0) vs. Felipe Colares (MMA 8-0-0) | 3 rundy
135 lb: Ricardo Ramos (MMA 12-1-0) vs. Said Nurmagomedov (MMA 12-1-0) | 3 rundy
125 lb: Magomed Bibulatov (MMA 14-1-0) vs. Rogério Bontorin (MMA 14-1-0) | 3 rundy

________________

Niedziela (03.02)

plakat gali

Quintet Fight Night 2 in Tokyo: Japan Open Team Championship 2019

Data: niedziela, 03 lutego 2019, 07:00
Transmisja: UFC Fight Pass
Miejsce: Tokio, Japonia
Liczba walk w MMA: 0 (grappling)

3 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.