W tym tygodniu uwaga świata MMA koncentrowała się na UFC Fights for the Troops 2 w Tekasie. Natomiast Polacy walczyli na ProFC w Gruzji oraz dwóch galach w kraju MMA Fighting 1 w Słupsku i Fight on the East w Rzeszowie. Poniżej cotygodniowa porcja wyników z mniejszych gal:

Jens Pulver (MMA 22-14-1) wreszcie przerwał fatalną passę sześciu porażek z rzędu poddając Mike’a Lindquista (MMA 6-20) na gali XFO 38 w Woodstock w stanie Illinois. Walka u nas w dziale video. Na gali WEF 45 w Jacksonville na Florydzie czwartą wygraną z rzędu zanotował Luigi Fioravanti (MMA 20-8), Włoski Czołg zmusił uderzeniami do poddania Mitcha Whitesela (MMA 15-18). Uczestnik jedenastego TUFa Jamie Yager (MMA 3-2) powrócił na The Warriros Cage 10 w Porterville w Kalifornii, poddanie Marcusa Gainesa (MMA 6-12) duszeniem zza pleców zajęło mu 90 sekund.

W Kraju Kawy kolejną wygraną do rekordu zapisał na swoim koncie utalentowany Ronny Marki Sales da Silva (MMA 9-1). Produkt Nova Uniao zatrzymał uderzeniami w trzeciej rundzie Wendresa Carlosa da Silvę (MMA 9-4) na Gouveia FC w Natal. W walce wieczoru Gladiator Fight w Joao Pessoa Jean Silva (MMA 18-11) powrócił po kontuzji kolana odniesionej w starciu z Marcinem Heldem, bez większych problemów poddając Manuela Parrę (MMA 1-2), walka powyżej.

W Europie jeden ciekawy rezultat Maro Perak (MMA 20-2-1) wypunktował Miodraga Petkovica (MMA 31-17-1) w walce wieczoru gali Herus Night w chorwackim Splicie.

5 KOMENTARZE

  1. szczerze nie potrafię zrozumieć dlaczego organizacje kontraktują zawodników z rekordem takim jak 6-20(zapewne 19 przed walką) na swoje gale, szczególnie przeciwko takim zawodnikom jak Pulver, który mimo kryzysu wciąż jest przecież dobrym zawodnikiem. Tyle porażek w stosunku do zwycięstw nie może być dziełem przypadku i chyba jednak chłopak się nie nadaje do tego sportu.

  2. Zawodnicy czasem potrzebują łatwiejszych przeciwników by się przełamać psychicznie i wyrwać z dołka.

  3. Ale Pulver to jednak marka, nazwisko.. Szkoda że musi obijać takich zawodników (wiem rekordy mogą mylić)

  4. Czy ktoś posiada informację co dokładnie stało się Silvie w walce z Marcinem i co się z nim stalo walce (gdzie go opatrzono/leczono?) Bo mam straszny niesmak po tej gali…Jean leżał w klatce potem na noszach i nie widać było za bardzo inicjatywy ze strony organizatorów by się nim zająć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.