Miniony weekend to UFC 121: Marquardt vs Okami oraz dużo bardziej udane WEC 52: Faber vs Mizugaki. W Polsce nie brakowało emocji na gali RFight w Choszcznie. Poniżej ciekawsze rezultaty z innych gal.

Jak zwykle solidną rozpiskę zaprezentowała kanadyjska MFC. W walce wieczoru gali numer 27 w Edmonton nieźle zapowiadający się Douglas Lima (MMA 17-4) obronił swój tytuł mistrza organizacji w wadze półśredniej poddając Jesse’ego Juareza (MMA 15-6) balachą z trójkąta w trzeciej rundzie. W innych interesujących walkach: Ryan Ford (MMA 13-3) ponownie poddał Pete’a Spratta (MMA 21-19), w starciu byłych zawodników UFC Rodney Wallace (MMA 10-3) wypunktował Davida Heatha (MMA 16-7), a młodszy brat Douglasa Dhiego Lima (MMA 4-0) znokautował w drugiej rundzie Billa Frasera (MMA 2-2), walka powyżej. Wyniki gali na Sherdogu. Również w Kanadzie, tylko, że w Montrealu odbyła się kolejna gala Ringside MMA. W walce wieczoru Chris Clements (MMA 7-4) znokautował posiadacza najsłabszej szczęki w MMA Jonathana Goulet (MMA 23-12). Po walce The Road Warrior ogłosił zakończenie swojej kariery. W innej ciekawej walce utalentowany piórkowy Rejean Groulx (MMA 5-0) poddał balachą Stephane’a Bernadela (MMA 7-3).

W USA jedynym godnym wspomnienia rezultatem jest kolejna niespodziewana wygrana Matta Horwicha (MMA 27-17-1). Po niedawnym poddaniu Thalesa Leitesa były mistrz IFL tym razem na gali XFC w Tulsie zastopował w trzeciej rundzie powracającego po kontuzji pleców Jake’a Rosholta (MMA 7-3).

W Kraju Kangurów dwie ciekawe gale: Jesse Taylor (MMA 17-6) poddał gilotyną Dylana Andrewsa (MMA 11-4) na Australian Fighting Championships 1 w Melbourne, a najlepszy australijski lekki Bernardo Magalhaes (MMA 10-1) wypunktował Johnavan Vistante (MMA 1-1) na Proud Warriors Productions 2 w Cornulli.

W Europie efektownie zakończyła się walka wieczoru na gali Fight Stars w angielskim Rotherham. Wayne Murrie (MMA 12-3-1) w osiem sekund wysokim kopnięciem znokautował Moka Rahmana (MMA 9-2), walka u nas.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.