W ten wyjątkowo niezapełniony dużymi galami ostatni tydzień pisaliśmy tylko o szesnastej gali Bellatora i wygranej Łukasza Lesia w Leicester. Poniżej informacje z mniejszych gal.

Po tym jak Ricco Rodriguez (MMA 41-11) schudł ze 160 kg do 100 kg oraz uwolnił się narkotykowego nałogu jego kariera powoli wraca na właściwie tory. Były mistrz UFC wygrał dwunasty z ostatnich piętnastu pojedynków nokautując wysokim kopnięciem na gali Cage Thug w Iowa nieśmiertelnego Travisa Fultona (MMA 195-46-11). Walka powyżej. Pechowo zakończyła się walka wieczoru na gali Galaxy MMA w Honolulu znany z TUFa 10 Scott Junk (MMA 6-2-1) został trafiony niskim kopnięciem w krocze przez Fabiano Schernera (MMA 8-8) i nie mógł kontynuować pojedynku, więc starcie uznano za no contest.

Podczas Passion Tour 4 w Tokio Pancrase wreszcie zunifikowały tytuły w wadze średniej. Mistrz tymczasowy Yuki Kondo (MMA 52-23-7) odebrał tytuł Króla Pancrase Ichiro Kanai (MMA 11-11-3) wypunktowując go na pełnym dystansie. Utalentowany zawodnik wagi muszej Mitsuhisa Sunabe (MMA 12-6-3) efektownym wysokim kopnięciem znokautował Hayato Sato (MMA 2-6-1). Wyniki na Sherdogu.

W Europie sporym wydarzeniem była piąta gala Superior Challenge w Sztokholmie. W walce wieczoru Reza Mad Dog Madadi (MMA 9-2) poddał gilotyną rozrabiakę z TUFa Juniego Browninga (MMA 4-3). Były zawodnik WEC Jameel Massouh (MMA 22-7) wypunktował czołowego europejskiego piórkowego Samiego Aziza (MMA 5-2-1), a kolejną wygraną do rekordu dopisał były rywal Mameda Tor Troeng (MMA 12-3-1) poddając trójkątem Portugalczyka Rafaela Silvę (MMA 29-11). W ostatniej chwili lekarze nie dopuścili do pojedynku Hamida Corassaniego z Dannym Battenem, ponieważ ten pierwszy nie był zdolny do walki z powodu zbyt dużego zbijania wagi. Wyniki na Sherdogu, wszystkie walki z gali na MMAVideos.pl.

5 KOMENTARZE

  1. Świetna robota jak zawsze! Mały błąd się wdarł 🙂 Szesnastej a nie piętnastej gali Bellatora 🙂

  2. kurde widziałem że Ricco się spasł, ale że doszedł aż do 160kg to nie wiedziałem 😛
    Może teraz przy normalnej wadze i treningach wróci do formy

  3. Standardowo wielkie dzięki Venom.
    Jak myślicie, Ricco stać jeszcze na powrót do pierwszej ligi (UFC/SF)?

  4. btw jeżeli jeszcze nie widzieliście to zapodaję link do walki Madadiego z Browningiem:

    httpv://youtube.com/watch?v=FNI6lu5pVi8

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.