Po emocjach związanych z występem Mameda na Sengoku 12 i pełną niespodzianek WEC 47 pora na mniejsze wydarzenia z minionego weekendu.

Czołowa organizacja z Kolorado Ring of Fire tym razem gościła w Omaha w Nebrasce. W dwóch ciekawych pojedynkach uczestnik ostatniego TUF Justin Wren (MMA 7-2) pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Josha Henry’ego (MMA 2-1), a weteran John Alessio (MMA 27-13) odniósł trzeciej zwycięstwo z rzędu poddając Matta Delanoit (MMA 9-10). Wyniki na Sherdogu. Jak co tydzień nie próżnowało King of the Cage. Na gali Native Warriors w Santa Fe w Nowym Meksyku mistrz KOTC w limicie 66 kg Angelo Sanchez (MMA 8-2) zastopował Richarda Montano (MMA 11-10-1), a błyskotliwy grappler Quinn Mulhern (MMA 10-1) bez problemów w 70 sekund poddał debiutanta Boya Morgana (MMA 0-1). Wyniki na Sherdogu. Na gali XFL w Bixby w Oklahomie powrócił zwolniony z UFC Jake Rosholt (MMA 7-2), były utytułowany zapaśnik szybko poddał Rudy’ego Lindseya (MMA 11-10). Na Playboy Fight Night w mieście Visalia w Kalifornii były mistrz WEC w wadze półciężkiej Doug Marshall (MMA 12-3) odklepał w trzeciej rundzie B.J.’a Lacy (MMA 12-14-1).

Po za USA najciekawiej było w Liverpoolu na gali OMMAC 4: Victorious. W walce wieczoru jeden z najjaśniejszych młodych talentów w Europie Paul Sass (MMA 10-0) poddał w pierwszej rundzie kolejnego solidnego rywala Jasona Younga (MMA 6-3) broniąc tym samym swojego tytułu w wadze lekkiej. Walka powyżej. W starciu o pas w wadze półśredniej Wayne Murrie (MMA 9-2-1) wypunktował Petera Irvinga (MMA 10-7-1). Wyniki na Sherdogu.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.