Początek roku na razie nie obfitował w zbyt dużą liczbę mniejszych gal, dlatego dopiero dzisiaj pierwszy tegoroczny przegląd.

W miniony weekend odbyły się dwie ciekawe gale w USA, co ciekawe obie tego samego dnia Tulsie w Oklahomie. Na wspólnej gali 5150 Combat League i XFL zatytułowanej New Year’s Revolution wystąpiło, aż pięciu byłych zawodników UFC. Jeremy Horn (MMA 84-19-5), Rich Clementi (MMA 35-15-1) i Tim Boetsch (MMA 10-3) pokonywali swoich rywali przed czasem. Jeff Monson (MMA 32-9) męczył się i wygrał niejednogłośną decyzję z Johnem Doo Doo Brownem (MMA 4-2), a wyrzucony z UFC po fatalnej walce przeciwko Kimbo Houston Alexander (MMA 9-6) został kompletnie rozbity przez solidnego Joeya Beltrana (MMA 10-3). Wyniki. Na drugiej gali w Tulsie – Freestyle Cage Fighting 38 znana z występów w Strikeforce Miesha Tate (MMA 8-2) poddała w pierwszej rundzie balachą Valerie Coolbaugh (MMA 3-4). Walka powyżej.

Jeszcze kilka zaległych informacji z zeszłego tygodnia.

O zakończeniu kariery przez Hermesa Francę (MMA 19-9) po porażce z Ericiem Wisely (MMA 9-1) na gali Max Fights w Des Moines już pisaliśmy tutaj. Więcej szczęścia miał inny rozbitek z UFC Josh Neer (26-9-1), który na tej samej gali bez problemów zastopował w pierwszej rundzie Matta Delanoita (MMA 8-9).

Niegdyś przeciwnik Neera w UFC Din Thomas (MMA 25-8) udanie powrócił po 10-miesięcznej przerwie na World Extreme Fighting w Pittsburgu zatrzymując w drugiej rundzie Dustina Pague’a (MMA 2-3).

Wreszcie dziewiątą wygraną z rzędu zanotowała Carina Damm (MMA 14-3). Świetna Brazylijka poddała w pierwszej rundzie Vanessę Maguilę (MMA 0-1) na gali Fight Combat w swojej rodzinne Vila Velhi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.