Tym razem mam mocne spóźnienie z przeglądem, ale tylko trzy wydarzenia:

Na gali XC-1 w Rzymie w zeszły czwartek walczyło trzech zawodników znanych z KSW. Niedawny przeciwnik Janka Błachowicza Chorwat Maro Perak (MMA 13-1-1) poddał anakondą ulubieńca Warszawiaków Petra Ondrusa (MMA 5-6), a uczestnik ostatniego turnieju KSW do 85 kg Michelle Verginelli (MMA 5-7) przegrał przez niejednogłośną decyzję z Brazylijczykiem Igorem Araujo (MMA 14-6). W walce wieczoru weteran Luigi Fioravanti (MMA 15-5) znokautował Fabricio Nascimento (MMA 19-9). Wyniki na sherdogu.

W USA na King of the Cage: Encore w Mt. Pleasant w stanie Michigan walczono o dwa tytuły tej jednej z najstarszych amerykańskich organizacji. Bradley Burrick (MMA 9-8) odebrał tytuł w wadze średniej po pięciu rundowej walce Brandonowi Huntowi (MMA 3-2), Tony Lopez (MMA 13-2) nokautując w piątej rundzie wysokim kopnięciem Chada Herricka (MMA 4-4) zachował pas w wadze półciężkiej. Wyniki na sherdogu.

W Sao Paolo w walce wieczoru na gali Maxfight 6 podopieczny Francisco Filho, karateka Pedro Irie (MMA 6-0) zachował niepokonany rekord nokautujać w 50 sekund Luisa Ramosa (MMA 13-5). Walka na górze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.