weekendowy przeglad klatek ringow

Głównymi wydarzeniami ostatniego weekendu były UFC 160: Velasquez vs Silva 2 w Las Vegas oraz nasza Fighters Arena 8 w Bełchatowie. Oprócz tego relacjonowaliśmy też trzy gale u naszych wschodnich sąsiadów: M-1 Challenge 39 z Damianem Grabowskim w Moskwie, Legend Fighting Show: Emelianenko vs Sapp również w stolicy Rosji i Puchar Mera 2013 w Chabarowsku oraz zwycięstwa Marcina Wrzoska na Made 4 the Cage w Sunderlandzie i Adama Oknińskiego na A-1 Pro w Ostrowie Wielkopolskim. Poniżej porcja rezultatów z mniejszych gal:

Powracający do sportu po krótkiej emeryturze Mike Kyle (MMA 20-9-1) potrzebował tylko 21 sekund na znokautowanie Travisa Wiuffa (MMA 68-18) na gali Championship Fighting Alliance 11 w Coral Gables. W innych ciekawych pojedynkach znany z Bellatora Luis Palomino (MMA 21-8) odprawił Roberta Washingtona (MMA 15-8), a medalista olimpijski w zapasach Alexis Vila (MMA 12-3) przerwał passę trzech porażek, wypunktowując Czara Sklavosa (MMA 7-3).

Trzy pojedynki mistrzowskie rozegrano na gali King of the Cage: World Championships w Scottsdale w Arizonie. Frankie Saez (MMA 6-2) zdobył tytułu w limicie 135 funtów, poddając duszeniem zza pleców Marvina Garcię (MMA 10-3), w wadze lekkiej Victor Meza (MMA 12-3) zastopował w drugiej rundzie Johnny’ego Cottrella (MMA 10-2), a Wes Combs (20-5) obronił tytuł w wadze junior ciężkiej w 70 sekund demolując Esteveza Jonesa (MMA 8-6).

Mistrz olimpijski w judo z Pekinu Satoshi Ishii (MMA 8-2-1) dopisał do rekordu już czwarte kolejne zwycięstwo. Japończyk pokonał na punkty weterana światowych ringów Pedro Rizzo (MMA 19-11) na gali pro wrestlingu Antonio Inokiego Genome 26 w Tokio.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.