weekendowy przeglad klatek ringow

W ostatni weekend obszernie relacjonowaliśmy gale UFC on FOX: Belfort vs Rockhold w Jaruga do Sul, PLMMA 17 Extra: Warmia Heroes w Olsztynie oraz XCage 5 w Toruniu. Poniżej cotygodniowa porcja wyników z innych gal:

Henry Cejudo (MMA 4-0) może się już pochwalić czterema zwycięstwami przed czasem w MMA. Mistrz olimpijski w zapasach z Pekinu potrzebował jedynie niecałych dwóch minut na zastopowanie uderzeniami słabego Miguelito Martiego (MMA 0-2) na gali Gladiator Challenge: American Dream w Lincoln w Kalifornii. Jeden z najlepszych zawodników wagi muszej na świecie Darrell Montague (MMA 13-2) odklepał trójkątem w pierwszej rundzie Jessego Miramontesa (MMA 15-7) na Submission Championship MMA 2 w Ontario, również w Kalifornii, walka poniżej. Na drugim brzegu Stanów Zjednoczonych weteran Marcus Davis (MMA 22-9) wypunktował Darriusa Heyligera (MMA 5-2) w pojedynku wieczoru gali New England Fights 7 w Lewiston w stanie Maine.

Były mistrz Shooto i niegdyś najlepszy piórkowy na świecie Alexandre Franca Nogueira (MMA 14-6-3) tylko zremisował z D’Juanem Owensem (MMA 7-4-1) na gali Inka FC 21 w stolicy Peru Limie.

Niepokonana Japonka Rin Nakai (MMA 14-0-1) poddała duszeniem w pierwszej rundzie mistrzynię King of the Cage Brendę Gonzalez (MMA 4-1) na Pancrase 247 w Tokio w Japonii. W walce wieczoru gali Takenori Sato (MMA 16-8-7) obronił tytuł Króla Pancrase w wadze półśredniej, odklepując kluczem na rękę Shingo Suzukiego (MMA 9-6-3).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.