weekendowy przeglad klatek ringow

W jednym z niewielu weekendów w roku bez UFC relacjonowaliśmy galę Cage Warriors Fight Night 8 w Emiratach oraz polskie eventy: Arenę Berserkerów: Reaktywcja w Goleniowe i PLMMA 16 w Koszalinie. Oprócz tego pisaliśmy też o zagranicznych wygranych Macieja Browarskiego w Chorwacji i Mateusza Piskorza w Chinach. Poniżej tradycyjna porcja rezultatów z innych wydarzeń:

Były zawodnik UFC Justin Buchholz (MMA 15-7) potrzebował niewiele ponad dwóch minut na znokautowanie Gordona Bella (MMA 8-2) w pojedynku wieczoru gali Showdown Fights 11 w Orem w stanie Utah, walka poniżej.

Na kanadyjskiej MFC 37 w Edmonton laureat Heraklesa za walkę roku 2012 Jay Silva (MMA 8-8) zanotował już trzecią porażkę z rzędu, tym razem przegrał z Samem Alveyem (MMA 20-5) przez TKO w rundzie trzeciej. Kolega treningowy St. Pierre’a i MacDonalda Alex Garcia (MMA 9-1) wypunktował Ryana Dicksona (MMA 5-1) na gali Challenge MMA 1 w St-Jean-sur-Richelieu w Quebecu. W walce wieczoru gali były hokejowy zabijaka Steve Bosse (MMA 10-1) odprawił przed czasem Caleba Grummeta (MMA 5-6).

Już 40-letni Jorge „Macaco” Patino (MMA 30-13-2) zapewnił sobie powrót do UFC, pokonując niejednogłośnie na punkty byłego zwycięzcę TUF-a Efraina Escudero (MMA 18-7) w głównej walce gali Max Sport w Sao Paulo w Brazylii.

W wymuszonej przez problemy wizowe przerwie w występach w Bellatorze, Paul Daley (MMA 32-12-2) zanotował już drugą efektowną wygraną. Anglik znokautował Brazylijczyka Rodrigo Ribeiro (MMA 9-11) na Dubai FC 4, walka tutaj.

Dziesiątą kolejną wygraną zanotował fiński piórkowy Tom Niinimaki (MMA 19-5-1). „Stoneface” pokonał na punkty byłego mistrza WEC Chase’a Beebe’ego (MMA 24-10-1) na Cage 22 w Vantaa w Finlandii. Swoje pojedynki wygrywali też inni mocni Suomi, zwolniony niedawno z UFC Anton Kuivanen (MMA 18-6) pokonał decyzją Jasona Pierce’a (MMA 10-2), a Marcus Vanttinen (MMA 22-5) poddał duszeniem Boubacara Balde (MMA 9-6).

Niepokonany Niemiec Benjamin Brinsa (MMA 13-0) zanotował już trzynastą wygraną w karierze, poddając gilotyną w stójce mającego za sobą epizod w UFC Dana Stittgena (MMA 7-4) na La Familia Fight Night 4 w Halle.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=tJBfnJV7zu0&version=3&hl=pl_PL]

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.