weekendowy przeglad klatek ringow

Gala UFC on Fuel TV: Silva vs Stann w Japonii była najważniejszym wydarzeniem ostatnich dni. Oprócz tego pisaliśmy o Bellatorze 91 w Rio Rancho i naszej Fighters Arenie 6 w Częstochowie. Poniżej porcja wyników z mniejszych gal:

Poza UFC największe zaciekawienie w ostatni weekend wzbudził zawodowy debiut MMA Henry’ego Cejudo (MMA 1-0). Na gali WFF MMA w Tucson w Arizonie mistrz olimpijski w zapasach z Pekinu potrzebował jedynie 85 sekund na zmuszenie ciosami do poddania Michaela Poe (MMA 0-5), walka poniżej.

Głównymi walkami gali Legacy Fighting Championship 18 w Houston były dwie walki mistrzowskie. W wadze lekkiej legendarny Jorge Macaco Patino (MMA 29-13-1) odklepał gilotyną Derricka Krantza (MMA 14-7), a kategorii ciężkiej wygrywający ostatnio seryjnie Derrick Lewis (MMA 9-2) odprawił ciosami w trzeciej rundzie Ricky’ego Shiversa (MMA 12-7). W walce wieczoru gali CFA 10 w Coral Gables na Florydzie były zawodnik UFC James McSweeney (MMA 11-10) pogrążył kolejnego członka teamu Blackzillians, fundując 38-sekundowy nokaut znanemu nad Wisłą Dionowi Staringowi (MMA 28-9).

Znany z występów w największej organizacji na świecie Paul Kelly (MMA 14-5) zanotował drugą wygraną z rzędu stopując Henrique Santanę (MMA 7-7) na Ultimate Warrior Challenge 22 w angielskim Essex. Trzech Polaków wystąpiło w weekend na gali Saxony Fights 2 w niemieckim Shildau. W polsko-polskim starciu Cezary Byczkiewicz (MMA 2-2) z Drysdale JJ Łódź wypunktował Dawida Żabę (MMA 1-2), a Cezary Borysewicz (MMA 0-1) z United Gym niestety przegrał przez kimurę w pierwszej rundzie z Marco Knoebelem (MMA 2-1).

Dwa pojedynki MMA odbyły się na bokserskiej gali Fight Night 4 w Częstochowie, oba padły łupem zawodników MMA Okniński. Kamil Szałowski (MMA 2-2) odklepał balachą w drugiej rundzie Marcina Skalika (MMA 0-2) z Wydra Gym, a Marcin Opoński (MMA 1-0) tą samą techniką zwyciężył Roberta Szacho-Głuchowicza (MMA 0-1), również Wydra Gym.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.