weekendowy przeglad klatek ringow

Dwa ważniejsze wydarzenia ostatniego weekendu to UFC on Fuel TV: Barao vs McDonald w Londynie oraz gala Bellator 89 w Charlotte, pisaliśmy też o wygranej Marcina Bandla w niemieckim Herne. Poniżej porcja wyników z innych gal:

Dwa pojedynki mistrzowskie były ozdobą gali MFC 36: Reality Check w Edmonton w Kanadzie. W wadze lekkiej Graham Spencer (MMA 10-1) poddał duszeniem północ-południe w trzeciej rundzie Mukaia Maromo (MMA 8-3), a w wadze średniej Elvis Mutapcic (MMA 13-2) wypunktował Sama Alveya (MMA 19-5). W dwóch innych ciekawych walkach, niepokonany ciężki Smealinho Rama (MMA 6-0) znokautował dwukrotnego pogromcę Tima Hague’a Mike’a Hackerta (MMA 6-2), a znany z KSW 19 Jay Silva (MMA 8-7) mimo dobrego początku nadział się na łokieć w stójce Wesa Swofforda (MMA 8-3) i ostatecznie przegrał przez TKO w 41 sekund, walka poniżej.

Najlepszy Argentyńczyk w MMA Nazareno Malagerie (MMA 24-3) w niewiele ponad pół minuty zastopował Danilo Santosa (MMA 2-1) na gali Tavares Combat 5 w Jaguaruna w Brazylii.

Trzy starcia o pasy odbyły się na gali Deep 61 Impact w Tokio. Znany z Sengoku Kazunori Yokota (MMA 17-5-3) obronił tytuł Deep w wadze piórkowej, pokonując na punkty Shoji Murayamę (MMA 12-8-1). Wakujące pasy w wadze średniej i megaton zdobyli odpowiednio: weteran Kazuhiro Nakamura (MMA 17-11) po punktowej wygranej nad Young Choiem (MMA 16-9-2) i Ken Hasegawa (MMA 6-0) po zwycięstwie nad Seigio Mizuguchim (MMA 11-14). W stolicy Japonii po raz kolejny zabłysnął koreański piórkowy Doo Hoo Choi (MMA 10-1), który zmusił narożnik Tatsunao Nagakury (MMA 7-4) do przerwania pojedynku w drugiej rundzie.

Oprócz walki Marcina Bandla na GMC 3 w Herne odbyły się jeszcze dwa ciekawe starcia: uczestnik turnieju KSW w wadze półśredniej Ruben Crawford (MMA 13-2) odklepał trójkątem Francuza Nayeba Hezama (MMA 14-14), a w pojedynku na szczycie niemieckiej wagi ciężkiej pomiędzy Andreasem Kraniotakesem (MMA 15-6-1) i Bjoernem Shchmiedebergiem (MMA 9-3-1) sędziowie orzekli remis.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.