weekendowy przeglad klatek ringow

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego weekendu było UFC 156: Aldo vs Edgar w Las Vegas. Oprócz tego w zeszłym tygodniu pisaliśmy też o Bellatorze 87 w Mount Pleasant i One FC 7: Return of Warriors w Malezji. Poniżej cotygodniowa porcja wyników z mniejszych gal:

Znany z efektownych występów w Sengoku i Bellatorze Dan Hornbuckle (MMA 23-5) wypunktował weterana Pete’a Spratta (MMA 25-22) w walce wieczoru gali Legacy Fighting Championship 17 w San Antonio w Teksasie. W innym pojedynku powracający po pierwszej porażce w karierze zapaśnik Jared Rosholt (MMA 5-1) również na pełnym dystansie zwyciężył Richarda Odomsa (MMA 7-1).

Inny były zawodnik Bellatora – Argentyńczyk Nazareno Malegarie (MMA 23-3) już w siedemnastej sekundzie pojedynku znokautował wysokim kopnięciem Renato Gabardiego (MMA 8-4) na gali Tavares Combat 4 w mieście Antonio Carlos w Brazylii.

Czołowy brytyjski półciężki Linton Vassell (MMA 11-3) odniósł szóste kolejne zwycięstwo, zatrzymując już w pierwszej rundzie obitego w dużych organizacjach Zelga Galesica (MMA 11-8) w walce wieczoru gali UCMMA 32 w Londynie.

Na Kombat Komplett 8 w niemieckim Baumholder rywal Piotr Strusa na KSW 22 Abu Azaitar (MMA 6-2) zastopował uderzeniami i kolanami wcześniej niepokonanego Romana Kapranova (MMA 4-1) pod koniec pierwszej rundy pojedynku. Walka poniżej.

Z innych atrakcji na europejskim podwórku – wczoraj w Kursku odbyła się gala ProFC 46: Grand Prix Final. W walce wieczoru niedoszły przeciwnik Krzysztofa Jotki Boris Miroshnichenko (MMA 9-5) został wypunktowany sprowadzeniami przez ukraińskiego sambistę Renata Lyatifova (MMA 9-12). Nas interesował przede wszystkim występ Chorwata Ivicy Trusceka (MMA 20-15), który za tydzień w Irlandii zmierzy się z Piotrem Hallmannem.. Doświadczony zawodnik Croatian Top Team po niewiele ponad minucie został poddany balachą przez Igora Egorova (MMA 5-1).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.