weekendowy przeglad klatek ringow

W ostatnie dni społeczność MMA skupiona była na dwóch dużych wydarzeniach UFC on FX: Belfort vs Bisping w Sao Paulo oraz gali Bellator 85 w Irvine w Kalifornii. Poniżej podsumowanie rezultatów z innych gal.

Na gali Championship Fighting Alliance 9 w Coral Gables na Florydzie, pnący się w rankingach kategorii muszej, Joshua Sampo (MMA 9-2) odklepał gilotyną w piątej rundzie medalistę olimpijskiego w zapasach z Barcelony Alexisa Vilę (MMA 11-3). W walce wieczoru gali brazylijski weteran Luiz Firmino (MMA 16-6) wypunktował, mającego za sobą występy w Bellatorze, Luisa Palomino (MMA 20-8).

W rewanżu dwóch innych byłych zawodników BFC na Resurrection Fighting Alliance 6 w Kansas City James Krause (MMA 19-4) pokonał jednogłośną decyzją Toby’ego Imadę (MMA 30-18). W innych ciekawych pojedynkach, utalentowany muszy Dustin Ortiz (MMA 10-2) zwyciężył niejednogłośnie Aarona Ely’a (MMA 4-2), a weteran Brock Larson (MMA 36-7), również w pełnym wymiarze czasu, odprawił Eduardo Pamplonę (MMA 15-4).

Pierwszy pojedynek Charliego Brennemana (MMA 16-5) od czasu zwolnienia z UFC zakończył się jego zwycięskim duszeniem zafundowanym Ericowi Irvinowi (MMA 5-3) na Valley Fight League 40 w Altoona w Pensylwanii. Donald Sanchez (MMA 28-13) po raz kolejny obronił tytuł King of the Cage w limicie 145 funtów, odprawiając w drugiej rundzie Matta Comeau (MMA 8-4) na KOTC: Regulators w Scottsdale w Arizonie.

Znany z ringów K-1 karateka Ewerton Teixeira (MMA 2-0) zapisał do swojego rekordu druga wygraną w MMA, wygrywając na pełnym dystansie z Edinaldo Novaesem (MMA 1-4) na gali Imperium MMA Pro w Salvadorze w Brazylii.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.