Najważniejszym wydarzeniem w świecie MMA w ostatnich dniach była gala UFC on FOX 5 w Seattle. Oprócz tego, pisaliśmy także o Bellatorze 83 w Atlantic City, M-1 Challenge 36 w rosyjskim Mytishchi oraz polskich Gladiator Arenie 4 w Pyrzycach i Makowski Fighting Championship w Nowej Soli. Użytkownik Zlatan relacjonował dla nas wydarzenia z Cage Warriors 50 w Glasgow. Poniżej cotygodniowe zestawienie rezultatów z mniejszych gal:

Jednoręki zawodnik MMA, niesamowity Nick Newell (MMA 9-0), został mistrzem XFC w wadze lekkiej, poddając duszeniem zza pleców w 82. sekundy Erica Reynoldsa (MMA 16-6) w walce wieczoru gali Xtreme Fighting Championships 21 w Nashville [walka poniżej]. Niepokonany Sean Strickland (MMA 10-0) zunifikował tytuły King of the Cage w wadze średniej (właściwy i tymczasowy), pokonując, niejednogłośnie na punkty, Josha Bryanta (MMA 14-2) na KOTC: Unification w Tusla w Oklahomie.

Zawodnik, mający za sobą jednorazowy epizod w UFC, John Teixeira (MMA 15-1-1) znokautował w niewiele ponad dwie minuty Francisco Cylderlana Limę (MMA 24-9) na swojsko nazywającej się gali MMA Rocks w brazylijskim Sao Paulo.

Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Soa Palelei (MMA 18-3) błyskawicznie odprawił ciosami byłego zawodnika UFC Seana McCorkle’a (MMA 16-4) w głównej walce gali Australian Fighting Championship w Melbourne.

Efektownie walczący karateka, Katsunori Kikuno (MMA 18-5-2), już w ósmej sekundzie main eventu gali Deep: Cage Impact 2012, znokautował Luiza Andrade (14-13-1).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.