Najważniejszym wydarzeniem ostatniego weekendu i zapewne całego miesiąca była gala UFC 154: St. Pierre vs Condit w Montrealu. Sporo naszych zawodników walczyło też na zagranicznych i krajowych galach. Przede wszystkim Marcin Held zaliczył kolejny zwycięski występ na Bellatorze 81 w Kingston, Michał Andryszak i Marcin Wrzosek walczyli na Fight UK 8 w Leicester, Michał Gutowski na Rumble of Kings w Linkoping, a Piotr Wawrzyniak występował na Night of Warriors 2 w czeskim Libercu. W Polsce odbyły się trzy wydarzenia: Druga Gala w Kazimierzy Wielkiej, Prime FC 2 / PLMMA 8 w Tarnobrzegu oraz Trzecia Gala Sportów Walki w Międzychodzie. Oprócz tego pisaliśmy też o gali M-1 Challenge 35 w Sankt Petersburgu. Poniżej trzy ciekawe rezultaty z innych gal:

Jeden z najlepszych grapplerów na świecie Robert Drysdale (MMA 5-0) dorzucił kolejne błyskawiczne zwycięstwo do swojego rekordu. Na gali Legacy Fighting Championship 15 w Houston Chris Reed (MMA 4-2) nie dał się mu poddać tylko przez 75 sekund. Walka poniżej.

Znany z libacji w TUFie oraz z występu na KSW 17 Jesse Taylor (MMA 23-9) odniósł trzecie kolejne zwycięstwo, poddając Stevena Kennedy’ego (MMA 10-6) w walce wieczoru gali K-Oz Entertainment w australijskim Perth.

Czołowy europejski piórkowy Tom Niinimaki (MMA 18-5-1) bez większych problemów odklepał gilotyną w pierwszej rundzie Vladimira Karasiova (MMA 7-5) w głównym pojedynku gali Cage 20: Northern Stars w Oulu w Finlandii.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.