Ostatnio weekend to przede wszystkim gala Bellator 78 w Dayton oraz polska Night of Champions w Paczkowie. Pisaliśmy też o gali Coloseum 11 w Jaśle, występach Polaków na ProFC 43: Baltic Challenge w Kaliningradzie oraz Cage Warriors 49 w Cardiff. Poniżej porcja rezultatów z innych wydarzeń:

Elvis Mutapic (MMA 12-2) został nowym mistrzem kanadyjskiej Maximum Fighting Championship w wadze średniej stopując niskimi kopnięciami w trzecie rundzie Josepha Henle’iego (MMA 8-1-1) na MFC 35: Explosive Encounter w Edmonton. Znany z Bellatora Brazylijczyk Wilson Reis (MMA 15-4) poddał trójkątem rękami w pierwszej odsłonie Billy’ego Vaughana (MMA 11-14) na gali Matrix Fights 7 w Filadelfii.

Najlepszy zawodnik wagi słomkowej na świecie Rambaa Somdet (MMA 10-2) powrócił do startów po ponad rocznej przerwie na gali Grabaka Live 2 w Tokio. Taj pewnie wypunktował Takuyę Eizumiego (MMA 10-12-3). W walce wieczoru indyjskiej Super Fight League 6 w Mumbaju Brazylijczyk Claudio Henrique Da Silva (MMA 9-1) pokonał przez decyzję francuskiego weterana Xaviera Foupę-Pokama (MMA 22-18).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.