W ostatni weekend relacjonowaliśmy zwycięskie występy naszych lekkich Marcina Helda na Bellatorze 77 w Reading oraz Piotra Hallmana na WFC 17 w Lublanie. W Polsce odbyły się również Night of Champions 5 w Poznaniu oraz MMA Cup 3 / PLMMA 7 w Białymstoku. Poniżej cotygodniowe streszczenie wyników z innych wydarzeń.

Pojedynek pochodzącego z Polski Chrisa Horodeckiego (MMA 18-4-1) z Bradem Cardinalem (MMA 16-8) na Score Fighting Series 6 w Sarnii w Kanadzie zakończył się wynikiem no contest, po tym jak Polish Hammer doznał rozcięcia w pierwszej rundzie w wyniku zderzenia głowami.

Utalentowany Afrykaner w wadze ciężkiej Ruan Potts (MMA 5-0) obronił należący do niego tytuł EFC Africa w wadze ciężkiej stopując Bernardo Mikixiego (MMA 4-3) w drugiej odsłonie w walce wieczoru Extreme Fighting Championship Africa 16 w Brakpan w RPA.

Weteran światowych ringów i klatek Jorge Patino (MMA 28-13-1) zanotował piątą kolejną wygraną, tym razem poddając duszeniem zza pleców Gersona Cordeiro (MMA 9-12-2) na Predator FC 22 w Sao Joao do Rio Preto w Brazylii.

Kilka ciekawych pojedynków odbyła się na gali Deep 60: Impact w Tokio. Znany z występów w Pride i UFC Kazuhiro Nakamura (MMA 16-11) pokonał przez większościową decyzję byłego rywala Mameda Chalidowa Ryutę Sakuraia (MMA 22-17-6), Yoshiyuki Nakanishi (MMA 12-2) obronił tytuł Deep w wadze półciężkiej, wypunktowując Yukiego Niimurę (MMA 3-2), a zawsze efektownie walczący Daisuke Nakamura (MMA 27-13) latającym kolanem odprawił Takafumiego Ito (MMA 36-32-13).

Na UWC 21: Xplosion w angielskim Southend były mistrz UFC Ricco Rodriguez (MMA 49-18) wygrał dopiero drugą walkę w ostatnich dziewięciu występach, poddając balachą Kevina Thompsona (MMA 13-5).

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.