Ostatnie kilka dni to przede wszystkim gala TUF Live Finale w Las Vegas oraz Cage Warriors 47 w Dublinie i Russian MMA Championship w Sankt Petersburgu. W Polsce walczono na Prime FC 1 w Rzeszowie, STC 2: Masters of the City w Bygdoszczy i Mazurskiej Gali MMA 2 w Ełku. Poniżej kilka wyników z innych gal:

Były mistrz NCAA w zapasach Jake Rosholt (MMA 12-4) zanotował kolejną wpadkę na mniejszych galach, tym razem przegrał przez balachę na kolano z Mattem Thompsonem (MMA 17-9) na gali Xtreme Knockout 15 w Arlington. Weteran Joey Villasenor (MMA 29-10) wypunktował Donnie’ego Lilesa (MMA 13-6) w walce wieczoru gali Jackson’s MMA Series 8 w Albuquerque. Inny doświadczony zawodnik Phil Baroni (MMA 14-15) miał mniej szczęścia na Ring of Fire 43: Bad Blood w Broomfield, przegrywając przez TKO w drugiej rundzie z Chrisem Hollandem (MMA 5-3).

Utalentowany półśredni Michel Richard dos Prazeres (MMA 16-0) pokonał przez decyzję Leoandro Silvę (MMA 18-7) na Shooto Brazil 30 w Belem.

Znany z jednego występu w Polsce Niemiec Gregor Herb (MMA 12-5) poddał w trzeciej rundzie duszeniem Belga Mike’a Wiatko (MMA 9-2) na Superior FC: Tournament 2012 Part 3 w Mainz.

Powyżej znakomity pojedynek kobiet z sobotniej gali Cage Warriors, w którym Rosi Sexton zmierzyła się z Aisling Daly.

5 KOMENTARZE

  1. Wow, dzięki za tą walkę Daly vs. Sexton! Uruchomiłem od niechcenia a tu taka bomba. Nie oglądam jakoś za dużo walk kobiet ale ta była zdecydowanie najlepsza jaką widziałem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.