Centralnym wydarzeniem ostatniego weekendu było UFC 146: Dos Santos vs Mir w Las Vegas, jednak w ostatnich dniach nie brakowało innych wydarzeń w Polsce i zagranicą. Pisaliśmy też o Bellatorze 70 w Nowym Orleanie, Cage Warriors Fight Night 6 w Bahrajnie, półfinałach Leageu S-70 w Moskwie, Pucharze Mera w Chabarowsku, Legion Fight 11 w Rostowie, wygranej Daniela Omielańczuka na Warrior’s Honor w Charkowie i walkach Polaków na Draka 7 we Władywostoku. W Polsce odbyły się Gladiator Arena 3 w Pyrzycach, Profesjonalna Liga MMA w Koszalinie, Oktagon MMA w Sanoku i Coloseum 7 w Krośnie. Poniżej kilka wyników z innych gal.

Anthony Johnson (MMA 11-4) standardowo nie zrobił wagi, ale udało mu się wypunktować Davida Brancha (MMA 10-3) w walce wieczoru gali Titan Fighting Championship 22 w Kansas City.

Niepokonana Ayaka Hamasaki (MMA 7-0) nieoczekiwanie poddała kimurą weterankę Yukę Tsuji (MMA 23-3) w walce wieczoru gali Jewels 19 w Osace. W drugim interesującym pojedynku najlepsza zawodniczka w limicie 48 kilo Naho Sugiyama (MMA 8-0) nieznacznie wypunktowała Yasuko Tamadę (MMA 12-8-3).

Szwedzki zapaśnik Ilir Latifi (MMA 6-2) pokonał decyzją sędziów obieżyświata Tony’ego Lopeza (MMA 31-9) na Glory World Series w Sztokholmie. W drugim pojedynku MMA gali znany z polskiego BOTE Holender Jason Jones (MMA 18-9) błyskawicznie poddał balachą Dritana Barjamaja (MMA 7-3).

Jake Bostwick (MMA 11-8) został nowym mistrzem UCMMA w wadze półśredniej, nokautując Jermaine’a Faceya (MMA 8-8) na Ultimate Challenge 28 w Londynie. W pojedynku o tytuł w wadze piórkowej Ashleigh Grimshaw (MMA 13-8-1) nie miał większych problemów z poddaniem ściągniętego w ostatniej chwili w zastępstwie Danny’ego Welsha (MMA 3-20).

Powyżej sobotnie dwudzieste zwycięstwo (siedemnaste przed czasem) Rosjanina Alexandra Sarnavskiego z gali w Chabarowsku.

5 KOMENTARZE

  1. Branch dla Cipka 🙂

    Sarnavskiy powinien w końcu trafić czy to do UFC czy Bellatora. Bo na razie obija fighterów z niższych klas. Walki w czołowych organizacjach pokażą czy rzeczywiście jest z niego taki wielki talent czy jest przereklamowany.

    Trochę zaskakujące zwycięstwo Latifiego nad Lopezem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.