W wielkanocny weekend walczono na Bellatorze 64 w Ramie w Ontario oraz na Super Fight League 2 w Czandigarze w Indiach. Polacy odnieśli też cenne zwycięstwa na M-1 Fighter w Moskwie i Gladiator Championship Fighting w Mlada Boleslav. Poniżej jeszcze jeden interesujący rezultat z ostatnich siedmiu dni.

Były mistrz Sengoku w wadze piórkowej Masanori Kanehara (MMA 19-10-5) udanie zadebiutował w kategorii koguciej poddając Jake’a Hattana (MMA 11-2) w walce wieczoru gali Heat 22 w Tokio.

Powyżej jeszcze raz pojedynek wieczoru gali SFL 2, w którym Todd Duffee zmierzył się z Neilem Grove’em.

14 KOMENTARZE

 1. Mało wydarzeń w tym tygodniu było.
  Macie błąd Kanehara zadebiutował w koguciej.

 2. Jeszcze (oczywiście nie tak znaczące gale):

  SpartenFC 13, Deep, UCMMA 27 (i druga wygrana efektownie walczącego Page), WARRIOR CHALLENGE 16, GLADIATEUR MMA 3, UGC 29, WILD BILL'S FIGHT NIGHT 45, TOTAL MAYHEM, KICK DOWN 100

 3. Page'a widziałem. Życzę mu wiele sukcesów w MMA bo jest mega widowiskowySmile

 4. Duffy zawsze miał takie dojebane nogi? 😀 W ogóle wydaje mi się, że po odejściu z UFC trochę się rozrasta(if you know what i mean) i ta oficjalna waga na ostatniej gali była trochę przekłamana.

 5. Page fajnie walczy ale jak na razie to jego przeciwnicy z rekordami typu 0 do x 😀

 6. Nikt na początku nie dostaję kozaków 😉 Page ważne żeby się systematycznie rozwijał a może zaistnieć. Narazie jest mega widowiskowym kotem i oby tak dalej 🙂

 7. Ten koleś mi nieco przypomina jednego z bohaterów Never Back Down 2. Może ktoś tez oglądał i widzi podobieństwo 😀

 8. Page niech na początku dostaje samych strikerów, a potem niech mysli o wyzwaniach jakiś. Jesli ogarnie jakoś parter to za ok 2 lata Bellator go zgarnie do siebie.

 9. SFL 3 Thompson vs Lashley potwierdzone na stronie ! Małe Pride się szykuje …

 10. Ale bezsensowna była ta scena w łazience jak go pobił ta pałką. Niby w tym filmie można było otrzeć się o realizm walk, ale to było przegięcie. Taki wielki chłop w porównaniu do tego "złego" a dał się pałką zmaltretować.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.